Assistent Bedrijfsleider Vogelaar Vredehof bv Het Newmancollege Medewerker leerlingbegeleiding assistent bedrijfsleider VELDE GROEP PASTORAAL WERKER (v/m) 14 I banen is op zoek naar een enthousiaste collega. Heb je interesse in de functie van: dan verwijzen wij voor nadere informatie naar onze website: www.newmancollege.nl Voor het Moederhuis in 's-Hertogenbosch zijn wij op korte termijn op zoek naar een (24 uur per week) Uw functie: U geeft persoonlijke pastorale zorg aan de zusters en hierbij houdt u rekening met ieders individualiteit. Daarnaast draagt u zorg voor de uitvoering van de liturgische taken. Uw profiel U heeft een pastoraletheologische opleiding op academisch niveau of HBO - le graads niveau. U heeft enige jaren werkervaring in het pastoraat met ouderen (bijv. in een zorginstelling). Verder bezit u het vermogen om op een respectvolle manier in gesprek te gaan met een ieder waarmee u vanuit uw vak te maken krijgt en u heeft het vermogen om een zinvolle bijdrage te geven aan de liturgie. U bent bekend met het religieuze leven en u bent bereid u te verdiepen in de spiritualiteit en de geschiedenis van de Congregatie. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en staat open voor vernieuwingen. Aanbod: Een dynamische en bezielende functie waar u als pastoraal werker wezenlijk van betekenis kunt zijn. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden conform CAO WT. Interesse? Graag ontvangen wij voor 31 maart 2014 uw brief met motivatie en cv, ter attentie van de Algemeen Overste van de Congregatie, Zuster Antonie Ardatin, Papenhulst 5, 5211 LC 's-Hertogenbosch, zr.antonieardatin@ congregatiedmj .nl De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 15. zaterdag 8 maart 2014 Ter aanvulling van ons huidige team zoeken wij een fulltime De functie: In deze functie ondersteun je de bedrijfsleider in de dagelijkse gang van zaken binnen onze productie afdeling. Je bent medeverantwoordelijk voor de invulling van de productie- en personeelsplanning. Daarnaast zal een van je voornaamste taken zijn het aansturen en begeleiden van (nieuwe) medewerkers. Je werkt zowel zelfstandig als in teamverband. Functie-eisen: Minimaal een afgeronde MBO-opleiding 2-3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie Goede communicatieve vaardigheden Bereidheid tot overwerk/weekenddienst Kennis van en ervaring met hardfruit is een pre Functieprofiel: Je hebt al enkele jaren ervaring in een leidinggevende rol en bent toe aan een nieuwe-uitdaging. Je kunt goed met mensen omgaan en weet ze te motiveren. Je bent stressbestendig, gedreven en weet van aanpakken. Je bent een teamplayer maar kunt ook goed zelfstandig functioneren. Bedrijfsprofiel: Vogelaar Vredehof B.V. met vestigingen in Krabbendijke en Enspijk is een distributeur van hardfruit met ca. 130 medewerkers. Onze activiteiten bestaan uit handel, koelen, verpakken, sorteren en distribueren van hardfruit. Jaarrond worden grote volumes fruit uit de hele wereld behandeld. Onze producten worden dagelijks geleverd aan grootwinkelbedrijven en groothandels in binnen- en buitenland. Het bedrijf kent een platte organisatiestructuur en een informele sfeer. Wat bieden wij: Je krijgt een uitdagende en gevarieerde baan, waarbij geen dag hetzelfde is. Je gaat werken in een gemotiveerd en gedreven team. We bieden goede arbeidsomstandigheden en passende arbeidsvoorwaarden. Standplaats is Krabbendijke. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze functie en voldoe je aan het profiel? Mail dan je sollicitatie binnen 2 weken naar bedrijfsleiding@vogelaar.com Voor informatie kun je contact opnemen met Jaco Zandee op telefoonnummer 0113-397127 of per mail jaco@vogelaar.com. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. m Aan elke eenheid van de nationale politie is een klachtencommissie verbonden. Voor de commissie in de eenheid Zeeland-West-Brabant zoekt de politie drie enthousiaste en kundige commissieleden. De klachtencommissie De nationale politie behandelt klachten van burgers overgedragingen van politieambtenaren volgens een wettelijk vastgestelde procedure. Onderdeel van die procedure kan zijn dat een onafhankelijke klachtencommissie de politiechef adviseert over de beoordeling van de klacht. Als een burger een klacht over het handelen van de politie indient, probeert de politie deze eerst samen met de burger af te handelen. Lukt dat niet naar tevredenheid van de klager, dan wordt de klachtencommissie om een advies gevraagd. Dit advies komt tot stand door bestudering en bespreking van de klachtenrapportage en door het horen van de klager en de betrokken medewerkers) en mogelijk van getuigen en/of deskundigen. De politie komt aan de hand van dit advies en mogelijk aan de hand van adviezen van de betrokken burgemeester en hoofdofficier van justitie tot een oordeel over de klacht. De commissie kan de politiechef ook ongevraagd adviseren over de behandeling van klachten in het algemeen, de gesignaleerde trends op klachtengebied, enzovoorts. Vanuit hun eigen maatschappelijke achtergrond brengen de leden specifieke kennis, deskundigheid en ervaring in. Gezien de huidige samenstelling zoekt de commissie bij voorkeur kandidaten uit de rechterlijke macht, de advocatuur of het bedrijfsleven. Ook hebben kandidaten bij voorkeur inzicht in de politieorganisatie. De uitgebreide vacaturetekst van lid klachtencommissie bij de eenheid Zeeland-West-Brabant vindt u op www.kombijdepolitie.nl/vacatures Koninklijke Prins Dingemanse in Yerseke, is in de Benelux dc marktleider en tevens één van de grootste Europese producenten op het gebied van schaal- en schelpdieren. Zowel onder eigen merknaam, als onder private label, vinden de producten via het retail- en distributiekanaal hun weg naar de consument. Jarenlange kennis en ervaring, aandacht voor kwaliteit, innovaties, uitstekende logistieke dienstverlening, speciale zorg voor de klant én vooral de passie voor de producten zorgen voor een unieke marktpositie. StNCE 1880 Met oog voor productiedoelstellingen in een zeer hectische werkomgeving In deze functie heb je een belangrijke sleutelrol in het productie- en inpakproces. Samen met je team zorg je dagelijks voor tijdige productie en logistiek van bestellingen tegen de afgesproken specificaties. In een hectische omgeving ben je efficiënt, doelgericht en waarborg je kwaliteit en veiligheid. Tegelijkertijd stuur je op een inspirerende wijze jouw team aan en weetje draagvlak te creëren. Je speelt goed in op diverse belangen intern en extern, zonder de productiedoelstellingen uit het oog te verliezen. Bovendien heb je een scherp oog voor verbeteringen en optimalisaties en ben je betrokken bij diverse (multidisciplinaire) projecten. De best passende kandidaat: Initiatiefrijk, besluitvaardig en stressbestendig Organisatorisch vermogen, 'hands-on' mentaliteit Leidinggevende ervaring in een productieomgeving, bij voorkeur in de levensmiddelenindustrie Hbo werk- en denkniveau, kennis van ERP-systemen Bereid om werktijden flexibel in te vullen Een dynamische werkgever! Familiebedrijf, gevestigde naam Continue innovaties Ruimte voor eigen ontwikkeling Kwalitatief goede producten Ervaren, enthousiaste collega's Marktconforme arbeidsvoorwaarden Woon je in de buurt van Yerseke en heb je interesse in deze baan? Bezoek onze website www.velde.nl voor meer informatie en om te solliciteren (referentienummer PRDI142). Kijk ook op www.prinsendingemanse.com of bel voor meer informatie met Sandra Kalcik, bereikbaar op (073) 684 25 33. Persoonlijkheid telt. Werving, selectie en development voor commerciële, financiële, executive en interim functies NL I BE I DE I FR I UK De Congregatie Dochters van Maria en Joseph is een gemeenschap van zusters, die hun leven en werk gebouwd hebben op de fundamenten van het Evangelie en de spiritualiteit van Maria, Jozef, Vincentius en Johannes. Op basis van deze spiritualiteit en hun constitutiën, hebben de zusters zich op diverse plaatsen in de wereld ingezet en doen ze dat nog steeds. Onder andere in de zieken- en ouderenzorg en in het onderwijs, in het bijzonder het dovenonderwijs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 14