r "1 A Jozina Maranus-Louws Jozien Naar: 'A Dieu 'van Nel Benschop Mijn lieve vrouw, onze warme betrokken moeder en bijzondere, lieve oma is niet meer bij ons. Op een erg dappere manier is zij een nieuwe toekomst tegemoet gegaan. We zijn haar dankbaar voor haar liefde en zorgzaamheid voor ons en voor veel andere mensen. 1 oktober 1939 f 10 maart 2014 Piet Maranus Jan-Willem en Ingrid Stefan, Myrthe en Ilse Wilco en Suzanne Igor, Dagmar en Imre Anthonie en Bregina Marije, Thomas en Esther Karin en Derk Correspondentieadres Azalealaan 21 4356 JD Oostkapelle De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op vrijdag 14 maart om 13:30 uur in de Zionskerk, Duinweg 36A, Oostkapelle. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats in Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de Zionskerk. Wij danken iedereen die bij de zorg voor Jozien betrokken was. rYlJ I betn Joziena Maranus - Louws Wij zijn verdrietig dat we, na een niet te winnen strijd, afscheid moeten nemen van onze schoonzus Jozien Maranus-Louws We zijn vol bewondering hoe zij tot het laatste moment met haar ziekte is om gegaan. Wij wensen onze broer en zwager Piet, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte de komende tijd. Aagtekerke: Gillis Maranus (in herinnering) Nely Maranus-Koene Aagtekerke: Jan Maranus Corrie Maranus-Suurmond Middelburg: Paulien Eversen-Maranus Jaap Eversen Aagtekerke: Zoetje Dekker-Maranus Joost Dekker Aagtekerke: Simon Maranus Ina Maranus-Lorier Domburg: Toon Maranus Marja Maranus-van Iersel Neven en nichten Jozien Maranus-Louws Josephus Cornelis Storp Joos Cornelia Gijsbertha van de Laar Adri Verschuren Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Erg verdrietig, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons omringde geven wij u kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze moeder en schoonmoeder Jacomina Engelbert- Vette Weduwe van Jan Adriaan Engelbert in de leeftijd van 90 jaar. Louis en Brenda Barend, Youri Andrea in herinnering Elize en Henk 10 maart 2014 Molendijk 43,4453 AD 's-Heerenhoek De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 15 maart om 13.30 uur in de parochiekerk van.de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Op 90-jarige leeftijd is onze zus en tante overleden Jacomina Engelbert- Vette Mien weduwe van Jan Engelbert Leu, Dies, Jaan Vette Neven en nichten Agnes Maria Philippi-de Milliano "Keurslagerij de Milliano" Mevrouw Philippi-de Milliano 'DE BEVELANDER Joha4vHoehma4V m Familieberichten Je bent niet dood De Heer heeft je geroepen Na een langdurig, moedig gedragen ziekte is van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Aagtekerke: Jo Francke - Louws (in herinnering) Nout Francke Aagtekerke: Arjaan Louws Maa Louws - Kodde Aagtekerke: Ma Dekker - Louws Piet Dekker (in herinnering) Aagtekerke: Chris Louws (in herinnering) Ank Louws - Elzenga Middelburg: Lou Louws (in herinnering) Zoet Louws - Willemse Nw.-St.Joosland: Rina Cevaal - Louws Wim Cevaal Neven en nichten Aagtekerke, 10 maart 2014 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Als vrijwilliger van Manteling heeft Jozien zich ruim 10 jaar op bijzondere wijze ingezet voor de bewoners van het hospice Sint Jans de Casembroot. Ook was zij als ervaren vrijwilliger betrokken bij de training van nieuwe vrijwilligers. Wij denken met warme gevoelens terug aan haar toewijding, haar betrokkenheid en haar oprechte belangstelling voor mensen. Wij wensen haar familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens bestuur, medewerkers en vrijwitligers van Manteling, Janet van Roosendaal, directeur Middelburg, 11 maart 2014 Met grote verslagenheid geven wij u kennis, dat geheel onverwacht, van ons is heengegaan mijn broer, schoonbroer en oom weduwnaar van in de leeftijd van 91 jaar. Axel: Piet en Ria Storp - Hulshout Hulst: Regien en Bas Groenestijn - Storp Kloosterzande, 10 maart 2014 Corr.adres: Robertstraat 50 4571 AV Axel De crematieplechtigheid waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op vrijdag 14 maart om 16.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot coRdoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen uitnodiging mocht ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. de dood weren kan natuurlijk niemand maar niemand hoeft wanhopig ongewapend voor de dood te staan alleen zo kan men zijn minachting uitspreken en de dood vernederen en daar gaat het om Jaroslav Seifert Met veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen, nemen wij afscheid van mijn vader en onze broer in de leeftijd van 71 jaar. Daniël broer en zussen 11 maart 2014 Schoolweg 21c 4531 CA Terneuzen Vrijdag 14 maart is er gelegenheid om afscheid te nemen van 13.30 -14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar dr. Idink voor alle goede zorgen de afgelopen jaren. Alleen schriftelijke condoleance. UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een peróoon(i}be begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen wij denken aan wat is geweest Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die ik van haar mocht ontvangen, geef ik kennis van het overlijden van mijn moeder weduwe van Bernard Philippi Oostburg, 1 oktober 1919 Knokke-Heist, 10 maart 2014 Aardenburg: Alfred Philippi Correspondentieadres: Markt 16 4501 CK Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op zaterdag 15 maart om 10.30 uur in de Eligiuskerk te Oostburg. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. In verband met het overlijden van mevrouw Philippi - de Milliano is gesloten op zaterdag 15 maart. Wij hebben kennis genomen van het plotseling overlijden van Wij wensen Alfred veel sterkte toe. Tilly, Agnetha, Veerle, Karei, Emmy, Joke, Freddy, Cecile Uitvaartverzorging VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Uitvaarten in geheet Midden-Zeeland Geldetoozepad 20 4463 Aj Goes (0113) 311 444 uitvaartzorgcentrum.nl ii hebei ic 313999» Internet I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31