w Lente in Loosdrecht! A (jZ) Marrea Boek nu deze lezersreis X®^ pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen €399 €499 Mediterranee Rovinj Istrië Cruises Noorse Fjorden St. Petersburg baldErman.nl ■i 89,00 d.d. 32 10 dagen Slechts v.a. 8 dagen Slechts v.a ffS MSC Orchestra Vertrekdata en Prijzen 2014 prijs per persoon Vertrekdata 2014 Noorse Fjorden Vertrekdata 2014 St. Petersburg prijs per persoon prijs per persoon L Meer informatie en boeken Li'-' Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen V 3 dagen genieten aan het water Prijs 99,00 p.p apr. t/m juni en september \J/ hotelarrangementen woensdag 12 maart 2014 Rovinj, de blauwe parel aan de Adria, is één van de meest pittoreske mediterrane stadjes. Het maakte meer dan 500 jaar deel uit van het Venetiaanse rijk. Het oude centrum ligt hoog op een schiereiland, omringd door chique Ve netiaanse huizen met terracotta daken en t>ek- mmm&è hüp Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag 14 april 21 april 28 april 5,12 mei 19,26 mei 2,9,16,23 juni 30 juni 7 juli 14,21 juli 25 augustus 1,8 september 15 september 22 september 29 september 6 oktober 13 oktober 399,- C 419, 449,- 469,- 479, 499,- 529,- 549,- 589,- 589,- 499, 479,- 469, C 459,- 419,- C 399, roond met de St. Eufemiuskerk uit de 18e eeuw, waarvan de klokkentoren het silhouet van Rovinj bepaalt. De oude stenen straatjes in het cen trum nodigen uit tot wandelen en een bezoek aan de schilderachtige galerijtjes en winkeltjes, vol lokale kunst en handgemaakt werk. Op de markt kun je verse groenten kopen, zoals as perges, olijven, tomaten, kazen, vijgen en allerlei kruiden. De Italiaanse invloed is hier sterker dan waar ook in Kroatië. Dat ziet u bijvoorbeeld aan de prachtige cafeetjes en de restaurants, die te vinden zijn van het centrale plein tot aan de ha ven, die vol ligt met zeilboten en vissersschepen. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in van Zuid-Duitsland 7 overnachtingen in hotel Park of hotel Katarina, op loopafstand van het historische centrum van Rovinj. Binnen en buitenzwembad Comfortclass touringcar Verzorging o.b.v. halfpension Excursies met bus (excl. entreegeld) Goed verzorgd afscheidsbuffet 8 dagen Noorse Fjorden cruise met de MSC Orchestra Bolderman Excursiereizen neemt u samen met de rederij MSC Cruises mee tijdens deze prach tige cruise richting het noorden. Ervaar de schone natuur van Noorwegen en de Fjorden en geniet daarbij ook van alle comfort en luxe aan boord van het schip MSC Orchestra. Tijdens deze reis doet u Kristiansand, Hellesylt - Geiranger, Flam, Stavan- ger en Goteborg aan. Boek aan boord uw excur sies om uw cruise vakantie compleet te maken! 8 dagen cruise Oostzee en St. Petersburg met de MSC Orchestra Alles aan boord van de MSC Orchestra is ontwor pen en gerealiseerd om u de droom cruisevakan tie van uw leven te bezorgen. De mediterrane gastvrijheid en de verfijnde Italiaanse keuken zorgen ervoor dat u van een luxe vakantie op zee geniet. Ontdek tijdens deze reis de prachtige steden St. Petersburg, Helsinki, Kopenhagen en Gdynia en geniet tijdens deze 8-daagse cruise van alle comfort aan boord. Bij de prijs inbegrepen: Volpension aan boord. 7nachten aan boord van de MSC Orchestra o.b.v een 2-persoons binnenhut. Toeristen belasting. Havengelden. Gebruik ontspanningsfaciliteiten aan boord (tenzij anders aangegeven) Animatie overdag en 's avonds Zaterdag 17 mei Zaterdag 31 mei Zaterdag 14 juni Zaterdag 24 mei Zaterdag 7 juni Zaterdag 21 juni Zaterdag 19 juli Zaterdag 30 augustus v.a. 499,- v.a.C 679,- v.a. 779, v.a.C 499, v.a. 549, v.a.C 679,- v.a. 699,- v.a. 679,- Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. PZC BHBRBHHR Slechts vanaf 89,00 p.p. mrt., juli, aug., okt. t/m dec. Prijs p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag bij aankomst op zaterdag van juni t/m dec.: 5,00 p.p. Toeslag alleengebruik: 30,00 p.n. Toeslag superiorkamer: 15,00 p.k.p.n. (uitzicht op de plassen). Toeslag Deluxe kamer: 25,00 p.k.p.n. (gerenoveerd en uitzicht op de plassen) Dit arrangement is geldig t/m december 2014, m.u.v. feestdagen. Heerlijk een paar dagen naar de Loos- drechtse Plassen. Wie wil dat nu niet? Genieten van de prachtige natuur op en om het water. Golden Tulip Loosdrecht ligt op een unieke locatie, direct aan de Loos- drechtse Plassen. Een ideaal hotel voor watersporters en natuurliefhebbers. De omgeving rond het hotel wordt gekenmerkt door water en weilanden. Huur een bootje en ga varen over de romantische Vecht en over de vele meren. Ontdek de prachtige wateren van het Gooi en kom helemaal tot rust. In de nabije omgeving zijn vele kaste len, leuke dorpjes en prachtige bossen te vinden. Op de fiets ontdekt u dit allemaal! Maar ook de steden Amsterdam en Utrecht zijn een bezoek waard en liggen op een half uur rijafstand. Toch maar even lekker win kelen dan? Aan het einde van de dag kunt u heerlijk nagenieten op het grote, sfeervolle terras van het hotel. Dankzij het prachtige uitzicht is dit terras een ware trekpleister. Nu maar hopen dat het zonnetje zich laat zien. Zo niet? Ook vanuit de bar heeft u een prachtig uitzicht op het meer. Even gezellig napraten en genieten van een goed glas wijn. Ervaar het genoegen van een goed hotel aan hetwater. Na een paardagen in de frisse buitenlucht kunt u er weer helemaal tegenaan. Golden Tulip Loosdrecht (4*) ligt op een geweldige plek, direct aan de Loosdrechtse plassen. Een heerlijk hotel met een eigen haven en een groot terras aan het water. Uw hotelkamer is voorzien van bad/douche en toilet, minibar, televisie, telefoon en lap topaansluiting. In BRANCHE Restaurant, Bar Lounge, met uitzicht over de Loosdrechtse Plassen, kunt u in een ongedwongen sfeer genieten van overheerlijke gerechten en goede service. Inhoud arrangement: Welkomstcocktail 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangendiner 1 dagfietshuur met routes 1 x sandwich lunch voor onderweg Gebruik van WiFi Exclusief Toeristenbelasting: 2,00 p.p.p.n. Parkeren: 7,50 per 24 uur Reserveringskosten: 9,95 per boeking Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegenerofneemtelefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-27 77 44.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 32