Colofoi\ Familieberichten fTlensenlinq.nl Uverlsdüf] Truns Levina Deij - de Kramer Cor Kreft Truus Deij - de Kramer Bram Janse Oma van Vugt-Zwaaf amilieberichten Edwin de Causmaecker kijk ook op Kees Deij Intens verdrietig, maar ook heel dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn innig geliefde vrouw en onze lieve moeder Johanna Wijnanda Dorst-Brand A 's-Heerenhoek, 19 juli 1923 t 's-Heer Arendskerke, 1 maart 2014 C.M.P. (Cor) Dorst Leo Dorst Kees Dorst Arendstraat 55,4458 AR 's-Heer Arendskerke. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons trouwe clublid, mevrouw Miek Buwalda Wij wensen Rudi en allen die haar lief waren veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Het bestuur en leden van bridgeclub De Rookvrije Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader in de leeftijd van 81 jaar. Hubi Janse - Glerum Ellen en Eric Buwin Djuna en Lucas, Milan Ruud en Jeane Joëlle Leanne 5 maart 2014 Van Maelstedestraat 10 4472 AS 's-Heer Hendrikskinderen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 10 maart van 19:30 tot 20:30 uur in het Heer Hendrikhuis, Te Werfstraat 18 te s-Heer Hendrikskinderen. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Mijn lieve, zorgzame en vrolijke is er niet meer... Wat zal ik haar missen.... Miranda van Westenbrugge Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ingrid Mo Het Vrijwilligster Hooge Platen Wij danken haar voor haar liefdevolle inzet voor onze cliënten en wensen de nabestaanden heel veel kracht toe dit verlies te dragen. Mede namens cliënten, medewerkers, vrijwilligers en Raad van Bestuur, Warmande Geschokt hebben wij kennisgenomen van het onverwachte en op veel te jonge leeftijd overlijden van Dennis van de Velde Gedurende zijn jeugd en later bij de senioren heeft hij met veel inzet en plezier bij FC Dauwendaele gevoetbald. Het is niet te bevatten. Er zijn geen woorden voor. Wij wensen Marian en Marcel, Jaimy en Naomi en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van F.C. Dauwendaele Middelburg RECTIFICATIE Diep getroffen zijn wij door het zeer onverwacht overlijden van onze vriend en oud-lid Wij zullen hem herinneren als een vriendschappelijk en joviaal persoon die altijd in was voor een geintje. Wij wensen Sandra, Rick, Dennis, Ruchil, Shanon, Angelina en familie alle sterkte toe om dit zo zware verlies te helpen dragen. Carnavals Stichting "Pijke Zot" 3 O donderdag 6 maart 2014 Je wandelt naar de maan naar de zon, naar de sterren. We hebben je handen zachtjes los moeten laten. Met zoveel pijn laten we je gaan. Totaal onverwachts, is door een noodlottig ongeval de liefste die wij hebben uit onze handen weggeglipt mijn levenspartner, onze moeder, schoonmoeder en oma partner van eerder weduwe van in de leeftijd van 65 jaar. Serooskerke: Cor Koudekerke: Inge en Johnny Boven-Leeuwen: Tanja en Michiel Axel Esra Rotterdam, 4 maart 2014 Correspondentie/contact adres: Dommelrode 5 4371 TC Koudekerke 0118-551184 Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Truus op zondag 9 maart van 14.00 uur tot 14.30 uur in uitvaartcentrum Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. U wordt uitgenodigd, maandag 10 maart om 10.30 uur, om de afscheidsdienst in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg bij te wonen. Na de dienst bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Machteloos en met veel verdriet in ons hart moeten wij ten gevolge van een noodlottig ongeval afscheid nemen van onze zus, schoonzus en tante Koudekerke: Daniël en Marijke (in herinnering) Falentijn en Thera Willemijn, Ingeborg, Anna Karijne en Joris Sofie Breskens: Willem en Elna Niels Bastiaan r Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 77