Familieberichten 9 fïlensenlinq.nl A Truus Levina Deij - de Kramer Cor Kreft Truus Deij - de Kramer Coby Lenting - van Velsen Bram Janse Gerarda Wilhelmina Vijfvinkel Greta Vijfvinkel Kees Deij Intens verdrietig, maar ook heel dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn innig geliefde vrouw en onze lieve moeder Johanna Wijnanda Dorst-Brand 's-Heerenhoek, f 's-Heer Arendskerke, 19 juli 1923 1 maart 2014 C.M.P. (Cor) Dorst Leo Dorst Kees Dorst Arendstraat 55,4458 AR 's-Heer Arendskerke. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geschokt hebben wij kennisgenomen van het onverwachte en op veel te jonge leeftijd overlijden van Dennis van de Velde Gedurende zijn jeugd en later bij de senioren heeft hij met veel inzet en plezier bij FC Dauwendaele gevoetbald. Het is niet te bevatten. Er zijn geen woorden voor. Wij wensen Marian en Marcel, jaimy en Naomi en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van F.C. Dauwendaele Middelburg Elizabeth Geertruida de Veij - van Dort Toen kwam die onverwachte dag, de dag dat de stilte kwam... Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder en grootmoeder Wageningen, 22 juni 1944 f Goes, 3 maart 2014 Bijzondere mensen sterven niet, zij gaan wel, maar blijven toch voor altijd. Kees Kayra Bobek Albert Ferry en Iwona DJ Correspondentieadres: Plein Vierwinden 1,4381 HH Vlissingen De crematie zal plaatsvinden in besloten kring. Jt, Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader in de leeftijd van 81 jaar. Hubi Janse - Glerum Ellen en Eric Buwin Djuna en Lucas, Milan Ruud en Jeane Joëlle Leanne 5 maart 2014 Van Maelstedestraat 10 4472 AS s-Heer Hendrikskinderen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 10 maart van 19:30 tot 20:30 uur in het Heer Hendrikhuis, Te Werfstraat 18 te s-Heer Hendrikskinderen. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. kijk ook op Thea Tieleman - Peulen Thea Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is na een kortstondig ziekbed veel te vroeg van ons heengegaan mijn lieve dochter, zus en schoonzus - Greta 18 oktober 1970 f4 maart 2014 Jo Vijfvinkel - Berrevoets Jaco Patricia en Karei Lady tfi Correspondentieadres: Pr. Marijkestraat 15 4311 CA Bruinisse De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 10 maart om 12.30 uur in het crematorium te Rotterdam - Zuid, Maeterlinckweg 101. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. In verband met het overlijden van is Café Restaurant 't Kombuis maandag 10 maart de gehele dag gesloten. Patricia en Karei 3 O J donderdag 6 maart 2014 Je wandelt naar de maan naar de zon, naar de sterren. We hebben je handen zachtjes los moeten laten. Met zoveel pijn laten we je gaan., Totaal onverwachts, is door een noodlottig ongeval de liefste die wij hebben uit onze handen weggeglipt mijn levenspartner, onze moeder, schoonmoeder en oma partner van eerder weduwe van in de leeftijd van 65 jaar. Serooskerke: Cor Koudekerke: Inge en Johnny Boven-Leeuwen: Tanja en Michiel Axel Esra Rotterdam, 4 maart 2014 Correspondentie/contact adres: Dommelrode 5 4371 TC Koudekerke 0118-551184 Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Truus op zondag 9 maart van 14.00 uur tot 14.30 uur in uitvaartcentrum Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. U wordt uitgenodigd, maandag 10 maart om 10.30 uur, om de afscheidsdienst in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg bij te wonen. Na de dienst bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Machteloos en met veel verdriet in ons hart moeten wij ten gevolge van een noodlottig ongeval afscheid nemen van onze zus, schoonzus en tante Koudekerke: Daniël en Marijke (in herinnering) Falentijn en Thera Willemijn, Ingeborg, Anna Karijne en Joris Sofie Breskens: Willem en Elna Niels Bastiaan Op vrijdag 28 februari 2014 is overleden sinds 19 december 2011 weduwe van Johannes Jacobus de Veij in de leeftijd 80 jaar. Namens allen: Liesbeth en Frank Astrid en Hans De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Ik heb een steen verlegd, in een rivier op aarde Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en maatje, onze lieve mama en trotse oma Rotterdam, t Kapelle, 21-12-1952 4-3-2014 Pierre Tieleman Joyce en Patrick, Joep Malou Nieuwe Kerkstraat 47 4421JZ Kapelle Wij nemen afscheid van Thea op zaterdag 8 maart om 14.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten we elkaar vanaf 15.45 uur in gemeenschapscentrum 'De Vroone', C.D. Vereekestraat 74 te Kapelle. Thea houdt van witte en paarse bloemen. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Veel te snel is een einde gekomen aan het leven van mijn schoondochter, onze schoonzus en tante Ma Tieleman Anja en Joseph Andre en Cathy Wenda en Bram Sander en Jerina Mervin Voor jou ging het sterven niet ineens. Je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld. Ook niet wat je hebt geleden. Jan Vijfvinkel in liefdevolle herinnering

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38