f
I
TELEVISIE 19
Veronica
I
RTL7/
een
ICANVAS
Man bijt hond
Eeuwelingen staan centraal in een
nieuwe rubriek van dit program
ma. Ze blikken terug op de uitvin
ding van de stofzuiger, het ver
keerslicht en andere zaken.
Nederland 2, 18.55 uur
Keuringsdienst van waarde
Goudse kaas is geliefd over de he
le wereld. Toch is de smaak niet al
tijd gelijk. Hoe kan dat?
Help onze dochter
aan de man
„Ik heb een paar leuke matches
voor elkaar gekregen", verklapt
presentator Gordon over het pro
gramma waarin hij een partner
zoekt voor single-vrouwen: „Bij
zonder smaakvolle dames trou
wens", garandeert hij.
ggas
EE
Close up: Beyond iconic
Een documentaire over Magnum
fotograaf Dennis Stock, beroemd
door zijn iconische plaatjes van
celebrities als lames Dean en Bil-
lie Holiday. En van bloemen.
Nederland 2, 23.00 uur
DONDERDAG 6 MAART 2014
07:30 Teleshop 7: Tel sell
08:30,08:40,08:50 Voorbeurs
09:00,09:05,09:20,09:25,
09:40,09:45,10:00,10:05,
10:20,10:25,10:40,10:45,
11:00,11:05 Nieuws 11:20
Beursspel 11:40,11:45,12:00,
12:05,12:20,12:25,12:40,
12:45,13:00,13:05,13:20,
13:25,13:40,13:45,14:00,
14:05 Nieuws 14:20 Toe
komstmakers: De interviews
14:40,14:45,15:00,15:05,
15:15,15:20 Nieuws 15:30
Opening Wall Street 15:35 On
dernemerszaken 15:50 Ope
ning Wall Street 16:00,16:05,
16:20,16:25,16:40,16:45,
17:00,17:05,17:15,17:20,
17:30,17:45 Nieuws
07:45 Minikids: Brandweerman
Sam 07:56 Chuggington 08:06
Oggy en de kakkerlakken 08:14
Oggy en de kakkerlakken 08:24
Elias 08:36 De koalabroertjes
08:46 Musti 08:52 Boom
Reds 08:58 Little People 09:03
Jokie 09:08 TiTaToverfeest
09:23 Sprookjes van Klaas Vaak
09:34 Bibaboerderij 09:50 2
Kleine Kleutertjes 09:53 Bobo
10:00 Teleshop 815:02 Straw
berry Shortcake 15:23 Sprook
jesboom 15:31 TiTaToverfeest
15:44 Sprookjes! 15:59 Jungle
club 16:12 De Daltons 16:22
Het mysterie van... 16:53 Oggy
en de kakkerlakken 17:00 Bur
gers' Zoo en waarom 17:05
Sons of Tucson 17:35 Goede
tijden, slechte tijden
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 07:00 Move that
Body 07:30 Born2Cook 08:00
Tommy Teleshopping 11:00
Astro TV 13:00 Tommy Tele
shopping 14:05 Born2Cook
14:45 My Kitchen Rules 15:45
MasterChef USA 16:35 Every
day Gourmet with Justine Scho-
field 17:05 MasterChef Holland
09:15 Davincibles 09:25 Da-
vincibles 09:40 Caspers Grie-
zelschool 10:00 Rekkit Rabbit
10:25 Shuriken School 10:50
Randy Cunningham 11:15 Phi-
neas and Ferb 11:35 Dude,
That's My Ghost! 12:00 Zeke
and Luther 12:25 Kickin' It
12:45 Crash Bernstein 13:10
Ranger dierenjournaal van
uit Emmen 13:15 Eddie Angst-
horn 13:40 The Amazing Spiez
14:00 Davihcibles 14:10 Davin
cibles 14:25 Sidekick 14:50 Ina-
zuma Eleven 15:10 Phineas and
Ferb 15:25 Souvenirs de Gra
vity Falls 15:50 Camp Sump-
fgrund 16:00 Kickin' It 16:20
Lab Rats 16:45 Dude, That's
My Ghost! 17:10 Pair of Kings
17:30 Souvenirs de Gravity Falls
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbeelden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het Journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Thuis 14:20 Extreme dreams
14:45 Death in Paradise 15:35
Flikken 16:25 Lorraine's Fast
Fresh and Easy Food 16:55
Clips 17:05 De topcollectie
van... 17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 09:35 Winterbeelden
10:20 Dallas 11:05 Winterbeel
den 12:30 Onderbreking 14:05
Login 14:57 100" 15:00 Scott
Bailey 15:43 100" 15:46 Te
Gek!? Van de Tour 2013 - Jong-
dementie 16:36 100" 16:38
Drie generaties 17:08 100"
17:11 Dallas 17:58 100"
18:00 Cops, Reality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 Extreme Bruiden, Reality
19:30 Jouw Vrouw, Mijn
Vrouw, Reality
18:00 My Kitchen Rules, Culi
nair magazine
19:00 MasterChef USA, Culinair
magazine
19:55 Smaken Verschillen, Culi
nair magazine
18:00 The Big Bang Theory (h)
18:25 Mike Molly
18:50 According to Jim
19:15 Two and a Half Men
19:40 Two and a Half Men
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
18:00 Taxi, Comedy O
18:28100" P
18:30 Let's Go Urban (h), Docu- 00
mentaire
19:28100"
19:30 Comedy Casino Revisi
ted (h), Komische show
20:00 Premier League, Darts
20:30 A Walk in the Clouds, Ro
mantisch drama
20:30 MasterChef Holland, Cu
linair magazine
21:30 Vakantieliefdes, Reality
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Heat, Thriller
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Via Annemie, Reality
21:20 Café Corsari, Show
20:00 Terzake (h), Nieuws en
duiding
20:40 Earthflight (h), Documen
taire
21:30 Panorama, Duidingsma
gazine
i
00:00 The Sugarland Express,
Drama
02:00 Teleshop 7, Homeshop-
pingprogramma
actualiteiten sport film
22:35 Divorce, Dramaserie
23:35 Dr. Phil, Praatprogramma
22:30 Net5 doe: Stoute tele
foongesprekken, Docu
mentaire
23:35 Oeps! Een Zesling, Docu
mentaire
00:30 Love Bites, Dramaserie 00:30 Smaken Verschillen (h), 00:05 Mike Molly, Comedy
01:20 Nachtlounge - Hollandse
Meiden, Homeshopping-
programma
02:01 Teleshop 8, Homeshop-
pingprogramma
Culinair magazine
01:05 Smaken Verschillen, Culi
nair magazine
01:40 Vakantieliefdes, Reality
02:30 Astro TV, Magazine
03:00 Oeps! Een Zesling, Docu
mentaire
22:10 Het Journaal
22:25 Ooit komt het goed
23:04 Keno
23:05 Het Weer
23:10 Dagelijkse kost
23:20 ledereen beroemd
23:45 Journaallus
00:30 According to Jim, Co
medy
00:50 Nachtclub Live, Show
03:45 Utopia, Muziekprogramma
22:20 De Prooi, Serie
23:10 Killing Time, Documen
taire
00:05 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm
Nederland 3, 20.25 uur
RTL 4, 21.30 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:22 De stembus 07:35 Zeeuwse
Top 40 clips 07:47 Regioned 07:56
Verzeeuwigd 08:00 Herhaling pro
grammering 07:00-07:56 09:00 Zee
land NU 09:20 Het Weer 09:22 De
stembus 09:35 Zeeuwse Top 40 clips
09:47 Regioned 09:56 Verzeeuwigd
10:00 Herhaling programmering
09:00-09:5611:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland NU 18:23 Het
Weer 18:28 De stembus 18:41 Zeeu
ws Goud 18:50 Regioned 18:53
Verzeeuwigd 19:00 Herhaling pro
grammering 18:00-18:53 20:00 Zee
land NU 20:23 Het Weer 20:28 De
stembus 20:41 Zeeuws Goud 20:50
Regioned 20:53 Verzeeuwigd 21:00
Herhaling programmering 20:00-
20:53 22:00 Zeeland NU 22:23 Het
Weer 22:28 De stembus 22:41 Zeeu
ws Goud 22:50 Regioned 22:53
Verzeeuwigd 23:00 Zeeland NU
23:23 Het Weer 23:28 De stembus
23:41 Zeeuws Goud 23:50 Regioned
23:53 Verzeeuwigd 00:00 Zeeland
NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Countryside 99912:45 Caught
Red Handed 13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News - Weather 14:30 Re
gional News and Weather 14:45 Doc
tors 15:15 Perfection 16:00 Escape to
the Country 16:45 James Martin:
Home Comforts 17:30 Antiques Road
Trip 18:15 Pointless 19:00 BBC News
19:27 Weather 19:30 Regional News
Programmes 19:57 Weather 20:00
The One Show 20:30 EastEnders
20:57 BBC News and Regional News
21:00 Holiday Hit Squad 22:00 DIY
SOS: The Big Build 23:00 BBC News
23:25 Regional News and Weather
23:35 Question Time 00:35 This
Week 01:20 Skiing Weatherview
01:25 BBC News
BBC2
07:00 This Is BBC Two 07:05 Homes
Under the Hammer 08:05 Country
side 999 08:50 Caught Red Handed
09:20 Helicopter Heroes 10:05 Bible
Hunters 11:05 An Island Parish 11:35
HARDtalk 12:00 BBC News 12:30
BBC World News 13:00 Daily Politics
14:00 The A to Z of TV Gardening
14:10 War Walks 14:40 The First
Eden 15:40 Cagney Lacey 16:25
Bergerac 17:15 Are You Being
Served? 17:45 'Alio 'Alio! 18:15 Vin
tage Antiques Roadshow 19:00 Re
venge of the Egghead 19:30 Sport
Relief s Top Dog 20:00 Permission
Impossible: Britain's Planners 21:00
The Hairy Bikers' Asian Adventure
22:00 37 Days 23:00 Rhod Gilbert's
Work Experience 23:30 Newsnight
00:17 Weather 00:20 The Restaurant
Man 01:20 Hungry Britain? - Pano
rama 01:50 Horizon: Sugar v Fat
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Tierarz-
tiq Dr. Mertens 11:35 Elefant, Tiger
Co 12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buf-
fet 13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Giraffe, Erd-
mënnchen Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Heiter bis tödjich - Alles Klara
19:45 Wissen vor acht - Natur 19:50
Wetter vor acht 19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Gold - Du
kannst mehr als Du denkst 21:45 Pan
orama 22:15 Tagesthemen 22:45
Beckmann 00:00 Nachtmagazin
00:20 Der Profi 2 01:53 Tagesschau
01:55 Superhero Movie
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Sport Extra 17:20 Hallo
Deutschland 17:45 Leute Heute
18:05 SOKO Stuttgart 19:00 Heute
19:20 Wetter 19:25 Heldt 20:15
Rach tischt auf! 21:45 Heute-journal
22:15 Maybrit Miner 23:15 Markus'
Lanz 00:30 Heute Nacht 00:45 Der
Adler - Die Spur des Verbrechens
WDR
07:20 Reports in English 07:30 Extra
Französisch 08:20 Planet Wissen
09:20 Eins zu eins - Gesprach aus
Düsseldorf 09:45 Hierund Heute
11:10 Seehund, Puma Si Co. 12:00
Leopard, Seebar Co 12:45 WDR ak-
tuell 13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr Hob
by 15:00 Planet Wissen 16:00 WDR
aktuell 16:15 Daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 Hierund Heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 20:15 Tatort 21:45 WDR ak
tuell 22:00 FrauTV 22:30 Menschen
hautnah 23:15 Meine Tante aus Fu-
kushima 00:35 Hier und Heute 00:50
Erlebnisreisen-Tipp 01:00 Domian
Discovery
07:20 HMS Ark Royal 08:10 Really Big
Things 09:00 American Chopper
09:50 World's Biggest Ship 10:40
Baggage Battles 11:30 Aircrash Confi
dential 12:20 Shipwreck Men 13:10
Deadliest Catch 14:00 How Do They
Do It? 14:50 How the Universe Works
15:40 River Monsters 16:35 Off the
Hook: Extreme Catches 17:05
Wheeler Dealers 18:00 Baggage Bat
tles 19:00 World's Biggest Ship 20:00
Surviving the Cut 21:00 Manhunt
22:00 Yukon Men 23:00 Beyond Sur
vival with Les Stroud 00:00 How
Sharks Hunt 01:00 Ross Kemp: Back
on the Frontline 01:55 Manhunt
National Geographic
07:35 Locked Up Abroad 08:20 Air
Crash Investigation 09:05 Lords of
War 09:30 Abandoned 09:50 Apoca
lypse 10:40 Nazi Underworld 11:35
Inside The American Mob 12:25
Puma! 13:20 Yukon Gold 14:10
Locked Up Abroad 15:05 Air Crash
Investigation 16:00 Wicked Tuna
17:00 Made in NL 18:00 Locked Up
Abroad 19:00 Lords of War 19:30
Abandoned 20:00 Vinnie Jones 21:00
None of the Above 22:00 Born To
Ride 23:00 Strippers: Cars for Cash
23:55 None of the Above 00:50 Born
To Ride 01:45 Strippers: Cars for Cash
Animal Planet TLC
07:15 Wildest Latin America 08:10
Steve Irwin's Wildlife Warriors 09:05
Lion Man: One World African Safari
16:00 Animal Precinct 10:55 Orangu
tan Island 11:20 Swamp Brothers
11:50 Clinically Wild: Alaska 12:45
Gator Boys 13:40 Lion Man: One
World African Safari 14:30 My Cat
from Hell 15:30 Wildest Latin Ameri
ca 16:25 Nature's Newborns 17:00
Say Yes to the Dress 17:10 Bakery
Boss 17:10 Nature's Newborns 18:00
Kitchen Boss 19:00 One Born Every
Minute USA 20:00 Say Yes to the
Dress 21:00 Here Comes Honey Boo
Boo 22:00 Toddlers Tiaras 22:551
Almost Got Away With It 23:45 True
CSI 00:35 Murder Shift 01:25 Here
Comes Honey Boo Boo
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, le journal 08:40 Méditerra-
néo 09:05 Flash Info 09:10 Les p'tits
plats de Babette 09:35 Jardins Sr Loi-
sirs 10:00 Flash Info 10:05 Chro-
niques d'en haut 10:30 Nec plus ultra
La collection 10:55 Vestiaires 11:00
Flash Info 11:05 Dans la peau d'un
chef 11:40 Plus belle la vie 12:05
Flash Info 12:10 Ricardo 12:30 Dé-
fense de sourire 13:30 Journal RTBF
14:00 Mon ami Pierrot 15:25 A bon
entendeur 15:55 Dans la peau d'un
chef 16:30 Questions pour un cham
pion 17:00 Flash Info 17:05 Ques
tions la une 17:55 Vestiaires 18:00
64', Ie monde en francais, 1 re partie
18:25 Le Journal de l'économie 18:30
Un village franqais 20:30 Journal
France 2 21:00 Nés en 68 22:40 Ulti
ma donna 23:00 Journal TSR 23:25
Tv5monde, le journal Afrique 23:45
TV5, l'invité 23:55 La Grande Librairie
00:55 Défense de sourire 01:45 Mise
au point
Eurosport
08:30 World Cup in Drammen (Noor
wegen) 09:30 Algarve Cup (dames)
(Portugal) 11:15 World Cup World
Tour 12:15 World Cup in Pokljuka
(Slovenië) 13:45 World Cup in Trond
heim (Noorwegen) 14:45 World Cup
in Kuopio (Finland) 15:15 World Cup
in Pokljuka (Slovenië) 16:45 World
Cup in Trondheim 17:15 World Cup
in Kuopio (Finland) 17:45 World Cup
in Trondheim (Noorwegen) 19:00
World Cup in Pokljuka (Slovenië)
19:45 Brazilmania 20:00 Fight Club
22:00 World Cup in Pokljuka (Slove
nië) 00:00 World Cup in Trondheim
(Noorwegen) 00:30 World Cup
World Tour
MTV
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV Break
fast Club 10:00 3 From 1 11:00 The
City 11:25 The City 11:50 The City
12:15 The City 12:40 The City 13:05
Made 13:55 Teen Mom 2 14:45
Beauty School Cop Outs 15:10 Beau
ty School Cop Outs 15:40 Catfish:
The TV Show 16:30 Made 17:25
Awkward 17:50 Awkward 18:151
Used to be Fat 19:05 Are You the
One? 20:00 Girl Code 20:25 Girl
Code 20:50 Snooki Si JWoww 21:15
Snooki Si JWoww 21:40 Big Tips Tex
as 22:05 Big Tips Texas 22:35 Beauty
School Cop Outs 23:25 Ridiculous
ness 23:50 Ridiculousness 00:15 The
Valleys 01:05 Jackass 01:30 jackass
01:55 Ridiculousness
CNN
07:00 CNN Newsroom 09:00 World
Sport 09:301 Report for CNN 09:45
Art of Movement 10:00 World Busi
ness Today 11:00 CNN Newsroom
11:30 Living Golf 12:00 Amanpour
12:30 CNN NewsCenter 13:00 Piers
Morgan Live 14:00 News Stream
15:00 World Business Today 16:00
International Desk 17:00 Global Ex
change 17:45 CNN Marketplace Mid
dle East 18:00 World Sport 18:30 Liv
ing Golf 19:00 International Desk
19:45 CNN Marketplace Europe
20:00 Amanpour 20:30 CNN News-
Center 21:00 Connect the World
with Becky Anderson 22:00 Quest
Means Business 23:00 Amanpour
23:30 World Sport 00:00 Piers Mor- -
gan Live 01:00 CNN Newsroom Live
from Hong Kong 01:30 World Sport