J? if üyafl'düïii V. 38 I donderdag 13 maart 2014 O Hl0nsenlinq.nl Na een kortstondige ziekte is plotseling overleden Nicolaas Beekman -Nico- Vlissingen, 22 januari 1952 t Oost-Souburg, 10 maart 2014 Zoon van: Broer van: Zwager van: Vriend van: J. Beekman f J. Beekman - Tramper f Joke Quarty - Beekman t Richard Quarty Familie Beekman Familie Tramper Rebecca Correspondentieadres: Keiweg 4 4371 MXKoudekerke De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 15 maart om 10.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 09.30 tot 09.45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 11.00 uur op de begraafplaats, Molenweg 2 te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Het bericht dat onze collega is overleden heeft ons diep geraakt. Nico Beekman Nico was sinds 1968 werkzaam bij Technische Unie. Wij verliezen in hem een gewaardeerde collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn naaste familie. Collega's Technische Unie Frieda Louisa Bracke Armand Richard de Clerck X Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 39 10 Dankbaar voor al de liefde die we van hem mochten ontvangen delen wij u met groot verdriet mee dat door de Heere op Zijn tijd uit ons midden is weggenomen, na een ernstig ongeval, mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader en opa Hendrik Koppejan Henk Meliskerke, 20 maart 1955 Goes, 11 maart 2014 Allen die hem gekend hebben zullen beseffen hoe groot de leegte is die hij achterlaat. Meliskerke Corrie Koppejan-Huibregtse Aagtekerke Evelien en Johan Maljaars Marjolein Jorn Ruud Mirthe Inge Meliskerke Wim en Elze Koppejan Nick Amy Lynn Loïs Meliskerke Samuël Koppejan Yolande van der Ende Westkapelle Johanna en Han Peene Esmée Finn Cornelia en Ko Zuidweg Maarten Koppejan Krabbendijke Meliskerke Pauwhoekstraat 17 4365 AN Meliskerke Op vrijdag 14 maart is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 20.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 27 te Meliskerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. zaterdag 15 maart om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om 11.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere, na een droevig ongeval, uit ons midden weggenomen onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Hendrik Koppejan Henk in de leeftijd van 58 jaar. Meliskerke S. Koppejan P. Koppejan-de Wolf Kootwijkerbroek Jan en Suzan Koppejan-Margraf Meliskerke Ko en Ineke Koppejan-Voorwinden Meliskerke Aarte en Annie Koppejan-Francke Oosterland Hans en Saar van den Dorpel-van Damme Eerder gehuwd geweest met Mattie Koppejan Middelburg Lenny en Aart Prinsen-Koppejan Meliskerke Peter en Marleen Koppejan-Maljaars Meliskerke Corina en Bart van den Berge-Koppejan Ridderkerk Petra Koppejan Neven en nichten 11 maart 2014 Jan Vaderstraat 41 4365 BH Meliskerke In verband met bovenstaand overlijden zijn Bakkerij Koppejan in Meliskerke, Westkapelle en Koudekerke en Dagwinkel Koppejan zaterdag 15 maart de hele dag gesloten In verband met het overlijden van onze vader en opa is De Zuivelhoeve in Aagtekerke gesloten op donderdag 13 maart en zaterdag 15 maart Fam. Maljaars-Koppejan Vader en schoonvader van onze vrienden Cornelia en Ko. We wensen de familie heel veel sterkte. Han en Jolien Meeuwsen Adriaan en Marjolein Meeuwsen Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Henk Koppejan Wij wensen Johan en Evelien en hun familie Gods nabijheid toe in dit grote verlies. Personeel "Zuivelhoeve Aagtekerke Met groot verdriet vernamen wij het droevige bericht van het plotseling overlijden van de vader van onze werkgever Henk Koppejan Wij wensen hen en de verdere familie veel kracht en sterkte toe met dit zware verlies. Sjaak en Petra, Joost en Marieke, Andreas en Jantine, Han en Jolien, Henri en Siska, Maarten en Arida, Marijn en Erica en kinderen Meliskerke, 11 maart 2014 Vader en schoonvader van onze vrienden Cornelia en Ko. Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van Henk Koppejan We zijn heel verdrietig omdat onze grote vriend Henk met wie we zo veel paardenritten gemaakt hebben en die ons de liefde voor paarden bijbracht, verongelukt is tijdens een rit met zijn paarden. Hij nam bij ons een speciale plaats in. We zullen hem vreselijk missen. We hopen dat God zijn vrouw Corrie en kinderen kracht geeft om dit verlies te dragen. Céline, Vera, Marjon, Jorine, Tjerk, Rian, Ellen Joëlle, Cobi, Janine, Julia, Lisanne, Marlin, Anne en Laura Piet en Willy Wouters Meliskerke, 11 maart 2014 t God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst. Voorzien van het H. Sacrament der Zieken, heeft zij haar ziekte tot op het laatste moedig gedragen, zo geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante weduwe van in de leeftijd van 79 jaar. Familie Bracke Familie de Clerck Een speciaal woord van dank aan dr. de Deleu, dr. Meijerink en alle medewerkers van het Hospice te Terneuzen voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen, 11 maart 2014 Correspondentiead res: Herautstraat 3 4541 EK Sluiskil De H. Mis zal plaatsvindén op maandag 17 maart om 14.00 uur in de Emmaüskerk, aan de Alb. Thijmstraat te Terneuzen. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Alleen schriftelijke condoleance Dag tante Frieda, voor altijd in ons hart Louisa en torn Richard Cyrille en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38