Nieuwste en gebruiksvriendelijke tablet Empire Electronix 7" Tablet Onbeperkt toegang tot E-paper en nieuws apps PZC Meervoudig bekroonde Rioja Reserva Anares pzc.nl/webwinkel Bestelbon PZ wyk95mah nmo Geen 18. geen alcohol. Adviesprijs 169,95 - Lezersprijs C 89,95 -* Incl. gratis luxe hoes en toetsen- pzc.nl/webwinkel/anares Exclusief voor abonnees nn schrapt Anares Rioja Reserva 2008 in A Dankzij het geïntegreerde, externe, toetsenbord waardoor geen ruimte gebruikt hoeft te worden voor een virtueel toetsenbord, beschikt u over het volledige 7 inch scherm. Standaard voorzien van gebruiksvriendelijke Android 4.2 besturing software en razendsnel dankzij Dual-Core processor technologie. Dit tablet beschikt zowel aan de voor- als achterzijde over een camera. Buiten de energiezuinige componenten waardoor de batterij lang mee gaat beschikt deze tablet ook over een krachtige WIFI ontvanger. Zeer geschikt voor allerhande toepassingen waaronder video, muziek, mail, internet en games. Standaard te voorzien van vele (gratis) apps. Zeer gebruiksvriendelijk tablet: letterlijk uit de doos halen en gebruiken. Excl. 4,95 verzendkosten €10,- extra korting Vragen? Bel 0900 - 2021352 (€0,45 p.g.) et op: verwerking van een bon order duurt tot 5 werkdagen. Uw bestelling sneller in huis, bestel onlineI inpn bord y MBHMHBHi 52 I zaterdag8 maart 2014 Met de E-paper leest u uw vertrouwde krant, maar dan digitaal op uw tablet, pc of laptop inclusief toegang tot alle regionale edities. En met de smartphone en iPad nieuws app heeft u altijd het laatste nieuws bij de hand. Als abonnee van de PZC heeft u altijd onbeperkt toegang tot al het digitale nieuws. Heeft u zich nog niet aangemeld? Meld u dan nu eenmalig aan op www.pzc.nl/abonnee. Wij wensen u veel plezier met het digitale nieuws. Alleen van toepassing voor abonnees die de krant 6 dagen per week thuis ontvangen. Meervoudig bekroonde Rioja Reserva Hierbij bestel ik: (aantal)x6 flessen Afiares Rioja Reserva 2008 a €6,99 per fles» •Gratis verzending vanaf 4 dozen. Bij minder dan 4 dozen, €5,95 per bestelling. Voornaam: Achternaam Straat: plaats:Postcode: Telefoon: Email: Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Media éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: IBAN: NL of Bankrekening: Stuur deze bon In een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg Handtekening: In 1991 kreeg Rioja de status Denominación de Origen Calificada (DOCa). Dit is de hoogste status en geldt alleen voor wijnen van de allerhoogste kwaliteit. Wij selecteerden uit het topjaar 2008 het vlaggenschip van Bodegas Olarra, namelijk de Anares Rioja Reserva. Oudere jaargangen van deze wijn zoals 1981 en 1983 worden nu nog aangeboden voor rond de 40,- per fles. U mag deze topwijn uit 2008 echter bestellen voor de lage prijs van slechts 6,99. Dit is een sensationele prijsdoorbraak voor een bekroonde Rioja Reserva van zo'n beroemde Bodegas. De wijn is kersenrood van kleur. Rijp en vol van smaak met impressies van rood fruit, kruiden, hout en vanille. Uitzonderlijk lange afdronk. 18 maanden lagering op Amerikaanse eikenhouten vaten zorgen voor een uitzonderlijke smaakexplosie waarbij het fruitige karakter overweldigend naar voren komt. Na deze lagering blijft de wijn in een speciale kelder liggen tot de tannines zacht zijn geworden en de wijn zijn karakteristieke smaak heeft bereikt. Hierdoor beleeft u de smaak van pure passie! Een sieraad voor uw wijnkelder met nog ruim voldoende bewaarpotentieel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 52