UyarJsilsf] 5 t f Jan Stokx Jan Stokx Ome Jan Jan Stokx Marinus de Feijter Met diepe droefheid delen wij u mee dat in zijn vertrouwde omgeving plotseling is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa *28 februari 1938 - 's-Heerenhoek - f 10 maart 2014 Marijke Stokx-de Looff Corina en Alex Bart, Lieke, Jom Jeannette en Gert Yorick en Ilse Jean-Marie en Wendy Snuggels Kuypersdijk 25 4453 AB 's-Heerenhoek Er is gelegenheid om van Jan afscheid te nemen op donderdag 13 maart van 19.00 uur tot 19.45 uur in het mortuarium, Blikhoek 2, links naast de R.K. kerk te 's-Heerenhoek. De uitvaardienst waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 15 maart om 10.30 uur in de Parochiekerk H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Jeugdhoeve". Toch nog onverwachts is van ons heengegaan onze broer en zwager Cathrien en Rinus Marietje en Wim f Corrie f en Rinus - Gré Els en Bas Toch nog onverwachts is van ons heengegaan onze Johan en Carin, Rick Peter en Anita, Kim, Meivin, Nicole Miranda en Gerrie Frank en Manon Carmen en Harold Jolanda en Jacco, Merijn, Anne Jeanine en Antoine, Julia, Jens Mark en Bianca Eddy en Rendy, Fien Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede jachtvriend Paul Compiet Wij verliezen in hem een zeer weidelijk jager en onze chef-kok tijdens onze jachtdagen. Wij wensen de naaste familie veel sterkte om dit verlies te verwerken. Zijn vrienden van de jachthut: Wim, Thersy, Jo, Paul en de drijversschare Trees Elskamp - Dukker Gerard Elskamp Loïs Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, onvergetelijke zus en tante Adriana Catharina van de Plasse Ria - geboren 24 december 1951 te Yerseke overleden 11 maart 2014 te Goes Hamburg: J. van de Plasse A. van de Plasse-Sasz Yerseke: W. van de Plasse J. van de Plasse-van der Poel Neven en nichten Correspondentieadres: Damstraat 122 4401 AX Yerseke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 15 maart om 10.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve, onvergetelijke tante Ria Adriaan van de Plasse Anke van de Plasse-van Eenennaam Tim, Ralf Christiaan van de Plasse Jessica van Belzen Carolein van de Plasse Michel de Rooij Willem van de Plasse Joanne van de Plasse-de Muynck Na een moeizame weg, delen wij u mede, dat God tot Zich heeft genomen in de leeftijd van 95 jaar. Uit aller naam: C. de Feijter - Dieleman Goes, 7 maart 2014 Correspondentieadres: Oosterstraat 68-5 4571 GP Axel De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Cornelia Maatje van de Velde Cornelis de Kunder Bedroefd maar zeer dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken en een arbeidzaam leven toch nog plotseling van ons is heengegaan onze lieve zus en tante Johanna Catharina Spielier Janna - 26 januari 1927-f 10 maart 2014 L.A. Spielier (in herinnering) Vlissingen: Zr. Marie-Petri Spielier Kraggenberg: P.A. Verbeem-Spielier W. Verbeem (in herinnering) Ovezande: A.M. Spielier Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum 'De Kraayert voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Oud Ovezandseweg 14 4441 SH Ovezande Vrijdag 14 maart is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp (kamer 231). De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 15 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op het R.K. kerkhof aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in het verenigings gebouw Trefpunt' te Ovezande gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze goede vriend Henk de Boot We wensen Prien en familie heel veel sterkte. Kees en Ria Meulenberg Maarten en Marlies Goeree In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In onze gedachten zal je altijd blijven Verdrietig nemen wij afscheid van onze volleybalvriendin Marion van Laar We zullen haar verschrikkelijk missen. Wij wensen Maarten, Cyriel, Ionne, Auke en verdere familie veel sterke toe met dit verlies. Volleybalteam 't Ken Net1: Annebeth, Anouk, Lies, Marloes, Leonie, Vera, Ineke J, Thecla, Linda, Wijtze en Marianne, Ineke W, Henny, Wil, Addy en Ineke E. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van vader van onze goede vriend Jean-Marie. We wensen Jean-Marie, Wendy en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Mare Sanne, Robin Esther, Jordy Melisa, Heston Marian, Huib Ilonka, Giovanni Deveney, Ivo Ilse, Ronnie Wendy, Ramon Janine, Ronald, Richard, Vinnie. Zwijgzaam Stil en zonder vragen, wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaammoegestreden uit ons midden weggegleden. En na een dappere maar ongelijke strijd ben je nu uit je lijden bevrijd. Na alle fijne jaren waarin ze ons en anderen alles heeft gegeven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van echtgenote van in de leeftijd van 81 jaar. Marion en Mare, Brenda Ingrid en Eddie Angela en Niek Sascha en Jens, Ivy Lee, Luna Nick en Kimberley, Terneuzen, 10 maart 2014 Corr.adres: Molenstraat 54 4571 EZ Axel De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 14 maart om 11.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen van Trees voor de crematieplechtigheid van 10.15 tot 10.45 uur in het uitvaartcentrum naast het crematorium. Na de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, nog vrij plotseling, van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van in de leeftijd van 92 jaar. Piet de Kunder Nel en Cor de Zwart - de Kunder Rens en Gré de Kunder - Mak Cocky en Jaap Cijsouw - de Kunder Klein - en achterkleinkinderen 9 maart 2014 L.Serierstraat 4 4501 EJ Oostburg Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 13 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis in Oostburg. De crematieplechtigheid waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op vrijdag 14 maart om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 30