Willem van Riet 0 H1ensenlinq.nl Anna Bonte - van Daele S Jan Koppejan José Palmyre Dhooge DE VLIEGER 50 I Zijn plotseling overlijden heeft ons diep geraakt. Hij heeft enorm hard geknokt om bij onze collega Ankie Smit en zijn kinderen Alvi en Dax te blijven. Dat mocht niet zo zijn. Willem Breur Man van Ankie Wij wensen Ankie, Alvi en Dax alle kracht, vriendschap en liefde toe om zonder Willem verder te gaan. Collega's en bestuurders van de Zeeuwse Bibliotheek en SCOOP Dick van den Bout Sjoerd Vellenga Dick Janse Nel Wijkhuijs-Kleinepier Een prachtig mens, een prachtige vrouw is heengegaan. Plotseling en veel te vroeg is onze vriendin ons ontvallen Ellen Otto, Jordy en Ria, we denken aan jullie en we zijn er voor jullie. Rien en Monica, Monique en Richard, Levi, Nicole en Ali Cor en Pat Maris Adri Carolien en Fred Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Ellen de Koster We zullen haar warmte en gezelligheid missen! Wij wensen Otto, Jordy Jill en verdere familie en vrienden alle sterkte toe in deze moeilijke tijd. Dennis Mijnsbergen Familie Oosthoek en personeel Café Oranjeboom, 's-Heer Hendrikskinderen Camiel de Bakker In het bijzonder willen wij nog onze dank uitspreken voor de liefdevolle verzorging van St. Zorgsaam ziekenhuis Terneuzen en deThuiszorg. Paula E.J. van der Heyden-Adriaenssens Langs deze weg willen wij iedereen bedanken, die op wat voor manier ook, voor onze lieve zus, schoonzus, tante Jannie Tissink hebben gezorgd en verzorgd, o.a. Stichting Filadelfia, Elmersland, en Rustenburg. Namens de Familie: L.de Potter-Tissink Neven en nichten Zonder Peter is alles anders, zo onwerkelijk en ongeloof waardig. Het geeft troost zoveel bloemen, kaarten, bemoedigende woorden, steun van familie, vrienden, collega's en kennissen te hebben ontvangen bij het overlijden van mijn lieve man Peter Maasmans Daarom wil ik u, middels dit bericht iedereen, hartelijk bedanken voor uw medeleven en steun. Het helpt om zijn overlijden een plekje te geven. Hartelijk dank hiervoor. Mede namens: Fam. Maasmans en Fam. Picavet Ingrid Maasmans-Picavet Hulst, maart 2014 Het gemis zal altijd blijven, maar in gedachten zal zij altijd bij ons zijn. Dankbaar zijn wij voor zoveel blijken van medeleven en warme belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoon moeder, oma en overgrootoma Paula Inghels-de Burger De aanwezigheid van velen op de dag van de begrafenis is voor ons een grote steun bij het verwerken van dit verlies. Louis Inghels Kinderen en kleinkinderen St. Jansteen, maart 2014 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van onze (schoon)moeder en oma Joppa Klazina Schoonakker - Schrier Hiervoor onze hartelijke dank. Jan Piet en Inge Peter en Linda Kleinkinderen Terneuzen, maart 2014 Henk Haveman Voor uw blijken van belangstelling en de vele kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader zeggen wij u hartelijk dank. Mevr. C. Koppejan - Joosse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, maart 2014 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor uw belangstelling en medeleven tijdens haar ziekte en uw steunbetuigingen na het overlijden van willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Familie Dhooge Middelburg, maart 2014. De vele blijken van medeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze onvergetelijke moeder, oma, overgrootmoeder en zuster Hendrika Maatje Tange-Potter heeft ons erg goed gedaan. Hiervoor onze welgemeende dank. Familie Tange Jan Potter Yerseke, maart 2014 Voor uw belangstelling en het medeleven wat ik van u mocht ontvangen na het overlijden van mijn man Pieter Johannes Steijn dank ik u hartelijk. Mevr. J. Steijn-Huibrechtse Kwadendamme, maart 2014 zaterdag 8 maart 2014 Heden is overleden mijn schoonzus en onze tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Zoutelande: K.L. Verstraate - Wijkhuijs en kinderen Uw medeleven, persoonlijk of schriftelijk betoond, na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa heeft ons erg goed gedaan. Langs deze weg willen wij u daarvoor danken. Marie de Bakker-de Clippelaar kinderen en kleinkinderen Vogelwaarde, maart 2014 We hebben mogen ervaren, hoe velen hebben mee geleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Wij mochten ervaren, hoe velen haar een warm hart toedroegen. Uw aanwezigheid bij het afscheid, de blijken van mede leven in de vorm van kaarten, bloemen en bloemstukken, telefoontjes, bezoekjes, zorg en praktische hulp, hebben ons veel steun gegeven en heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Het verdriet en de leegte die zij achterlaat, blijven, maar uw steun heeft ons bijzonder geholpen. Hartelijke dank daarvoor. Gerard A.M. van der Heyden kinderen en kleinkinderen Aardenburg, maart 2014 Voor uw belangstelling en deelneming na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: Thea van Riet-Geerts Terneuzen, 8 maart 2014 In de afgelopen weken hebben we gemerkt dat velen met ons meeleefden toen onze moeder en oma plotseling overleed. De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend. Het doet ons goed dat zij door zo velen werd gewaardeerd om wie zij was. Kinderen en kleinkinderen Koewacht, maart 2014 Bedankt voor alle steun, woorden, gebeden, kaarten en bloemen. Dit alles was hartverwarmend tijdens de ziekte en na het overlijden van Lieneke Haveman-de Voogd Kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2014 Zoveel mensen in de kerk om afscheid te nemen en Kees te eren, zoveel lieve hartelijke woorden bij het condoleren, zoveel kaartjes en andere blijken van medeleven, het heeft ons heel goed gedaan en veel steun gegeven, hiervoor past geen andere klank, dan onze oprechte welgemeende, Dank! Maat Bommeljé-Kwekkeboom Maja Piet Francois llona Joeri Gerjo Middelburg, maart 2014 UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitwaartdevtieger.nl 0121 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (tfag an nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 50