I I I! I I! I I Familieberichten fïlensenlinq.nl 4- Henk Koppejan Henk Koppejan kijk ook op Groot mens, warm hart, zoveel liefde, en nu, zoveel verdriet. Met groot verdriet, maar dankbaar voor alles wat hij ons gegeven heeft in zijn leven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Hendrik Westerdijk 'Henk' Anna Paulowna, 5 april 1934 Vlissingen, 11 maart 2014 Coot Westerdijk-Burmanjer Ingrid en Wim Lara Marc en Esther (in liefdevolle herinnering) Thomas U kunt persoonlijk afscheid nemen van Henk op maandag 17 maart van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit om. samen met ons afscheid van hem te nemen om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Henk was dol op kleuren, als laatste groet vragen wij u een felgekleurde bloem voor hem mee te nemen. Schuitvaartstraat 8 4383 BW Vlissingen Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer Hendrik Westerdijk De heer Westerdijk is in de periode van mei 1986 tot mei 1999 werkzaam geweest bij de voormalige Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland, laatstelijk in de functie van communicatie- en beveiligingsmedewerker. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn werkzaamheden voor Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 13 maart 2014 Sterven doe je niet ineens, maar elke keer een beetje. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn broer, zwager en oom Willem Jozias Westerweele - Willem - sinds 2007 weduwnaar van Magrietha Westerweele-van der Sluis A 22 mei 1935 9 maart 2014 Familie Westerweele Correspondentieadres: Merelhof 56,4451 ED Heinkenszand De crematie heeft naar zijn eigen wens in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar Dr. ten Have en de medewerkers van Allévo, afdeling Noord Beveland, voor de liefdevolle verzorging. Jo van Zalen - van Aalst Met grote verslagenheid hebben wij het bericht ontvangen dat als gevolg van een tragisch ongeval plotseling is overleden onze buurman Onze deelneming gaat uit naar Corrie, de kinderen en kleinkinderen, en de ouders van Henk. We wensen hen en de verdere familie toe dat zij kracht mogen ontvangen om dit grote verlies te dragen. Fam. P. Hollebrandse Fam. C. de Smit Mevr. D.C. Weststrate-de Waardt Fam. J. Simonse Fam. A. Tilroe Fam. P. Louws Fam. A. Minderhoud Mevr. C. Dekker Fam. P. Francke Fam. J.P. Wisse Fam. J. Geschiere Fam. P. Maljaars-Willemse Meliskerke, maart 2014. Zo groot, zo lief, zo stoer, zo bijzonder! Brian wat zullen wij je missen. Brian Katsman Wolphaartsdijk: Opa en Oma Katsman Goes: Karei en Gerda van Maasdam-Katsman Kevin Daisy Hansweert: Rein en Jeanet Fierloos-Katsman Sharyn en Leon Lloyd Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze vroegere werkgever Personeel Bakkerij Koppejan Westkapelle Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Henk Koppejan Wij wensen Corrie, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit zware verlies. Medewerkers Bakkerij Koppejan Geschokt en vol ongeloof namen wij kennis van het droevige bericht dat, in de bloei van zijn leven Brian Katsman zoon van onze collega Gert-Jan bij een noodlottig ongeval om het leven is gekomen. Onze gedachte en medeleven gaan uit naar Gert-Jan, Antje, Jacqueline en Michel en Jennifer, Robin en Mariëlle, de vriendin van Brian, Camille en familie. Wij wensen jullie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. De collega's Douane Vlissingen, Hazeldonk en Moerdijk Ritthem, 14 maart 2014 Met verslagenheid werden wij geconfronteerd met het plotseling overlijden van Brian Katsman Zoon van onze brandweercollega Gert-Jan. Wij wensen Gert-Jan, Antje en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Veiligheids Regio Zeeland Brandweer Ovezande dj 3 O I www.pzc.nl vrijdag 14 maart 2014 Enige en algemene kennisgeving. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan in de leeftijd van 78 jaar Chris van Zalen Yvonne Luana Cyrano, Chenaily Dennis Rob en Neulmani Melanie en Kevin Badr, Ivar Joey Vlissingen, 12 maart 2014 Strandwai 4, 4386 HK Vlissingen Op maandag 17 maart zullen we haar om 11.00 uur met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium aari de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38