TELEVISIE 19
*0
vIronica
RTL7/
een
I CANVAS
Natuur op 2: Madagascar
Prettig commentaar van Sir David
Attenborough bij de beelden van
imposante landschappen, die wor
den bevolkt door maki's, lemuren
en vreemde kikkersoorten.
Nederland 2, 19.25 uur
College tour
Mediamagnaat Derk Sauer mag
bij Twan Huys en zijn studenten
komen vertellen over zijn mega-
succesvolle loopbaan.
Top gear
Het blijft lachen met de jongens
van dit Britse autoprogramma. In
drie achtereenvolgende afleverin
gen beoordelen ze eerst een Por
sche, reizen dan af naar het hoge
viaduct van Millau en zoeken ver
volgens een goedkoop bakkie.
Veronica, 20.30 uur
Bed breakfast
Drie bed breakfast-eigenaren
gaan in eikaars onderneming sla
pen en testen op die manier el-
kaars zaak. Vandaag een kijkje in
Budel, Leiden en Mill.
ifru i o gnig'iïèffefóg icq -
VRIJDAG 7 MAART 2014
08:30,08:40,08:50 Voorbeurs
09:00,09:05,09:20,09:25,
09:40,09:45,10:00,10:05
Nieuws 10:20 Zo kan het ook
10:40,10:45,11:00,11:05,
11:20,11:25,11:40,11:45,
12:00,12:05 Nieuws 12:20
Beursspel 12:40,12:45,13:00,
13:05 Nieuws 13:20 Special:
De kijker aan zet 13:40,13:45,
14:00,14:05,14:20,14:25
Nieuws 14:40 Special: De kijker
aan zet 15:00,15:05,15:15,
15:20 Nieuws 15:30 Opening
Wall Street 15:35 Toekomst
makers: De interviews 15:50
Opening Wall Street 16:00,
16:05 Nieuws 16:20 Special:
De kijker aan zet 16:40,16:45,
17:00,17:05,17:15,17:20,
17:30,17:45 Nieuws
07:45 Minikids: Brandweerman
Sam 07:56 Chuggington 08:06
Oggy en de kakkerlakken 08:14
Oggy en de kakkerlakken 08:24
Elias 08:36 De koalabroertjes
08:46 Musti 08:52 Boom
Reds 08:58 Little People 09:03
Jokie 09:08 TiTaToverfeest
09:23 Sprookjes van Klaas Vaak
09:34 Bibaboerderij 09:50 2
Kleine Kleutertjes 09:53 Bobo
10:00 Teleshop 815:02 Straw
berry Shortcake 15:23 Sprook
jesboom 15:31 TiTaToverfeest
15:44 Sprookjes! 15:59 Jungle
club 16:12 De Daltons 16:22
Het mysterie van... 16:53 Oggy
en de kakkerlakken 17:00 Bur
gers' Zoo en waarom 17:05
Sons of Tucson 17:35 Goede
tijden, slechte tijden
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 06:55 Move that
Body 07:30 Born2Cook 08:00
Tommy Teleshopping 11:00
Astro TV 13:00 Tommy Tele
shopping 14:05 Born2Cook
14:40 My Kitchen Rules 15:35
MasterChef USA 16:30 Every
day Gourmet with Justine Scho-
field 17:00 MasterChef Holland
09:15 Davincibles 09:25 Da-
vincibles 09:40 Caspers Grie-
zelschool 10:00 Rekkit Rabbit
10:25 Shuriken School 10:50
Randy Cunningham 11:15 Phi-
neas and Ferb 11:35 Dude,
That's My Ghost! 12:00 Zeke
and Luther 12:25 Kickin' It
12:45 Crash Bernstein 13:10
Ranger dierenjournaal van
uit Emmen 13:15 Eddie Angst-
horn 13:40 The Amazing Spiez
14:00 Davincibles 14:10 Davin
cibles 14:25 Sidekick 14:50 Ina-
zuma Eleven 15:10 Phineas and
Ferb 15:25 Souvenirs de Gra
vity Falls 15:50 Camp Sump-
fgrund 16:00 Kickin' It 16:20
Lab Rats 16:45 Dude, That's
My Ghost! 17:10 Pair of Kings
17:30 Phineas and Ferb
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbedden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het Journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Thuis 14:20 Extreme dreams
14:45 Poirot 15:35 Flikken
16:30 Lorraine's Fast Fresh and
Easy Food 17:00 Clips 17:05 De
topcollectie van... 17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 09:35 Winterbeelden
10:20 Charlie's Angels 11:05
Winterbeelden 12:30 Onder
breking 14:26 100" 14:28 Pa
norama 15:18 100" 15:21 Kil
ling Time 16:15 100" 16:17
Earthflight 17:10 100" 17:12
Charlie's Angels 17:58 100"
18:00 UK Open 2014, Darts
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 Extreme Bruiden, Reality
19:30 Jouw Vrouw, Mijn
Vrouw, Reality
18:00 My Kitchen Rules, Culi
nair magazine
19:00 MasterChef USA, Culinair
magazine
19:55 Smaken Verschillen, Culi
nair magazine
18:00 The Big Bang Theory (h)
18:25 Mike Molly
18:50 According to Jim
19:10 Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
18:00 Taxi, Comedy
18:28100"
18:30 Arm Sr rijk (h), Documen
taire
19:28100"
19:30 Hoera cultuur!, Cultuur
magazine
O
O
00
20:30 Voetbal International,
Sportpraatprogramma
20:30 The Ten, Komedie
20:30 Law Sr Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
21:25 Law Sr Order: Special
Victims Unit, Misdaad-
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Top Gear, Automagazine
21:35 Top Gear, Automagazine
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Inspector George Gently
(h), Misdaadserie
20:00 Terzake (h), Nieuws en
duiding
20:40 The Reader, Drama
22:00 Spartacus: Vengeance,
Dramaserie
23:05 UK Open 2014, Darts
22:30 Divorce, Dramaserie
23:30 Dr. Phil, Praatprogramma
22:20 Without a Trace, Mis
daadserie
23:20 The Closer, Misdaadserie
22:40 Top Gear, Automagazine
23:50 Hardcore Pawn (h), Rea-
lity-show
22:10 Het Journaal
22:25 Brothers Sr Sisters
23:06 Keno
23:07 Euro Millions
23:10 Het Weer
23:15 Tin Men
22:40 Mistresses, Dramaserie
23:30 Hoera cultuur!, Cultuur-
magazine
00:05 The Beast, Misdaadserie
01:00 The Foot Fist Way, Ko
medie
02:30 Teleshop 7, Homeshop-
pingprogramma
actualiteiten sport film
00:25 Nachtlounge - Hollandse
Meiden, Homeshopping-
programma
02:01 Teleshop 8, Homeshop-
pingprogramma
00:10 Rookie Blue, Misdaadserie
01:00 The Good Wife, Drama
serie
01:55 Astro TV, Magazine
02:25 Without a Trace, Mis
daadserie
03:15 The Closer, Misdaadserie
04:00 Hart van Nederland -
Late Editie, Reportage
00:40 Mike Molly, Comedy
01:05 Nachtclub Live, Show
03:55 Utopia, Muziekprogramma
01:05 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
01:20 ledereen beroemd, Ma
gazine
01:40 Journaallus, Nieuws in lus-
00:00 Canvaslus, Nieuws in lus-
TELEVISIE
Nederland 3, 20.25 uur
Nederland 1, $1.30 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:22 De stembus 07:35 Zeeuws
Goud 07:44 Zeeuwse Top 40 clips
07:56 Verzeeuwigd 08:00 Herhal
ing programmering 07:00-07:56
09:00 Zeeland NU 09:20 Het Weer
09:22 De stembus 09:35 Zeeuws
Goud 09:44 Zeeuwse Top 40 clips
09:56 Verzeeuwigd 10:00 Herhal
ing programmering 09:00-09:56
11:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland NU 18:23 Het Weer
18:28 De stembus 18:41 Trugkieke
18:50 Muziekclip 18:53 Verzeeuwigd
19:00 Herhaling programmering
18:00-18:53 20:00 Zeeland NU
20:23 Het Weer 20:28 De stembus
20:41 Trugkieke 20:50 Muziekclip
20:53 Verzeeuwigd 21:00 Herhaling
programmering 20:00-20:53 22:00
Zeeland NU 22:23 Het Weer 22:28
De stembus 22:41 Trugkieke 22:50
Muziekclip 22:53 Verzeeuwigd 23:00
Zeeland NU 23:23 Het Weer 23:28
De stembus 23:41 Trugkieke 23:50
Muziekclip 23:53 Verzeeuwigd 00:00
Zeeland NU
Buitenlan
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Countryside 999 12:45 Caught
Red Handed 13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News - Weather 14:30 Re
gional News and Weather 14:45 Doc
tors 15:15 Perfection 16:00 Escape
to the Country 16:45 James Martin:
Home Comforts 17:30 Antiques Road
Trip 18:15 Pointless 19:00 BBC News
19:27 Weather 19:30 Regional News
Programmes 19:57 Weather 20:00
The One Show 20:30 A Question of
Sport 20:57 BBC News and Regional
News 21:00 EastEnders 21:30 Room
101 22:00 Jonathan Creek 23:00
BBC News 23:25 Regional News and
Weather 23:32 The National Lottery
Update 23:35 The Proposal 01:20
EastEnders
BBC2
07:00 This Is BBC Two 07:05 Homes
Under the Hammer 08:05 Country
side 999 08:50 Helicopter Heroes
09:35 The Travel Show 10:00 Live
Athletics 13:00 Daily Politics 14:00
The A to Z of TV Gardening 14:10
War Walks 14:40 The First Eden
15:40 Cagney Lacey 16:25 Berger
ac 17:15 Are You Being Served?
17:45 'Alio'Alio! 18:15 Vintage An
tiques Roadshow 19:00 Revenge of
the Egghead 19:30 Sport Relief's Top
Dog 20:00 Live Athletics 21:30 Gar
deners' World 22:00 37 Days 23:00
Ql 23:30 Newsnight 00:02 Weather
00:05 The Best of Men 01:35 Ques
tion Time
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Tierarz-
tin Dr. Mertens 11:35 Elefant, Tiger
Co 12:00 Tagesschau 12:15 ARD-
Buffet 13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau 16:10
Giraffe, Erdmannchen Co. 17:00
Tagesschau 17:15 Brisant 18:00 Ver-
botene Liebe 18:50 Der Dicke 19:45
Sportschau vor acht 19:50 Wetter
vor acht 19:55 Börse vor acht 20:00
Tagesschau 20:15 Unterwegs mit
Elsa 21:45 Tagesthemen 22:00 Tatort
23:30 Kommissar Beck - Die neuen
Falle 00:55 Nachtmagazin 01:15 Die
Uhr lauft ab
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kan-
ne - Service taglich 10:30 Notruf
Hafenkante 11:15 SOKO 5113
12:00 Heute 12:10 Drehscheibe
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
Heute - in Deutschland 14:15 Die
Küchenschlacht 15:00 Heute 15:05
Topfgeldjager 16:00 SOKO Wien
16:45 ZDF Paralympics live 20:15 Der
Kriminalist 21:15 Letzte Spur Berlin
22:00 Heute-journal 22:30 Heute-
show 23:00 Das blaue Sofa 23:30
Ripper Street 00:20 Heute Nacht
00:35 In Plain Sight - In der Schussli-
nie 01:15 Heute-show 01:45 Traitor
- Zwischen den Fronten
WDR
07:20 Reports in English 07:30 Extra
Französisch 08:15 Planet Wissen
09:15 Open Heart - Hilfe für herz-
kranke Kinder 09:45 Bericht aus
Brüssel 11:10 Seehund, Puma Co.
12:00 Leopard, Seebër Co 12:45
WDR aktuell 13:00 Servicezeit 13:30
In aller Freundschaft 14:15 Mord ist
ihr Hobby 15:00 Planet Wissen 16:00
WDR aktuell 16:15 Daheim unter
wegs 18:00 Lokalzeit 18:05 Hier und
Heute 18:20 Servicezeit Reportage
18:50 Aktuelle Stunde 20:15 Deut
sche Dynastien 21:00 Der Vorkoster
21:45 Plasberg person lich 23:10
WDR aktuell 23:15 lm Miljö 00:35
Hier und Heute 00:50 Erlebnisreisen-
Tipp 01:00 Domian
Discovery
07:20 HMS Ark Royal 08:10 Really Big
Things 09:00 Wheeler Dealers 09:50
World's Biggest Ship 10:40 Bag
gage Battles 11:30 Manhunt 12:20
Airplane Repo 13:10 Deadliest Catch
14:00 How Do They Do It? 14:50
How the Universe Works 15:40 River
Monsters 16:35 Off the Hook: Ex
treme Catches 17:05 Street Outlaws
18:00 Baggage Battles 19:00 World's
Biggest Ship 20:00 Get Out Alive with
Bear Grylls 21:00 Tanked 22:00 Sav
age Family Diggers 23:00 Backyard
Oil 00:00 Street Outlaws 01:00 Ross
Kemp: Back on the Frontline 01:55
Tanked
National Geographic
07:35 Locked Up Abroad 08:20 Air
Crash Investigation 09:05 Lords of
War 09:30 Abandoned 09:50 None
of the Above 10:40 Born To Ride
11:35 Strippers: Cars for Cash 12:25
Hunting Hitler's Stolen Treasure
13:20 Yukon Gold 14:10 Locked Up
Abroad 15:05 Air Crash Investigation
16:00 Wicked Tuna 17:00 Made in
NL 18:00 Locked Up Abroad 19:00
Lords of War 19:30 Abandoned
20:00 Apocalypse 21:00 Incredibly
Small World 22:00 None of the
Above 23:00 Brain Games 23:55 In
credibly Small World 00:50 None of
the Above 01:45 Brain Games
Animal Planet TLC
07:15 Wildest Latin America 08:10
Nature's Newborns 09:05 Lion Man:
One World African Safari 10:00
Animal Precinct 10:55 Gibbons: Back
in the Swing 11:20 Swamp Brothers
11:50 Bondi Vet 12:45 Gator Boys
13:40 Lion Man: One World African
Safari 14:30 My Cat from Hell 15:30
Wildest Latin America 16:25 Too
Cute! 17:00 Say Yes to the Dress
17:10 Here Comes Honey Boo Boo
18:00 Kitchen Boss 19:00 One Born
Every Minute USA 20:00 Say Yes to
the Dress 21:00 Extreme Cougar
Wives 22:00 Secret Princes 22:55
Dates from Hell 23:45 Couples Who
Kill 00:35 TLC Doc 01:25 Extreme
Cougar Wives
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25
Tv5monde, le journal 08:40 Couleurs
outremers 09:05 Flash Info 09:10
Les escapades de Petitrenaud 09:35
Silence, qa pousse10:00 Flash Info
10:05 Le tourdu Cervin 10:30 Nec
plus ultra 10:55 Vestiaires 11:00
Flash Info 11:05 Dans la peau d'un
chef 11:40 Plus belle la vie 12:05
Flash Info 12:10 Al dente 12:30 Des
trains pas comme les autres 13:30
Journal RTBF 14:00 Un village francais
15:50 Flash Info 15:55 Dans la peau
d'un chef 16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash Info 17:05
ARTE Reportage 17:55 Vestiaires
18:00 64', Ie monde en francais, 1 re
partie 18:25 Le Journal de l'économie
18:30 Envoyé spécial 20:15 Nouvo
20:25 Vestiaires 20:30 Journal France
2 21:00 Enquêtes réservées 22:45
Au coeur des pares nationaux 23:00
Journal TSR 23:25 Tv5monde, le jour
nal Afrique 23:40 TV5, l'invité 23:55
Le repenti 01:35 Questions la une
Eurosport
08:30 WK indoor in Nïmes (Frankrijk)
09:00 World Cup World Tour 09:30
Polsstokhoogspring Masters in Do
netsk (Oekraïne) 10:00 WK indoor
in Sopot (Polen) 14:45 Brazilmania
15:00 World Cup in Trondheim
(Noorwegen) 15:30 World Cup in Are
(Zweden) 16:30 World Cup in Trond
heim (Noorwegen) 18:30 WK indoor
in Sopot (Polen) 21:45 World Cup in
Trondheim (Noorwegen) 23:15 Bra
zilmania 23:30 WK indoor in Sopot
(Polen) 01:00 Polsstokhoogspring
Masters in Donetsk (Oekraïne)
MTV
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV Break
fast Club 10:00 3 From 1 11:05
Retro Cribs 11:30 Retro Cribs 11:50
Retro Cribs 12:15 Retro Cribs 12:40
Retro Cribs 13:05 Made 13:55 Teen
Mom 14:45 Snooki JWoww 15:10
Snooki St JWoww 15:40 Catfish: The
TV Show 16:30 Girl Code 16:55 Girl
Code 17:25 Awkward 17:50 Awk
ward 18:15 I Used to be Fat 19:05
MTV World Stage 20:00 Ridiculous
ness 20:25 Ridiculousness 20:50 Are
You the One? 21:40 Snooki JWoww
22:05 Snooki JWoww 22:30 The
Valleys 23:25 The Valleys 00:15 Big
Tips Texas 00:40 Big Tips Texas 01:05
Viva La Bam! 01:30 Viva La Bam!
01:55 Ridiculousness
CNN
07:00 CNN Newsroom 09:00 World
Sport 09:30 African Voices 10:00
World Business Today 10:45 CNN
Marketplace Middle East 11:00 CNN
Newsroom 11:30 News Special 12:00
Amanpour 12:30 CNN NewsCenter
13:00 Piers Morgan Live 14:00 News
Stream 15:00 World Business Today
16:00 International Desk 17:00 The
Brief 17:30 News Special 18:00
World Sport 18:30 Inside Africa
19:00 International Desk 19:45 CNN
Marketplace Africa 20:00 Amanpour
20:30 CNN NewsCenter 21:00 Con
nect the World with Becky Anderson
22:00 Quest Means Business 23:00
Amanpour 23:30 World Sport 00:00
Piers Morgan Live 01:00 CNN News
room 01:30 World Sport