'Ik heb een erg afwisselende baan' Controleur zit bovenop de diepgevroren aardappelen WERKEN 17 DE TELEFONISTE Elke week richten we op deze plek de schijnwerper op een telefoniste: vaak de eerste schakel tussen een be drijf of organisatie en de buitenwereld. Vandaag Djalis- sa de Waal van Vermeulen Makelaardij in Terneuzen. Hoe ziet je werkdag eruit als je ervoor moet zorgen dat de diepgevroren aard appelproducten van Lamb Weston/ Meijer steeds van dezelfde kwaliteit en smaak zijn? Susan Holden vertelt. 07.15 uur. Eerst kleed ik mezelf om. Vervolgens ga ik naar het vlokkenlaboratorium en overleg met mijn col lega's daar over lopende zaken. Ik haal alle gege vens van de afgelopen 24 uur op. 08.00 uur. Op kantoor check ik de mails van productie en het laboratorium om te zien of er nog bijzonder heden zijn geweest. 08.15 uur. Elke dag opnieuw bereid ik een 'cutting' voor van de productie van de afgelopen 24 uur. Samen met het management controleren wij op alle kwali teitsaspecten, zoals op textuur en kleur. We kij ken, ruiken en proeven. 0945 uur. Audits van personeel afnemen. Vandaag ontmoet ik de collega's van de inpakafdeling en het vlok kenlaboratorium. 14.00 uur. Vandaag train ik de collega's van productie en het Quality Assurance laboratorium. 16.00 uur. Einde van mijn werkdag. Thssendoor handel ik allerlei telefoontjes en mail- tjes af met aanvragen van steekproeven en derge lijke. Als iemand ziek is geworden moet ik een track and trace uitvoeren. Dat betekent dat we het product dan controleren vanaf de teler tot in het restaurant, om boven te halen waar het is misge gaan. Als leverancier blijf je verantwoordelijk, ook al gaat het in de bereiding van het gerecht mis. Waaruit bestaat je werk? „Natuurlijk uit het aannemen van de te lefoon. Vooral mensen die informatie willen over kopen van een huis of ver kopen van een woning. Maar ik maak ook verkoopdossiers, bereidt taxaties van woningen voor en ik doe ook wel bezichtigingen. En natuurlijk ontvang ik hier aan de balie ook de mensen die ons kantoor bezoeken." Hoe vaak rinkelt bij jou de telefoon? „Gemiddeld krijg ik zo'n vijf telefoon tjes per uur. Soms minder, maar soms ook flink wat meer. Er zijn niet echt be paalde dagen dat het drukker is dan an dere dagen. Vorige week was het voor jaarsvakantie. Dat kon je dan wel mer ken, want toen was het wat rustiger. sen vaak om een gesprek over verkoop van hun woning. Nu we ook bezig zijn met verhuur van kluizen, komen daar ook vele vragen over. Wanneer sta je met je mond vol tan den? „Niet vaak, maar bedrijfsonroerend- goed bijvoorbeeld, daar weet ik niet zo veel van. Die telefoontjes verbind ik door." Ben jij het visitekaartje van het be drijf? „Jazeker. Ik en mijn collega's zijn de eer ste personen met wie mensen contact hebben. Of dat nou via de telefoon is of aan de balie. We verwelkomen ze en vragen wat we voor hen kunnen doen." Welke vraag komt het meest voor? „Twee soorten vragen eigenlijk. Men sen die interesse hebben in een woning vragen om informatie of willen een be zichtiging. En anderzijds vragen men- ZATERDAG 15 MAART 2014 Susan Holder test de voedingsproducten in het laboratorium. foto's Marcelle Davidse piepers bij Lamb Weston

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 17