O
4>
"4
<8>
Herman van der Zandt is tijdens
Paralympics geen Ruslandduider
18 TELEVISIE
O
O
cd
ril
1
VANDAAG
KWANDAAC
The big fix
Voormalig linkse activist moet als
privé-detective voormalig wapen
broeder aanpakken. (VS-*78)
RTL 4, 12.55-15.00 uur
The reader
Oude baas Ralph Fiennes kijkt te
rug op vooroorlogse zomerliefde
Kate Winslet en haar naoorlogse
strafproces. (D/VS-2008)
2 fast 2 furious
Inferieure vervolg film over snelle
auto's en bestuurders. VS-2003)
RTL 5, 22.20-00.30 uur
SPORT
Winter's bone
Tiener Jennifer Lawrence gaat in
beklemmend achterland Missouri
op zoek naar haar pa. (VS-2010)
Nederland 2, 23.00-00.30 uur
Tin men
Richard Dreyfuss en Danny DeVi-
to als gewiekste verkopers van bui
tenmuurpanelen. (VS-'87)
Eén, 23.15-01.05 uur
kkkkk
The chase
Voortvluchtige crimineel Charlie
Sheen neemt met gijzelaar Kristy
Swanson de benen. (VS-'94)
SBS 6, 01.00-02.35 uur
Studio Sport Extra
Met wereldbeker schaatsen Inzeil
en WK indooratletiek in Sopot.
Nederland 1, 16.30 uur
Voetbal International
Talkshow met Wilfred Genee.
ÏÏlf7, 2Ó3Ö ïiiïr
Van der Zandt zit niet aan een ta
fel met gasten, zoals Henry Schut
tijdens de onlangs gehouden
Olympische Spelen. Het program
ma dat hij tijdens de Paralympics
rond de klok van elf uur vanuit
Sotsji presenteert, is daarvoor te
laat. „In Sotsji is het drie uur later.
Dat werkt dus niet."
Van der Zandt zal de hoogtepun
ten van de belangrijkste wedstrij
den van die dag behandelen, met
name de prestaties van de Neder
landse deelnemers. „We nemen
interviews vooraf op. Het wordt
vooral een soort kennismakings
programma. Daarbij zullen we
ook de regels van sommige spor
ten moeten uitleggen."
Nederland heeft met zeven alpine
sporters de grootste Paralympi
sche equipe ooit: Lisa Bunscho
ten, Anna Jochemsen, Kees-Jan
van der Klooster, Merijn Koek,
Bibian Mentel, Bart Verbruggen
en Chris Vos komen in het oranje
in actie. Vier jaar geleden ging er
slechts één atleet naar Vancouver.
„Toen was het moeilijk om dat
evenement in Nederland te laten
leven. Dat zal nu anders zijn. Al
durf ik over kijkcijfers niets te zeg
gen, met een programma laat op
de avond op Nederland 3."
De gespannen situatie in de regio
maakt het evenement beladen, al
verwacht hij daarvan niet veel te
merken. „Ik bericht vooral over
wat ik zïê éh%é zullen zékèfTcif-
ken of we de Oekraïense delegatie
kunnen bezoeken. Maar ik ben ui
teraard geen Ruslandduider, mijn
blik blijft beperkt tot Sotsji en om
geving."
Of de oranje equipe de olympi
sche zegetocht voort kan zetten,
is afwachten. „Maar het is een
hechte club sporters, ze zullen el
kaar zeker inspireren."
4*
cS
r-v
07:10 Vandaag de Dag 07:30
Journaal 07:40 Vandaag de Dag
08:00 Journaal 08:10 Vandaag
de Dag 08:30 Journaal 08:40
Vandaag de Dag 09:00 Journaal
09:15 Nederland in beweging!
09:30 Journaal 09:40 MAX Ge
heugentrainer 10:00 Journaal
10:30 Lingo 11:00 Journaal
12:00 Journaal 12:15 Compi
latie Studio MAX 13:00 Jour
naal 13:10 Sportjournaal 13:20
Journaal 13:30 Sportjournaal
13:35 Journaal 13:45 Sport
journaal 14:00 Journaal 15:00
Journaal 15:30 Pauw Witte
man 16:30 Studio Sport 17:55
Politieke Partijen
18:00 Journaal (NOS)
18:15 EénVandaag (AVROTROS)
18:30 Gesprek minister-presi
dent, Informatief program
ma (NOS)
18:45 Sportjournaal, Sportpro
gramma (NOS)
19:00 De Wereld Draait Door,
Praatprogramma (VARA)
20:00 Journaal (NOS)
20:30 Commissaris Witse, Mis
daadserie (TROS)
21:30 Bed Breakfast, Reali
ty (MAX)
07:15 Journaal 07:30 Journaal
met tolk 07:35 Journaal 08:00
Journaal met tolk 08:15 Jour
naal 08:30 Journaal 08:35 Jour
naal 08:45 NOS Jeugdjour
naal met tolk 09:00 Journaal
met tolk 09:15 TV-show 10:10
Recht in de regio 11:00 Eén op
Eén 11:30 De Wereld Draait
Door 12:30 Man bijt hond
12:57 Politieke Partijen 13:00
Journaal 13:10 Sportjournaal
13:20 Meldpunt! 13:50 Schil
deren met Gary Jenkins 14:25
De Rijdende Rechter 15:00
10xBeter: Opvoeding 15:30
StartUp 16:00 Journaal 16:10
Onbevoegd gezag 16:35 Vals
plat 17:00 Journaal 17:05 Ge
loven op 2 17:35 Herman van
Veen - Kunt u niet nog eens
18:25 Niks te gek!, Reality (NTR)
18:55 Man bijt hond, Magazi
ne (NCRV)
19:25 Natuur op 2: Madagas
car (h), Natuurdocumen-
taire (NTR)
20:25 Twee voor twaalf, Quiz
(VARA)
21:05 Na de bevrijding, Ge
schiedkundige documen
taire (NTR)
06:00 Zapp: Rekenverha-
len, Koekeloere 06:30 Zappe-
lin: Kabouter Plop, Barbapapa,
Hoelahoep, Sesamstraat, Maya
de Bij, Het zandkasteel, Pie-
ter Konijn, Mike de ridder, De
Smurfenjeugdjournaal, Bob
de Bouwer, Zoostraat 64 09:36
KRO Kindertijd: Kikker, Dieren
(Uit nu is nu), Kleine prinses,
De post, Nijntje en haar vriend
jes, Mijn broer en ik, Uit-me-
kaar, Leonardo speelt piano, De
post 15:25 Zapp: Beste Vrien
den Quiz, Dance Academy,
SpangaS, Puberruil Zapp, Wie
is de Mol? Junior, Hip voor Nop,
Nieuws uit de natuur
18:05 Beste Vrienden Quiz
(NTR)
18:23 Het Klokhuis (NTR)
18:45 Jeugdjournaal (NOS)
18:55 SpangaS (NCRV)
19:30 De Lama's (BNN)
19:50 De Social Club(BNN)
20:25 College Tour, Reporta
ge (NTR)
21:20 Louis Theroux: Ameri
ca's Most Hated Fami
ly in Crisis, Documentai
re (VPRO)
06:00 Teleshop 4: Dit is mijn
toekomst 06:30 RTL Nieuws
06:45 RTL Nieuws 07:00 RTL
Nieuws 07:15 RTL Nieuws
07:30 RTL Nieuws 07:45 RTL
Nieuws 08:00 RTL Nieuws
08:15 RTL Nieuws 08:30 RTL
Nieuws 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Nieuws 09:05 Dr.
Phil 10:00 Koffietijd 11:00
Goede tijden, slechte tijden
11:35 The Bold and the Beauti
ful 12:10 Teleshop 4: Dit is mijn
toekomst 12:55 About a Boy
15:00 Help, Mijn Man Is Klus
ser! 16:00 RTL Nieuws 16:05
Help Onze Dochter Aan De
Man 17:05 Dr.Phil
18:00 RTL Nieuws
18:15 Editie NL, Actualiteiten
magazine
18:35 RTL Boulevard, Magazine
19:30 RTL Nieuws
19:55 RTL Weer
20:00 Goede tijden, slechte tij
den, Soap
20:30 Everybody Dance Now,
Show
06:00 Teleshop 5: Car Tracks
06:15 Teleshop 5: Tel Sell
08:45 Teleshop 5: Dit Is Mijn
Toekomst 09:00 Teleshop 5:
Tel Sell 11:00 Teleshop 5: Tom
my Teleshopping 12:00 Tele
shop 5: Tel Sell 13:00 Teleshop
5: Dit Is Mijn Toekomst 14:00
Teleshop 5: Tel Sell 16:05 The
King of Queens 16:30 How I
Met Your Mother 17:00 Just
Shoot Me! 17:30 The King of
Queens
18:00 Flodder, Comedy
18:30 Tattoo Stories, Reality
19:00 112 Ooggetuige, Reality
19:30 Even krap bij kas, Reality
20:00 112 Noodoproep: De
echte verhalen, Reality
20:30 From Paris with Love, Ac
tiethriller
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 06:35 Joyce Meyer:
Enjoying Everyday Life 07:10
Show vandaag 08:05 Tom
my Teleshopping 08:35 Uto
pia 09:05 Tommy Teleshopping
11:05 Family Ties 11:25 Tom
my Teleshopping 14:05 Rose-
anne 14:30 Roseanne 15:00
Utopia 15:35 Little House on
the Prairie 16:30 Dr. Quinn,
Medicine Woman 17:30 Show
vandaag
18:30 Dokters, Docusoap
19:00 Hart van Nederland -
Vroege Editie, Show
19:25 Shownieuws, Actualitei
tenmagazine
19:30 Utopia, Reality-show
20:00 Rommel of Rijkdom?, Re-
ality-show
20:30 Andy Melisa, Soap
21:30 Wie trouwt mijn zoon?,
Show
O 22:25 Joris' Showroom, Show
(NCRV)
PJ 23:05 Pauw Witteman, Praat
programma over de actuali
teit (VARA)
22:00 Nieuwsuur, Actualiteiten
magazine (NTR/NOS)
23:00 Winter's Bone, Thriller
(VPRO)
22:30 NOS op 3 (NOS)
22:45 PowNews (Powned)
23:10 NOS Paralympische
Winterspelen, Olympi
sche Winterspelen (NOS)
23:35 Little Britain (h), Come
dy (VPRO)
22:30 RTL Late Night, Praatpro
gramma over de actualiteit
23:40 RTL Nieuws
23:55 RTL Weer
22:20 2 Fast 2 Furious, Actie
thriller
22:30 Hart van Nederland -
Late Editie, Show
22:50 Show Laat, Show
23:25 Piets Weerbericht
23:30 Utopia, Reality-show
00:00 Journaal (NOS)
00:20 Pauw Witteman (h),
Praatprogramma over de
actualiteit (VARA)
01:15 EénVandaag (h) (AVRO-
TROS)
01:35 Gesprek minister-presi
dent (h), Informatief pro
gramma (NOS)
00:30 Nachtzoen, Show (IKON)
00:40 Nieuwsuur (h), Actualitei
tenmagazine (NTR/NOS)
01:40 Nieuwsuur (h), Actualitei
tenmagazine (NTR/NOS)
02:33 NOS Tekst-tv, Informatief
programma (NOS)
00:10 De Wereld Draait Door
(h), Praatprogramma
(VARA)
01:05 PowNews (h) (Powned)
01:30 NOS op 3 (h) (NOS)
01:40 Freaknacht, Muziekpro
gramma (BNN/VARA)
04:00 Barend Wijnand, Cul
tuurmagazine (NCRV)
00:00 RTL Boulevard, Magazine
00:50 RTL Late Night, Praatpro
gramma over de actualiteit
01:50 Teleshop 4: Dit is mijn
toekomst, Homeshop-
pingprogramma
02:00 Teleshop 4, Homeshop-
pingprogramma
00:30 112 Noodoproep: De
echte verhalen, Reality
01:00 Teleshop 5, Homeshop-
pingprogramma
02:00 Teleshop 5, Homeshop-
pingprogramma
03:00 Teleshop 5: Tel Sell,
Homeshoppingprogramma
00:00 Utopia (compilatie). Re
ality
01:00 The Chase, Actiefilm
02:35 Nachtmagazine, Maga-
Canvas, 20.40-22.40 uur
Atletiek
Live: WK indoor in Sopot (Polen).
Eurosport, 10.00 uur
Sportjournaal
Met aandacht voor actuele sport.
Nederland 2, 13.10 uur en 22.00 uur
Nederland 1, 13.10 uur en 18.45 uur
door Monique Brandt
Herman van der Zandt presenteert
tot en met 16 maart een dagelijks
avondprogramma over de Paralym
pische Winterspelen.
I Herman van der Zandt is ook benieuwd of Nederland op de Paralympics
goed zal scoren: „Ze zullen elkaar zeker inspireren." foto Stefan Heijdendael
Paralympics. Nederland 3, 2340 uur.
Ni
1IT
en