effeweg.nl supervoordelige busreizen effeweg.nl accommodatie Prachtige rondreizen Groot-Brittannië in prijs verlaagd! Nu al vanaf 659 Griekenland - Corfu Griekenland - Zakynthos wwu/.karinschoice.nl Griekenland - Lesbos De mooiste busreizen voor de beste prijs! Boek nu: www.effeweg.nl of bel 0529 46 96 67 Vakantie op jouw manier Karin"s Choice vakanties Zijn altijd inclusief vliegreis huurauto Zuid Europa, mijn favoriete vakantie bestemming. Sfeervol, warm en gezellig! Ik heb voor Jou alle unieke plekjes met leuke appartementen, mooie villa's en charme hotels, verzameld op mijn website karinschotce.nl. Maak je volgende vakantie bijzonder' 1//ir'tA reizen naaf Griekenland. Portugal. 'S^anj© en Turkije Mail ine: ihfQÉkarinschöfee.nl'of bef: 020 44 99 470 8 laatste nieuwtjes en aanbiedingen op Facebook en Twitter Devon en Cornwall Schotse Hooglanden 10 daagse busreis 11 daagse busreis Hoogtepunten van de reis Hoogtepunten van de reis Supervoordelige busreizen Uw voordeel loopt op tot maar liefst 120, per 2 personen Uw voordeel loopt op tot maar liefst 80, per 2 personen Vertrekdata en prijzen Vertrekdata en prijzen Isle of Wight Dartmoor National Park Land's End Exmoor National Park Wells en Bath Natuurtocht Cotswolds MH Stonehenge Dorset Eden Project 11 apr van 739,- vóór slechts 699, 11 aug 789,- 8 sep 749,- van 719,- vóór slechts Forth Bridge Edinburgh Old Town Kasteel Scone Palace St. Andrews Blair Castle Loch Ness Isle of Skye Fort William Natuurpark Trossachs van 749,- vóór slechts 11 april vertrekgarantie! Nog enkele plaatsen beschikbaar 799, van 739,- vóór slechts 11, 25 april, 18 juli en 29 augustus vertrekgarantie! Alle fouter voorbehouden Prijzen zijn vanaf en per persoon Exclusief excursie en entreegelden en €18,- reservenngskosten per boeking Deze pakketreizen zijn inclusief vervoer, overnachtingen, (bootjovertochten en met begeleiding door de chauffeur, tevens reisleider Verzorging is per reis verschillend. De twee- tot vijfdaagse reizen worden gereden met Tourist Class touringcars. Reizen van 8 dagen en langer worden gereden met Comfort Class touringcars Genoemde kortingen zijn alleen geldig op nieuwe boekingen vanaf 4 maart 2014.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 84