I
i
TELEVISIE 19
RTL7/
VtRONICA
een
I CANVAS
Zembla: Angst in Harlingen
De inwoners van de Friese plaats
Harlingen zijn bepaald niet blij
met de afvalinstallatie aan de rand
van de stad. Ze vrezen voor de
rook, die volgens hen giftig is en
ziekte veroorzaakt.
Help onze dochter aan de
man
De plaatselijke slager, bakker en
supermarkteigenaar: iedereen
helpt mee om een alleenstaande
schone uit eigen dorp of stad aan
een man te helpen. Dit allemaal
op verzoek van haar ouders.
RTL 4, 21.30 uur
De man van 70 centimeter
Edward Hernandez is de aller
kleinste man op aarde: hij is
slechts 70 centimeter lang.
Net 5, 22.25 uur
Verdier, kunstenares tussen
twee werelden
De Franse kunstenares Fabienne
Verdier is wars van de trends die
de eigentijdse kunst beheerst. Zij
doet haar eigen ding.
ZDF
DONDERDAG 13 MAART 2014
08:30,08:40,08:50 Voorbeurs
09:00,09:05,09:20,09:25,
09:40,09:45,10:00,10:05,
10:20,10:25,10:40,10:45,
11:00,11:05 Nieuws 11:20
Beursspel 11:40,11:45,12:00,
12:05,12:20,12:25 Nieuws
12:40 Campagne op Z 13:00,
13:05,13:20,13:25,13:40,
13:45,14:00,14:05,14:15,
14:20 Nieuws 14:30 Opening
Wall Street 14:35 Toekomst
makers: De interviews 14:50
Opening Wall Street 15:00,
15:05,15:20,15:25 Nieuws
15:40 Ondernemerszaken
16:00,16:05 Nieuws 16:20
Het groenste geheim van Ne
derland 16:40 Campagne op
Z 17:00,17:05,17:15,17:20,
17:30,17:45 Nieuws
08:14 Oggy en de kakkerlak
ken 08:24 Elias 08:36 De koa
labroertjes 08:46 Musti 08:52
Boom Reds 08:58 Little
People 09:03 Jokie 09:08 Ti-
TaToverfeest 09:23 Sprookjes
van Klaas Vaak 09:34 Bibaboer-
derij 09:50 2 Kleine Kleuter
tjes 09:53 Bobo 10:00 Tel Sell
15:02 Burgers' Zoo En Waar
om 15:07 Ernst, Bobbie en
de rest 15:22 TiTaToverfeest
15:35 Sprookjes! 15:50 Jungle
club 15:53 De Daltons 16:01
De Daltons 16:11 Het mysterie
van... 16:41 Oggy en de kakker
lakken 16:50 Oggy en de kak
kerlakken 16:58 Burgers' Zoo
en waarom 17:05 Sons of Tuc
son 17:35 Goede tijden, slech
te tijden
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 06:55 Move that
Body 07:30 Born2Cook 08:00
Tommy Teleshopping 11:00
Astro TV 13:00 Tommy Tele
shopping 14:05 Born2Cook
14:40 My Kitchen Rules 15:40
MasterChef USA 16:35 Every
day Gourmet with Justine Scho-
field 17:05 MasterChef Holland
09:15 Davincibles 09:25 Da-
vincibles 09:40 Caspers Grie-
zelschool 10:00 Rekkit Rabbit
10:25 Shuriken School 10:50
Randy Cunningham 11:15 Phi-
neas and Ferb 11:35 Dude,
That's My Ghost! 12:00 Zeke
and Luther 12:25 Kickin' It
12:45 Crash Bernstein 13:10
Ranger dierenjoumaal van
uit Emmen 13:15 Eddie Angst-
horn 13:40 The Amazing Spiez
14:00 Davincibles 14:10 Davin
cibles 14:25 Sidekick 14:50 Ina-
zuma Eleven 15:10 Phineas and
Ferb 15:25 Souvenirs de Gra
vity Falls 15:50 Camp Sump-
fgrund 16:00 Kickin' It 16:20
Lab Rats 16:45 Dude, That's
My Ghost! 17:10 Pair of Kings
17:30 Souvenirs de Gravity Falls
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbedden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het Journaal 13:25 Het Weer
13:30 ledereen beroemd 13:50
Thuis 14:10 Extreme dreams
14:40 Sporza: Parijs - Nice
16:10 Sporza: Tirreno - Adriati-
co 17:30 Clips 17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 09:35 Reyers Laat 10:20
Dallas 11:05 Winterbedden
12:30 Login 13:21 Scott Bai
ley 14:07 100" 14:10 Arm
rijk 14:57 100" 15:00 Villa Po
litica 16:30 100" 16:32 Drie
generaties 17:02 Dallas 17:51
100" 17:53 Taxi
18:00 Cops, Reality
18:30 UEFA Europa League
Voorbeschouwing, Voet
bal
19:00 UEFA Europa League FC
Porto-Napoli, Voetbal
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 Extreme Bruiden, Reality
19:30 Jouw Vrouw, Mijn
Vrouw, Reality
18:00 My Kitchen Rules, Culi
nair magazine
19:00 MasterChef USA, Culinair
magazine
19:55 Smaken Verschillen, Culi
nair magazine
18:00 The Big Bang Theory (h)
18:25 Mike Molly
18:50 According to Jim
19:15 Two and a Half Men
19:40 Two and a Half Men
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd. Ma
gazine
18:17 Taxi, Comedy O
18:41100" P
18:45 Sporza: UEFA Europa 00
League (h), Voetbal
21:00 UEFA Europa League AZ
- Anji, Voetbal
20:30 Double Jeopardy, Thriller
20:30 MasterChef Holland, Cu
linair magazine
21:30 Vakantieliefdes, Reality
20:10 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Ocean's Eleven, Misdaad
komedie
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Koppen, Actualiteitenma
gazine
21:25 Café Corsari, Show
20:00 Terzake (h), Nieuws en
duiding
20:40 Sporza: UEFA Europa
League (h), Voetbal
23:15 UEFA Europa League sa
menvattingen, Voetbal
23:40 Premier League, Darts
00:40 K-9: P.I., Actiekomedie
02:25 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
actualiteiten sport film
22:35 Divorce, Dramaserie
23:30 Dr. Phil, Praatprogramma
00:25 Love Bites, Dramaserie
01:20 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Tel Sell, Homeshopping-
programma
22:25 Net5 doc: De man van
70 centimeter, Docu
mentaire
23:30 Oeps! Een Zesling, Docu
mentaire
00:25 Smaken Verschillen (h),
Culinair magazine
01:00 Smaken Verschillen, Culi
nair magazine
01:35 Vakantieliefdes, Reality
02:25 Astro TV, Magazine
02:55 Oeps! Een Zesling, Docu
mentaire
22:50 NCIS, Actieserie
23:45 NCIS, Misdaadserie
00:40 Mike Sr Molly, Comedy
00:55 Nachtclub Live, Show
03:55 Utopia, Muziekprogramma
22:15 Het Journaal
22:30 Ooit komt het goed
23:09 Keno
23:10 Het Weer
23:1S"Dagelijkse kost
23:25 Iedereen beroemd
23:50 Journaallus
23:10 Reyers Laat, Show
23:50 Sporza: UEFA Europa
League, Voetbal
00:20 Villa Politica (h), Politieke
magazine
01:50 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm
Nederland 2, 20.50 uur
Nederland 2, 23.05 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:22 De stembus 07:35 Zeeuwse
Top 40 clips 07:47 Regioned 07:56
Verzeeuwigd 08:00 Herhaling pro
grammering 07:00-07:56 09:00
Zeeland NU 09:20 Het Weer 09:22
De stembus 09:35 Zeeuwse Top 40
clips 09:47 Regioned 09:56 Verzeeu
wigd 10:00 Herhaling programmer
ing 09:00-09:5611:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland NU
18:23 Het Weer 18:28 De stembus
18:41 Zeeuws Goud 18:50 Regioned
18:53 Verzeeuwigd 19:00 Herhaling
programmering 18:00-18:53 20:00
Zeeland NU 20:23 Het Weer 20:28
De stembus 20:41 Zeeuws Goud
20:50 Regioned 20:53 Verzeeuwigd
21:00 Herhaling programmering
20:00-20:53 22:00 Zeeland NU
22:23 Het Weer 22:28 De stembus
22:41 Zeeuws Goud 22:50 Regioned
22:53 Verzeeuwigd 23:00 Zeeland
NU 23:23 Het Weer 23:28 De
stembus 23:41 Zeeuws Goud 23:50
Regioned 23:53 Verzeeuwigd 00:00
Zeeland NU
uitenian
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Countryside 999 12:45 Watch
dog Test House 13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News - Weather 14:30
Regional News and Weather 14:45
Doctors 15:15 Perfection 16:00
Escape to the Country 16:45 James
Martin's Food Map of Britain 17:15
Flog It! Trade Secrets 18:15 Pointless
19:00 BBC News 19:27 Weather
19:30 Regional News Programmes
19:57 Weather 20:00 The One Show
20:30 EastEnders 20:57 BBC News
and Regional News 21:00 Holiday Hit
Squad 22:00 Famous Rich St Hungry
for Sport Relief 23:00 BBC News
23:25 Regional News and Weather
23:35 Question Time 00:35 This
Week 01:20 Skiing Weatherview
01:25 BBC News
BBC2
07:00 This Is BBC Two 07:05 Homes
Under the Hammer 08:05 Country
side 999 08:50 Watchdog Test House
09:20 Wanted Down Under 10:05
Bible Hunters 11:05 An Island Parish
11:35 HARDtalk 12:00 BBC News
12:30 BBC World News 13:00 Daily
Politics 14:00 The A to Z of TV Cook
ing 14:20 War Walks 14:50 British
Isles: A Natural History 15:40 Cagney
Lacey 16:25 Bergerac 17:15 Are
You Being Served? 17:45 'Alio 'Alio!
18:15 Vintage Antiques Roadshow
19:00 Revenge of the Egghead
19:30 Sport Reliefs Top Dog 20:00
Antiques Road Trip 21:00 The Hairy
Bikers' Asian Adventure 22:00 My
Week with Marilyn 23:30 Newsnight
00:17 Weather 00:20 The Restaurant
Man 01:20 A Week in A&E: Condition
Critical? - Panorama 01:50 Hungry
Britain? - Panorama
ARD
09:00 Sportschau live 14:00 Tages-
schau 14:10 Rote Rosen 15:00 Tages-
schau 15:03 Sportschau live 19:50
Wetter vor acht 19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Eurovision
Song Contest 2014 22:15 Monitor
22:45 Tagesthemen 23:15 Beckmann
00:30 Nachtmagazin 00:50 Eurovisi
on Song Contest 2014
09:00 Heute 09:05 Voile Kan-
ne - Service taglich 10:30 Notruf
Hafenkante 11:15 SOKO 5113
12:00 Heute 12:10 Drehscheibe
13:00 ARD-Mittagsmagazin 14:00
Heute - in Deutschland 14:15 Die
Kiichenschlacht 15:00 Heute 15:05
Topfgeldjager 16:00 Heute - in Eur
opa 16:10 SOKO Wien 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
-Heute 18:05 SOKO Stuttgart 19:00
Heute 19:20 Wetter 19:25 Heldt
20:15 Die Bergretter 21:45 Heute-
journal 22:15 Maybrit lllner 23:15
Markus Lanz 00:15 Tango im Vatikan
01:00 Heute Nacht 01:15 Der Adler -
Die Spur des Verbrechens
WDR
07:20 Reports in English: Teens in
London 07:30 Extra Französisch
08:20 Planet Wissen 09:20 Eins zu
eins - Gesprach aus Düsseldorf 09:45
Hier und Heute 11:10 Seehund, Puma
Co. 12:00 Leopard, Seebar Co
12:45 WDR aktuell 13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft 14:15
Mord ist ihr Hobby 15:00 Planet Wis
sen 16:00 WDR aktuell 16:15 Daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit 18:05
Hier und Heute 18:20 Servicezeit
18:50 Aktuelle Stunde 20:15 Tatort
21:40 WDR aktuell 22:00 FrauTV
22:30 Menschen hautnah 23:15
Gala zur Verleihung des Deutschen
Hörbuchpreises 2014 00:45 Hier und
Heute 01:00 Domian
Discovery
07:20 HMS Ark Royal 08:10 Really
Big Things 09:00 American Chopper
09:50 Mighty Ships 10:40 Baggage
Battles 11:30 Aircrash Confidential
12:20 Shipwreck Men 13:10 Deadli
est Catch 14:00 How Do They Do It?
14:50 How the Universe Works 15:40
River Monsters 16:35 Off the Hook:
Extreme Catches 17:05 Wheeler
Dealers 18:00 Baggage Battles 19:00
Mighty Ships 20:00 Surviving the
Cut 21:00 Manhunt 22:00 Yukon
Men 23:00 Beyond Survival with Les
Stroud 00:00 Voodoo Shark 01:00
Ross Kemp: Extreme World 01:55
Manhunt
National Geographic
07:35 Locked Up Abroad 08:20 Air
Crash Investigation 09:05 Lords of
War 09:30 Abandoned 09:50 Apoca
lypse 10:40 Nazi Underworld 11:35
Inside The American Mob 12:25
Secret Life Of Predators 13:20 Yukon
Gold 14:10 Locked Up Abroad 15:00
AirCrash Investigation 16:00 Wicked
Tuna 17:00 To Catch a Smuggler
18:00 Locked Up Abroad 19:00 Lords
of War 19:30 Abandoned 20:00 Nazi
Megastructures 21:00 None of the
Above 22:00 Born To Ride 23:00
Strippers: Cars for Cash 23:55 None
of the Above 00:50 Born To Ride
01:45 Strippers: Cars for Cash
Animal Planet TLC
07:15 North America 08:10
Steve Irwin's Wildlife Warriors 09:05
Shamwari: A Wild Life 10:00 Animal
Precinct 10:55 Gibbons: Back in the
Swing 11:20 Call of the Wildman
11:50 Clinically Wild: Alaska 12:45
Gator Boys 13:40 Shamwari: A Wild
Life 14:30 My Cat from Hell 15:30
North America 16:25 Nature's New
borns 17:00 Say Yes to the Dress
17:10 Bakery Boss 17:10 Nature's
Newborns 18:00 Kitchen Boss 19:00
Secretly Pregnant 20:00 Say Yes to
the Dress 21:00 Here Comes Honey
Boo Boo 22:00 Toddlers Tiaras
22:55 I Almost Got Away With It
23:45 True CSI 00:35 Murder Shift
01:25 Here Comes Honey Boo Boo
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25
Tv5monde, le journal 08:40 Médi-
terranéo 09:05 Flash Info 09:10 Les
p'tits plats de Babette 09:35 Jardins
Loisirs 10:00 Flash Info 10:05
Chroniques d'en haut 10:30 Nec plus
ultraLa collection 10:55 Vestiaires
11:00 Flash Info 11:05 Dans la peau
d'un chef 11:45 Plus belle la vie
12:05 Flash Info 12:10 Ricardo 12:40
La course piedpourquoi courir
13:30 Journal RTBF 14:00 Mon ami
Pierrot 15:30 Au coeur des pares na-
tionaux 15:40 Flash Info 15:45 Dans
la peau d'un chef 16:30 Questions
pour un champion 17:00 Flash Info
17:05 Questions a la une 17:55 Ves
tiaires 18:00 64', Ie monde en fran
cais, 1 re partie 18:25 Le Journal de
l'économie 18:35 Un village francais
20:25 Vestiaires 20:30 Journal France
2 20:55 Le journal des Paralympiques
21:00 Nés en 68 22:40 Ultima donna
23:00 Journal TSR 23:25 Tv5monde,
le journal Afrique 23:45 TV5, l'invité
23:55 La Grande Librairie 00:50 Le
nouveau grand jeu 01:45 Envoyé
spécialla suite
Eurosport
08:30 World Cup in Lenzerheide
(Zwitserland) 12:45 Tirreno-Adriatico
(Italië) 14:00 Diverse sporten 14:30
Tirreno-Adriatico (Italië) 16:15 Parijs-
Nice (Frankrijk) 17:00 WK skivliegen
in Harrachov (Tsjechië) 18:00 World
Cup in Kontiolahti (Finland) 19:45
Haikou World Open in Hainan (China)
22:45 World Cup in Kontiolahti (Fin-
land) 00:30 Test Drive
MTV 4J
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV Break
fast Club 10:00 3 From 1 11:05
The City 11:30 The City 11:55 The
City 12:20 The City 12:45 The City
13:05 Made 13:55 Teen Mom 2
14:45 Beauty School Cop Outs 15:10
Beauty School Cop Outs 15:40
Catfish: The TV Show 16:30 Made
17:25 Awkward 17:50 Awkward
18:151 Used to be Fat 19:05 Are
You the One? 20:00 Girl Code 20:25
Girl Code 20:50 Snooki JWoww
21:15 Snooki JWoww 21:40 Big
Tips Texas 22:05 Big Tips Texas
22:35 Beauty School Cop Outs 23:25
Ridiculousness 23:50 Ridiculous
ness 00:15 The Valleys 01:05 Jackass
01:55 Ridiculousness
CNN
07:00 CNN Newsroom 08:00 World
Sport 08:30 Business Traveller 09:00
World Business Today 10:00 CNN
Newsroom 10:30 MainSail 11:00
Amanpour 11:30 CNN NewsCenter
12:00 Piers Morgan Live 13:00 News
Stream 14:00 World Business Today
15:00 International Desk 16:00
Global Exchange 16:45 CNN Market
place Middle East 17:00 World Sport
17:30 MainSail 18:00 International
Desk 18:45 CNN Marketplace Europe
19:00 Amanpour 19:30 CNN News-
Center 20:00 Connect the World
with Becky Anderson 21:00 Quest
Means Business 22:00 Amanpour
22:30 World Sport 23:00 Piers Mor
gan Live 00:00 CNN Newsroom Live
from Hong Kong 00:30 World Sport
01:00 Anderson Cooper 360