Verhuur van de tweede woning is erg in trek Samenwonen en overlijden WONEN 3 Wolfertlaan 5, Veere Steeds meer mensen zien een tweede huis als een rendements volle investering, zo blijkt uit het groeiende aantal bezoekers van de jaarlijkse beurs Second Home International. Deze wordt van 28 tot en met 30 maart gehouden in de Utrechtse Jaarbeurs. De meeste kopers van een tweede huis willen hun spaargeld actief benutten en er rendement uit ha len. „Beleggen op de beurs is te riskant en sparen levert door de la ge rentes weinig op. Een tweede huis is een waardevaste bestem ming en door de crisis zijn veel prijzen binnen handbereik geko men," licht Henkjan Prins, exhibi tion manager van Second Home International, toe. Toplanden voor een tweede huis zijn Frankrijk, Spanje, Portugal, Italië, T\irkije en Oostenrijk. Op de beurs Second Home Internatio nal zijn ook opkomende landen als Kaapverdië en Mauritius verte genwoordigd. Ook Nederland biedt interessante mogelijkheden, dankzij recreatieparken met hui zen in alle soorten en maten, in het bos, op het platteland of aan de kust." VAN DONGEN VRIJDAG 7 MAART 2014 (advertentie) Als je gaat samenwonen, ben je vooral bezig met het inrichten van de woning en denk je misschien niet zo gauw aan nare gebeurtenis sen zoals het overlijden van één van beiden. Toch is het goed om jezelf af te vragen wat de gevolgen daarvan zouden zijn; zelfs ais je geen eigen woning hebt maar een huurwoning. NOTARIS PRAKTIJK Komt de familie de spullen ophalen? Waar gaat het geld naar toe? Wie regelt de uitvaart? Dat kan worden voorkomen door een goed testament op te stellen. Wij adviseren u graag in een per soonlijk gesprek over de mogelijk heden. Dam 37, Middelburg Tel. 0118 629 155 www.notaris-vandongen.nl Kirsten met zoontje Casper in de ruime en lichte woonkamer van het huis aan de Wolfertlaan in Veere. foto's Lex de Meester Het huis is voorzien van een inpandige garage. Object: Twee-onder-één-kapwoning. Vraagprijs: 324.500 euro k.k. Perceeloppervlakte: 392 vierkante meter. Inhoud woning: 508 kubieke meter. Aantal kamers: zes (vier slaapkamers). Begane grond: entree, meterkast, garderobe, toilet, ruime woonkamer met openslaande deuren, open keuken, bijkeuken, werk/speelkamer, in pandige garage. Eerste verdieping: overloop, drie slaapkamers, badkamer, tweede toilet. Tweede verdieping: overloop met bergruimte, cv-ruimte, slaapkamer. Makelaar: Sinke Komejan, 0118-689000. www.sinke.nl. Voordelen: instapklaar. Ruim en goed onderhouden. Nadelen: geen. De ramen aan de achterzijde bieden onbelemmerd uitzicht op het stadje Veere.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43