Arend Nieboer Abraham Pieter Karei van Dijke 48 Ifamilieberichten zaterdag 8 maart 2014 Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. Ps. 39:10 Bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat door de Heere, op het alleronverwachts uit ons midden is weggenomen mijn geliefde en zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia Kosten-van Strien in de leeftijd van 74 jaar. D.J. Kosten )an en Shirley Kosten-Sinke Djovani Sjaak en Els Kosten-Steketee Dannie en Caroline Bennie en Mayuri Sjacko en Annelyn Chantal Toinet Dennis en Karin Kosten-Jansen Davey Jelco 6 maart 2014 Stee weg 38 4401 AR Yerseke De rouwdienst wordt D.V. maandag 10 maart om 14.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Maar de Heer zal uitkomst geven (Psalm 42 berijmd) Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Neeltje Cornelia Niewenhuijse-van Waarde sinds 15 augustus 2009 weduwe van Leendert Niewenhuijse in de leeftijd van 79 jaar. Adri Niewenhuijse (in herinnering) Nieuwdorp: Hans Niewenhuijse Miep Niewenhuijse-Moerdijk Leon en Melanie, April, Andre, George Gert-Jan en Natasja, Milou Eline en Jan, Rob, Nadine, Harld Johan en Jolanda Ard en Sofie, Fleur Mieke en John Jeanneke en Toni, Gerhani, Jamih Mark Goes: Heieen Hoogerland-Niewenhuijse Kees Hoogerland Martij n Connely Roosendaal: Erik Niewenhuijse Annie van de Sanden 'a-Heer Arendskerke, 6 maart 2014 Correspondentieadres: J.L. Niewenhuijse, Hertenweg 45,4455 TK Nieuwdorp Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen, D.V. maandag 10 maart van 19.30 tot 20.00 uur in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 11 maart om 13.00 uur in de "Levensbron", Mansholtlaan 1 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Eindewege. Na de begrafenis is er in de "Levensbron" gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op woensdag 12 maart hoop ik 85 jaar te worden Ik wil dit vieren op zaterdag 15 maart in Herrijst te Westkapelle ledereen die mij wil feliciteren is welkom van 15.00 uur tot 17.30 uur J. Simonse-van Sighem Noordkerkepad 43 4361 CJ Westkapelle ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING (recht zo die gaat) Wij geven kennis dat na een liefdevolle verzorging in Hospice de Markies overleden is partner van t Ann Stanneveld Paree (Ind.), 7 november 1926 t Bergen op Zoom, 4 maart 2014 Familie Nieboer Onze altijd lieve zorgzame, meelevende zus, schoonzus en tante, is ons ontvallen Corrie Kosten-van Strien Voor altijd in onze harten Marie en Paul Ridderhof-van Strien Piet en Nel van Strien-de Koeijer Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Mevr. J.M. Simons-Nieboer Schweitzerstraat 23 4336 LJ Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden Met veel verdriet geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve zus, schoonzus en tante Corrie Niewenhuijse-van Waarde Arnemuiden: Henk van Waarde (in herinnering Leintje van Waarde-Kwekkeboom Pita van Waarde (in herinnering) Goes: Annie Joosse-van Waarde Wim Joosse Neven en Nichten Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Met droefheid geven wij u kennis dat, toch nog onverwachts uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde schoonzuster Corrie Kosten-van Strien in de leeftijd van 74 jaar. Sterke de Heere Dies, kinderen en kleinkinderen in dit zware verlies. Onze tijden zijn in Gods hand Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: ik ben wat moe, maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Vol verdriet om de leegte die haar sterven bij ons achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg die zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, onze schoonmoeder en oma Hélène Lucia van Balen-van Gaaien - Hennie - echtgenote van Piet van Balen t 19 oktober 1928 - f 6 maart 2014 Roosendaal: Peter en Marianne Mark en Elize Anneloes f Thomas f Olst: Elma en Matthé Deventer: Jeroen Deventer: Mirjam Goes: Paul en Anja Niek Kim Sluiskil: Vincent en Jeannette Stéphanie en Wouter Ferdinand Frederick Chimène Yerseke: J.D. Kosten S.D. Kruysse-Kosten A.J. Kruysse J. Kosten M. Kosten-Jansen Yerseke, 6 maart 2014 Overleden in zijn geliefde huis aan de haven Sint Philipsland 25 augustus 1925 Zierikzee 6 maart 2014 Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze tante Corrie Kosten-van Strien Wij wensen ome Dies met de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit zware verlies. Voor altijd in ons hart Yerseke: Jan en Ankie Kruysse-van Damme Heieen en Jos Bol-Kosten Huib Kosten Lianne en Frans van Pagee-Kosten Silvia en Jelte Louwerse-Kosten Marjan en Corné de Jonge-Kosten Johnny en Anne Kösten-Rozendaal Jessica en Jurrian van den Bos-Kosten en achterneven en -nichten Yerseke, 6 maart 2014 Zierikzee: Flaauwers: Liesje van Dijke-Wisselink Marian John Carline Leon, Rowan Camiel Lilianne Hans Anita Ezra Emar And ré Joyce Beau Faye Correspondentieadres: Berkenstraat 42,4462 VX Goes De crematieplechtigheid zal worden gehouden woensdag 12 maart om 12.45 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de plechtigheid is er van 12.30 tot 12.40 uur gelegenheid om afscheid van ma te nemen. Na een vriendschap van ruim 50 jaar moeten we afscheid nemen van De crematie vindt op eigen verzoek in besloten kring plaats. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Sint Maarten in de Groe en de Mooie Staak 4 voor de liefde volle verzorging. Corrie Kosten-van Strien Adrie en Marie Lamper-Moelker Contactadres: Kadeweg 12 4301 NS Zierikzee tel: 0111-692238 mail: jmvandijke@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 48