Productbeheerder /IOC Commissielid m m y hl// Gezinshuisouders gezocht banen I 21 VACATURE (Fulltime) tM AUTOMATERIALEN GEREEDSCHAPPEN Commercieel medewerker buitendienst m/v (fulltime) www.aoc.nl Bij opvoeden en opgroeien We juzt care. AUTOMATERIALEN GEREEDSCHAPPEN Commercieel medewerker binnendienst m/v (fulltime) www.aoc.nl zaterdag 15 maart 2014 wij zoeken een voor noörd-beveland Bij de gemeente Noord-Beveland werken ongeveer 65 medewerkers. Uitgebreide informatie over onze organisatie en de zaken waar wij mee bezig zijn, kunt u vinden op onze website www.noord-beveland.nl De leden van de commissie voor de behandeling van bezwaarschriften zijn tevens lid van de gemeentelijke klachtencommissie. Uw profiel: u beschikt over gedegen kennis van het bestuursrecht en u heeft door uw opleiding en werkervaring goed inzicht in juridische vraagstukken die zich in een gemeente voordoen: u bent niet woonachtig in de gemeente Noord-Beveland u heeft geen banden met het gemeentebestuur van Noord-Beveland en bent niet betrokken bij een in Noord- Beveland opererende (belangen)organisatie; u heeft mogelijk ervaring met het behandelen van bezwaarschriften en/of klachten; u heeft kennis van de gemeentelijke organisatie en de ambtelijke en bestuurlijke verhoudingen daarin. Vergoeding De vergoeding bedraagt 157,61 per hoorzitting, alsmede een reiskostenvergoeding. Meer weten of solliciteren? Kijk op www.noord-beveland.nl. Solliciteren kan tot en met 29 maart. SOFTWARE Syntess Software is producent van ERP- en Mobiele software. Tot onze klantenkring behoren ruim 3000 installatiebedrijven, nautische bedrijven en bedrijven uit de bouwsector. We integreren alle toepassingen, van artikelbeheer tot en met financiële administratie, in één systeem. Zo onderscheiden onze producten zich door hun eenvoud, transparantie, branchegerichtheid en aansluiting op de praktijk. Onze doelstelling is dan ook om de hoogste mate van klanttevredenheid te behalen met de beste logistieke en administratieve software voor installerende bedrijven. Voor onze afdeling Productbeheer in Zierikzee zijn wij op zoek naar een Functieprofiel Als productbeheerder op de afdeling Productbeheer beheer je diverse softwareproducten in onze productedities. Je draagt bij aan het proces om de kwaliteit van de software op een hoger plan te krijgen, door het (laten) keuren en verder klantrijp maken van opgeleverde producten. Hiervoor overleg je met collega's van de ontwikkelafdeling inzake de functionele specificaties en de realisatie hiervan. Ook speel je een rol in de kennisoverdracht van nieuwe producten naar de collega's van de afdelingen Support en Verkoop. Ben je een starter op de arbeidsmarkt? Heb je net een WO/HBO administratieve opleiding (bijvoorbeeld HEAO-BE) afgerond? Dan nodigen we ook jou graag uit om te solliciteren op deze functie en zo de eerste stap in je carrière te zetten! Jij bent accuraat, je werkt gestructureerd en je hebt oog voor detail en een sterk analytisch vermogen; bekend met financiële en administratieve processen; een enthousiaste en leergierig persoon; communicatief vaardig, zowel mondeling als schriftelijk; WO of HEAO BE is een pré. Solliciteren Heb je vragen, neem dan contact op met John Schepers. Je sollicitatie voorzien van CV ontvangen we graag voor maandag 31 maart via hr@syntess.nl t.a.v. John Schepers. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Wij bieden een goede interne opleiding; ruimte voor eigen initiatieven; een stimulerende, moderne en informele werkomgeving; enthousiaste en vakbekwame collega's; groeimogelijkheden; een aantrekkelijk salaris dat is afgestemd op je opleiding en ervaring met passende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een winstuitkering. zoekt op korte termijn Werkzaamheden: Als commercieel medewerker buitendienst onderhoudt u de contacten met bestaande relaties en u probeert het bestaande klantenbestand uit te breiden. U adviseert waar nodig, werkt offertes uit en verwerkt orders die bij u worden geplaatst. U werkt zelfstandig, heeft geen 8-5 mentaliteit en rapporteert periodiek aan de directie. Wij bieden: Een zelfstandige en afwisselende functie met veel klantcontacten, enthousiaste collega's en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Wij vragen: Middelbare technische opleiding of ervaring in de automotive sector Goede communicatieve vaardigheden Doorzettingsvermogen en gedrevenheid Oplossings- en klantgerichte instelling Affiniteit met computers Commerciële en flexibele instelling Rijbewijs B-E Representatief voorkomen Heeft u interesse? Uw handgeschreven sollicitatie ontvangen wij graag binnen 10 dagen gericht aan: AOC, t.a.v. de heer R. Verhoeff, Postbus 208, 4380 AE Vüssingen. AOC is een moderne goed geoutilleerde grogthandel in automaterialen, banden, gereedschappen en werkplaatsinrichting met vestigingen in Vlissingen en Goes. AOC is een belangrijke speler op de Zeeuwse markt en heeft 45 medewerkers in dienst. AOC levert hoofdzakelijk aan universele garagebedrijven, dealers, transportbedrijven en overheidsinstellingen in Zeeland. (discretie gewaarborgd, acquisitie wordt niet op prijs gesteld) Vlissingen Goes Industrieweg 35 Amundsenweg 41 tl 0118-41 82 30 tl 0113 - 21 55 55 |UZT Voor een gezinshuis op Laanzicht in Teteringen zijn wij op zoek naar een jong en enthousiast (echt)paar dat het leuk vindt vier jonge pubers te gaan begeleiden naar volwassenheid. Ben je minimaal relevant mbo- opgeleid en heb je ervaring in de zorg, kijk dan snel op www.juzt.nl. zoekt op korte termijn Werkzaamheden: De afdeling verkoop heeft zowel aan de balie als telefonisch contact met onze afnemers, adviseert daar waar nodig is, neemt verkooporders aan en verwerkt deze. Wij vragen: Middelbare technische opleiding of ervaring in de automotive sector Goede communicatieve vaardigheden Doorzettingsvermogen en gedrevenheid Oplossings- en klantgerichte instelling Affiniteit met computers Commerciële en flexibele instelling Rijbewijs B Representatief voorkomen Heeft u interesse? Uw handgeschreven sollicitatie ontvangen wij graag binnen 10 dagen gericht aan: AOC, t.a.v. de heer R. Verhoeff, Postbus 208, 4380 AE Vlissingen. AOC is een moderne goed geoutilleerde groothandel in automaterialen, banden, gereedschappen en werkplaatsinrichting met vestigingen in Vlissingen en Goes. AOC is een belangrijke speler op de Zeeuwse markt en heeft 45 medewerkers in dienst. AOC levert hoofdzakelijk aan universele garagebedrijven, dealers, transportbedrijven en overheidsinstellingen in Zeeland. (discretie gewaarborgd, acquisitie wordt niet op prijs gesteld) Wij bieden: Een zelfstandige en afwisselende functie met veel klantcontacten, enthousiaste collega's en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden W Vlissingen Goes Industrieweg 35 Amundsen weg 41 f10118 41 82 30 tl 21

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 21