Colofon fT1ensenlinq.nl Familieberichten amilieberichten Pieter Smalheer kijk ook op Met droefheid hebben de leden van de Stichting Dorps raad Koudekerke kennisgenomen van het overlijden van hun betrokken en gewaardeerd medebestuurslid Jonkheer mr. Rombout van Doorn Zij wensen de familie veel sterkte. Namens allen, Dorine Noorlander voorzitter JAN WISSE Bram Janse Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid Bram Janse Wij wensen zijn vrouw en de nabestaanden veel sterkte. Bestuur, dirigent en leden van het Seniorenorkest Zeeland Bedroefd delen wij u mede dat na zware maanden is overleden onze broer en oom Piet 17-12-1932 3-3-2014 Brouwershaven: Toon Smalheer Kloetinge: Leo Smalheer Brouwershaven, 3 maart 2014 Thea Tieleman Geschokt zijn wij door het bericht dat onze medewerkster en collega Thea Tieleman onverwacht snel is overleden. We zullen haar gedrevenheid en enthousiasme zeker missen. Bewoners en medewerkers locatie Panorama Stromenwijk, Gors Middelburg Wij geven u kennis van het overlijden van onze geliefde zustèr en schoonzuster Nel Wijkhuijs-Kleinepier Uit aller naam: M. Palmers-Kleinepier Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid van verdienste Jan Wisse Onze gedachten zijn bij zijn vrouw Corry, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen de familie veel sterkte toe met het dragen van dit plotselinge verlies. Namens het bestuur en leden korfbalvereniging ONDO In plaats van kaarten Na het overlijden op 14 januari 2014 van onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Cornelis Maarten van de Velde ontvingen wij zeer vele bewijzen van warm mede leven in de vorm van een kaart, een brief, een handdruk, een woord of uw aanwezigheid. Dit was en is voor ons mede een steun om dit verlies te dragen. Met dit bericht willen wij onze hartelijke dank betuigen voor uw medeleven. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, maart 2014 Geheel onverwachts is overleden onze goede vriend Wij wensen Corry,kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen Jaap en Nel Rooze Jan en Anneke Adriaanse www.pzc.nl vrijdag 7 maart 2014 3 9 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Verdrietig zijn wij dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze zwager en oom Wij wensen Hubi en familie veel sterkte. Goes: Jannie Tybout Bob Glerum en Corrie Neven en nichten Afscheid van Verdriet en gemis om onze buurvrouw Hendrien en Marnix Sjako Ingrid en Jacco Anneke en Herman Linda en Anco Martha en Jan Corrie en Ad eri kinderen J OB aHaH Schoorkcnszandweg 8b 1 |9 4431 NC 's-Gravenpolder TPWH T: 0113 311517 JWafayg E: infofr/vanderhooftuitvaartzorg.nl 11 *J»iipS"* W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-0139999 Fax 088-0139990 Internet 1 www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39