Diar laóan d ▼v I11ensenlinq.nl Marion van Laar-Kleibrink Hendrik de Boot Hendrik de Boot Jannetje Krijger - Traas Jannie Jannie Krijger - Traas Jannie Krijger - Traas maandag 10 maart 2014 uI 25 Verdriet Als je door verdriet wordt neergeslagen Het waarom van dit aan niemartd kunt vragen Dan is het goed datje zoveel goede mensen-ziet Ook al vinden zij de juiste woorden niet Met veel verdriet maar dankbaar voor alle fijne jaren die wij met haar mochten delen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder echtgenote van Maarten van Laar Amsterdam, 17 november 1956 t Middelburg, 7 maart 2014 Maarten van Laar Cyriel en Mandy Ionne en Marcel Auke W. Arondeusstraat 43,4333 DC Middelburg U kunt afscheid nemen van Marion in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op donderdag 13 maart van 19.00 tot 19.30 uur of vrijdag 14 maart van 11.30 tot 12.00 uur. De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 14 maart om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium vanaf 12.30 uur, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Zij die zich betrokken voelen bij het leven en overlijden van Marion mogen deze advertentie beschouwen als uitnodiging. Intens verdrietig om haar vroegtijdig heengaan, maar vol trots en met respect voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante Marion van Laar-Kleibrink We wensen Maarten, Cyriel, Mandy, Ionne, Marcel en Auke heel veel sterkte toe. Amsterdam: Dick Kleibrink Bep Kleibrink-Bergkamp t Breukelen: Jan-Paul Kleibrink Femi Kleibrink-Schunselaar Mirte Amstelveen: Luuk Kleibrink IJmuiden: Leontien Kleibrink Fred Hillegers IJmuiden: Kim Hillegers Richard Oudshoorn Nikki en Beau Je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Marion van Laar-Kleibrink Jan en Heieen Ton Frederiek en Theo Jos en Carla. Neven en nichten We zijn erg verdrietig dat na een niet te winnen ziekte, is overleden onze zeer gewaardeerde werkneemster en collega Marion Marion was ook de partner van onze werknemer en collega Maarten. Ze was bijna 35 jaar werkzaam als goud smid in ons bedrijf, we zullen haar vakkennis, inzet en aanwezigheid ontzettend missen. Lou en Nee Minderhoud Piet en Jolanda Hans en Ria Willy Fran Anneke Adrie Alina Frans Lydia Angelique Mayke José Petra Harriët Juwelier Minderhoud Westkapelle, 7 maart 2014 Wij wensen Maarten, Cyriel, Ionne, Auke en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Wegens het overlijden van onze werkneemster Marion zijn onze beide zaken op vrijdag 14 maart de hele dag gesloten Juwelier Minderhoud Westkapelle/Amemuiden Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat heden rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader in de leeftijd van 90 jaar. Nieuwdorp: P. de Boot-Wiskerke Wemeldinge: Ad t en Marijke Loes en Padden, Fenna, Mara Jasper en Simone, Valérie-Sophie Dilbeek (B): Corry en Christian Nienke en Filip Menno en Kylie Willem en Mirthe Een speciaal woord van dank voor huisartsenpraktijk Ingelse en de verzorgenden van Allévo, voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. 7 maart 2014 Schippersweg 20,4455 VP Nieuwdorp De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze oud-directeur en oprichter in de leeftijd van 90 jaar. Boot en Buteijn Wij vernamen tot onze spijt dat onze goede vriend en (oud)buurman is overleden Henk de Boot Wij wensen Prien en familie heel veel sterkte. Lau t en Mientje Traas en kinderen Na een kort ziekbed is ingeslapen onze lieve mama, oma en overoma sinds 14 april 1990 weduwe van Jozeph Abraham Krijger in de leeftijd van 82 jaar. Janneke en Ad Minnaar - Krijger Ton Joost en Julie Rik (in liefdevolle herinnering) Wilma Krijger (in liefdevolle herinnering) Huib Krijger (in liefdevolle herinnering) Joan van der Gouwe - Kuzee Janine, Sterre, Britt, Maud Bart, Jaylinn Ellen en Ruben Willemien en Marcel, Rose Joep Anne Joop Krijger Kevin Henk en Esther Krijger - van Kessel Michelle Stefan Robin Jordy Nina Krabbendijke, 8 maart 2014 Parallelweg 4,4413 NJ Krabbendijke Donderdag 13 maart nemen we om 11:00 uur afscheid van haar in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. In de nacht van vrijdag op zaterdag overleed mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Gommert en Janny Traas - van Houte Peter en Jopie, Jamie, Evi Erik en Anouk, Fréderique, Camiel, Julie Krabbendijke, 8 maart 2014 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze dappere schoonzuster en tante Leneke en Nico van Iwaarden - Krijger Anneke en Kees Meesters - Krijger Neven en nichten Krabbendijke, 8 maart 2014 De steun en toeverlaat van oma', Otto en Jordy. Altijd op tijd. De laatste rit, zo verschrikkelijk veel te vroeg. Ellen Colijnsplaat: Anton en Gré van der Weele Goes: Marion en Antoine Mathijs en Eef Justus Thomas Wouw: Petra en Kees Kim Goes: Pieter en Jet Toon Lot BOOT&BUTBJN LOGISTICS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 25