r Pit Wm 4 Colofon O fDensenlinq.nl Familieberichten 1 Oma van Vugt-Zwaai Jan Maatje de Vos Burchart - Bal jé Jeffrey Maikel Wiebers Jeff- -X Jan Wisse Wisse Jan Wisse Jan Wisse Jan Wisse Nel Wijkhuijs-KIeinepier kijk ook op donderdag 6 maart 2014 39 Bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Abraham Johannes de Vos Burchart Vlissingen, 5 oktober 1918 Vlissingen, 4 maart 2014 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: L.M.E. van Brenkelen-de Vos Burchart King Oliverlaan 7 5629 RL Eindhoven Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 10 maart van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mijn lieve, zorgzame en vrolijke is er niet meer. Wat zal ik haar missen.... Miranda van Westenbrugge Keep your head up, God gives his hardest battles to his strongest soldiers... Totaal onverwachts is de liefste die wij hadden uit onze handen weggeglipt 07-01-1980 03-03-2014 zijn moeder: Marion Harhangi zijn vader: Theo Wiebers Romain en Marissa Wiebers Rogayle, Tyrone, Dyron, Jahvensly, Nevaeh Firgel Harhangi Correspondentieadres: Roerstraat 5, 4388 RV Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van Jeffrey te nemen op vrijdag 7 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Op maandag 10 maart zullen we om 13.00 uur Jeffrey met woorden en muziek herdenken in de aula van het uitvaartcentrum, waarna we hem om 14.00 uur zullen begraven op de Algemene Begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Sciuburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Voor altijd in mijn hart! Rust zacht!. Kus Melany Goofey Tyger Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man. Na alle mooie jaren die we met elkaar mochten beleven, hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve man, vader en opa Sint Laurens, 29 mei 1943 Sint Laurens, 4 maart 2014 Corry Wisse-Louwerse Remco Robin en Esther Noor, Mees Arlette Van Borsselenlaan 17 4333 LB Middelburg Jan is thuis. U kunt op vrijdag 7 en zaterdag 8 maart afscheid van hem nemen. De dienst van woord en gebed, waarin ds. Annemarie Hagoort voorgaat, zal worden gehouden op maandag 10 maart om 11.00 uur in de Hervormde Kerk, Van Cittersstraat 69 in Sint Laurens. Aansluitend zal omstreeks 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordweg in Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Na een leven vol energie hebben wij met verslagenheid kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze lieve broer, zwager en oom 1943 2014 Westkapelle: Oost-Souburg: Sint Laurens: Lou en Lia Laura en Ko Johan en Conny Peter en Karin Ko en Lia Neven en nichten Wij denken aan onze schoonzus Corry, haar kinderen en kleinkinderen en wensen hen veel sterkte met dit verlies. Geheel onverwachts werd van ons weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Corrie Wisse-Louwerse Dat Corrie en de (klein)kinderen sterkte en kracht mogen krijgen in dit verlies Piet Louwerse Suus Louwerse-de Looff neven en nichten Serooskerke, 4 maart 2014 Diep getroffen zijn wij door het zeer onverwacht overlijden van onze vriend Wij zullen hem blijven herinneren als een vriendschappelijk en behulpzaam persoon. We wensen Corry, kinderen en kleinkinderen en verdere familie de kracht toe om dit verlies te dragen. Sint Laurens, Ria en Jaap Griep Diep geschokt zijn we na het plotseling overlijden van onze vriend en altijd behulpzame buurman We zullen hem missen en wensen Corry, Remco, Robin, Esther, Arlette, Noor en Mees kracht toe dit verlies te dragen. Han en Sophie Luijk-de Regt Age en Jannie Koster-Abrahamse Verdrietig om de leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons, zolang zij kon, heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe sinds 2002 van Lein Wijkhuijs Strijen, Piet en Margriet Sint-Philipsland, Marcel en Jeske Strijen, Ronald en Rinée Biggekerke, Rinus en Evelien Vera Marijn en Tamara Wij bedanken het verzorgend personeel en alle vrijwilligers van verzorgingshuis Simnia in Domburg voor de liefdevolle zorg die zij aan haar hebben gegeven. Domburg, 4 maart 2014 correspondentieadres: Martinus Nijhoffstraat 28 4373 BC Biggekerke Op maandag 10 maart is er vanaf 12.30 uur tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het Dorpscentrum aan de Schuitvlotstraat 8 te Biggekerke, waar aansluitend de afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd Dorpscentrum. aaHügt: Katja Adriaanse 6 maart 1989 - 6 maart 2014 Voor altijd in onze gedachten Je vriendin SluHtijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39