Colofon Wat blijft is de emotie... •Q'PP familieberichten (T1ensenlinq.nl Familieberichten (T1ensenLinq.nl Catharina Visser amilieberichten Heden ontvingen wij het droevige bericht, dat op 1 maart 2014 op de leeftijd van 63 jaar is overleden de heer Leo Stoel Leo trad in 1992 bij onze onderneming in dienst en was tot aan zijn uitdiensttreding in 2013 werkzaam als toezichthouder. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Directie en Aandeelhouders Kloosterboer v.o.f. Met verdriet staan wij stil bij het overlijden van onze oud collega Leo Stoel Leo was een zeer gerespecteerde collega die altijd klaar stond voor zijn collega's. We missen in Leo een "man van het eerste uur" die ruim 22 jaar werkzaam is geweest voor Kloosterboer Vlissingen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Management Kloosterboer Vlissingen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Leo Stoel Wij wensen zijn familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. De medewerkers van Kloosterboer Vlissingen Dennis van de Velde Guurtje van der Zegen de Beer-Romeijn Na een rijk en welbesteed leven is overleden Tine Haar hart ging uit naar het onderwijs. Krommenie 11 mei 1922 Middelburg 2 maart 2014 Nol en Trude Sjoerd eri Greet Wouter en Els Maarten en Dorothy Piet en Brook Jaap t en Marjo Neven en nichten Gerbrandylaan 18a, Middelburg Correspondentieadres: M. Visser, Loosdrechtseweg 56,1215 JX Hilversum De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 7 maart om 12:30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Amadore hotel Arneville aan de Buitenruststraat 22.^ t. 0800 - 4444 000 familie be richten online, nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant kijk ook op dinsdag 4 maart 2014 I 39 Wij ontvingen het droevige bericht van het plotselinge overlijden van Dennis was vorig schooljaar student van de opleiding AKA van het onderwijscluster Educatie. Hij is de broer van Jaimy die dit schooljaar onderwijs bij ons volgt. Wij wensen de ouders van Dennis, zijn broer Jaimy, de verdere familie en zijn vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de medewerkers en studenten van het onderwijscluster Educatie en mede namens het College van Bestuur van Scalda, Elly Klap-van Strien, directeur onderwijscluster Educatie Wat als je gedachten niet meer jouw gedachten zijn je woorden geen zinnen meer vormen herinneringen steeds meer van vroeger zijn je stilaan steeds meer opgesloten raakt in lichaam en geest Dan!(jpr voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat, moe en verlangend naar het einde, is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder sinds 10 augustus 1991 weduwe van Arie van der Zegen de Beer Wormerveer, 17-5-1921 Terneuzen, 1-3-2014 Maria Siem en Els Monique en Ronny - Timon, Jade Daniëlle en Jan - Laila, Nikki Arjan en Astrid - Daan Reinie en Kees Jeroen en Ella - Nathan Mariska en Harmen - Pepijn, Norah correspondentieadres: Emmalaan 9 4532 AB Terneuzen Donderdag 6 maart is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren: Onze dank gaat uit naar verzorgingshuis 'Bachten Dieke', afdeling 't Scheldehof voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week J,V'-.k De grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet f www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 65