'Kunnen ze die brug niet 's avonds afsluiten?' 24 maanden 50% korting CDA wil plek zzp'ers in binnenstad Goes Samsung Galaxy Sill Mini twv €359,- GRATIS WALCHEREN 23 Verbouwing? Politie neemt man rijbewijs af na ongeluk bij Arnemuiden GRATIS Bestel snel op: www.vodafone.nl/pzc Q Houterman Vodafone Voordeel Web Beide inzittenden zijn naar het ziekenhuis gebracht. Van de be stuurder is een bloedproef afgeno men, vanwege mogelijk medicijn gebruik. Toen de hulpverleners arriveer den, was de 41-jarige bestuurder uit Lewedorp al uit het voertuig gekropen. Daarin bevond zich nog wel zijn achtjarige zoon, die last van zijn rug had. Nadat de jongen uit de auto was gehaald, werd hij naar het ziekenhuis in Goes gebracht. Ook de bestuurder werd naar hetzelfde ziekenhuis vervoerd. Beiden zijn ter observa tie opgenomen. Agenten ver moedden dat de bestuurder on der invloed van medicijnen had gereden. Daarom is door een arts een bloedproef afgenomen. Boer: „Kunnen ze die schilders niet alleen 's avonds aan het werk zetten in plaats van de brug voor een Jiele maand af te sluiten? En wat nu als er echt iets aan de hand is? Dan sta je hier en moet je omrijden." De Keersluisbrug is sinds maan dag en nog tot en met 28 maart af gesloten voor autoverkeer. Auto's en vrachtwagens moeten omrij den via de Sloebrug. De brug staat een maand omhoog vanwe ge schilderwerk. Dat werk is on derdeel van de eerste fase van een grote onderhoudsbeurt die pas in 2015 wordt afgerond. Boer: „Ik wilde even naar de bin nenstad van Vlissingen. Ik dacht zo sneller te zijn, maar dat valt nu vies tegen. Twee weken geleden heb ik me ook al zo geërgerd toen ze de Gravestraat hadden afgeslo ten. Het wordt gewoon nooit eens fatsoenlijk aangegeven. Hier ook weer niet. Toen ik over het spoor kwam, heb ik nergens iets zien staan. Nu kan ik omrijden. Dat kost me toch weer extra benzine en dat valt tegen als je toch al wei nig te makken hebt." Zo af en toe komt er een automo bilist aanrijden, die vervolgens snel afslaat richting de Edisonweg of rechtsomkeert maakt op de Prins Hendrikweg. Fietsers en voetgangers kunnen ook niet over de brug, maar die kunnen het ka naal oversteken via de deuren van de binnenkeersluis, pal naast de Keersluisbrug. Behalve een Chine se jongen die verwonderd om zich heen kijkt, geven de meeste fietsers en voetgangers aan op de hoogte te zijn van de stremming, maar er verder weinig hinder van te ondervinden. Speciale aanbieding van Vodafone voor de lezers van deze krant Dat zei CD A-lijsttrekker Jo-An- nes de Bat gisteravond tijdens een door zijn partij georganiseerd cul tuurdebat. Hij wil zich daar de ko mende collegeperiode hard voor maken. Volgens De Bat krijgt het CDA steeds vaker te horen dat zzp'ers elkaar graag ontmoeten om van elkaar te leren. Bovendien neemt het aantal mensen dat voor zichzelf begint nog steeds toe. Dat De Bat het idee gisteren speci fiek lanceerde, had te maken met één van de thema's die tijdens het cultuurdebat aan de orde kwam, namelijk de biblio theek. Soan Lan, de drijvende kracht achter de vernieuwing van de bibliotheek in Almere en nu woonachtig in Zeeuws-Vlaande- ren, was uitgenodigd om te ko men vertellen hoe dat is aange pakt. Het CDA ziet kansen om wat be treft het zzp-plan een combinatie te maken met de bibliotheek, ge let op de ruimte en functies. „Het kan ook op een andere plek in de stad, als er maar goede faciliteiten als wifi en een koffiehoek zijn en de ruimte gratis of tegen gering ta rief beschikbaar is." De opbrengst moet volgens het CDA worden gezocht in de sa menwerking met zzp'ers en de mogelijkheden die vanuit dat net- werk ontstaan. Door deelname verplichten ze zich namelijk wel om kennis te delen. Directeur Jan- nie van Vugt van Bibliotheek Oos- terschelde had wel oren naar het plan, want de bibliotheek heeft zelf een soortgelijk idee in de toe komstvisie opgenomen. De Goese bibliotheek kan ook nog veel meer doen om mensen binnen te krijgen, betoogde So an Lan. In Almere is de bieb om getoverd tot een soort huiska mer met hoekjes voor diverse doelgroepen en volgens een aan trekkelijk winkelconcept inge deeld. „Kijk naar wat de klant wil en stap af van 'wat komt ons het beste uit.'" Het CDA in Goes wil zich hard maken voor een werk en ontmoetingsplek voor zelfstandige ondernemers. TOESTEL van €30;- voor Kijk op de website voor meer gratis toestellen met identieke aanbiedingen. Voor vragen en meer informatie bel: 0900-0603 copper gesprek) vodafone WOENSDAG 5 MAART 2014 Aannemingsbedrijf vraag vrijblijvend offerte aan: 's-GRAVENPOLDER 0113-311221 www.ajhouterman.nl ARNEMUIDEN - De politie heeft het rijbewijs ingenomen van een 41-ja rige man uit Lewedorp die in de nacht naar dinsdag rond 0.30 uur op de Langeweg onder Arnemui den met zijn personenauto uit de bocht vloog en in de sloot beland de. I Joop Boer wist niet dat de Keersluisbrug een maand lang gestremd is en moet nu omrijden via de Sloebrug. foto Ruben Oreel door Wendy de Jong VLISSINGEN - Als Joop Boer uit Oost-Souburg met zijn auto aan komt rijden vanaf de Edisonweg in Vlissingen, komt hij er tot zijn on genoegen achter dat hij niet over de Keersluisbrug kan omdat er werkzaamheden worden uitge voerd. Als hij hoort dat de brug de hele maand dicht zal blijven, wordt zijn ergernis nog groter. door Luc Oggel GOES - Goes moet een plek krijgen waar zelfstandige ondernemers zonder personeel (zzp'ers) kunnen werken en elkaar ontmoeten. Het gaat dan om werkplekken die alge meen toegankelijk zijn, al dan niet via reservering. CR MCIIMK €15,- r MIN SMS INTERNET VAN ACTIE 60 40 200 MB €30- €15, 120 80 200 MB €35;- €17,50 180 120 300 MB €40;- €20,- 240 V 180 400 MB €45;- €22,50 y Kijk op de website ook voor aanbiedingen met toestellen en abonnementen. Abonnementen al vanaf €15, en altijd in combinatie met een toestel. Bovenstaande actie abonnementen hebben een contractduur van 2 jaar. De aansluitkosten bedragen 30,-. Zolang de voorraad strekt. Alleen online verkrijgbaar. Typ-, druk- of zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 23