Familieberichten fïlensenlinq.nL Edwin de Causmaecker Maria Pijpelink-van de Velde kijk ook op Verdrietig geef ik u kennis dat plotseling is overleden mijn lieve moedertje Maria Anna van Boven Cijsouw weduwe van Pieter van Boven Oost-Souburg, 6 januari 1925 - f Goes, 2 maart 2014 M.H. (Rein) van Boven Korenweg 13 4455 RV Nieuwdorp De crematieplechtigheid zal worden gehouden donderdag 6 maart om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de plechtigheid is er vanaf 11.20 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Hij hield van het leven ondeugd zijn grootste deugd zijn levenslust eindeloos. Het valt ons zwaar u te moeten mededelen dat zeer onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man en papa 14-11 - 1961 Terneuzen t 02 -03 -2014 Sas van Gent Sas van Gent: Terneuzen: Sandra Badal Ruchil Shanon Angelina Rick Dennis Familie Badal Familie de Causmaecker Sas van Gent, 2 maart 2014 Corr. adres: Beneluxstraat 113 4551 TK Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 8 maart om 10.30 uur in MFC "de Statie", aan de Canadalaan te Sas van Gent. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent, waar er gelegenheid is tot condoleren. Edwin is in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u vrijdag 7 maart om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve papa Voor altijd in ons Rick, Dennis, Ruchil, Shanon Angelina Vaarwel mijn lieve vriend, onze vader en opa. t Terneuzen, 26 februari 2014, op leeftijd van 62 jaar De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. t Fenny Ie Fèbre- Verweij Sara Muriël Walter Sander Nienke Denise Arjen Lars Mats Chantal Theo Ie Fèbre Wara Met je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch 0 zo graag maar of dat lukte bleef steeds de vraag. Langzaam vervaagden herinneringen gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles watje dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten. Gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Anna Maria Catharina Margaretha van Cleemputte - Heijnen weduwe van Jo van Cleemputte Zij overleed op 28 februari 2014 in de leeftijd van 90 jaar. Walsoorden: Ria en Peter Kint - van Cleemputte Daniëlla en Chris, Anouska, Renzo Erwin en Jessica, Jenson, Jason Den Haag: Frank van Cleemputte Correspondentieadres Walsoordensestraat 24, 4588 KC Walsoorden U kunt afscheid nemen van moeder in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 5 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 6 maart om 10.30 uur in de aula van boven genoemd crematorium. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Elizabeth Janna Schoonakker-Verstraaten Betsie Ingrid Elodie Hendrika Mollet Dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij heeft ondervonden in verpeeghuis 'Ter Schorre', delen wij u mede dat zacht en kalm is overleden mijn lieve moeder weduwe van Anthonie Pijpelink in de leeftijd van 91 jaar. J. Pijpelink familie Van de Velde familie Pijpelink 2 maart 2014 Vloos wijkstraat 79 4531 CD Terneuzen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Intens verdrietig geven wij u kennis dat, voor ons geheel onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw en moeder Johanna Polfliet-van Sabben - Hanneke - in de leeftijd van 50 jaar. Jan Polfliet Kelly 1 maart 2014 Julianaplein 3,4484 AW Kortgene De afscheidsdienst wordt' gehouden vrijdag 7 maart om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig zijn. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Hanneke hield van bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilliger, de heer George Viaene George was als vrijwilliger verbonden aan de Nassaustraat in Terneuzen. Wij wensen zijn v-rouw Jacqueline en verdere familie veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Mede namens cliënten, medewerkers, vrijwilligers en Raad van bestuur Tragel Zorg. Els Balemans, Wendie de Bruyn en José Braem Afdeling Vrijwilligerswerk Tragel Zorg. 38I dinsdag 4 maart 2014 Algemene kennisgeving Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je moeten missen zal ons zwaar vallen Verdrietig delen wij u mede dat, te midden van haar dierbaren, in alle rust is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omaatje weduwe van Arie Schoonakker 10 december 1931 1 maart 2014 te Schoondijke te Oostburg Schoondijke: Annie Schoonakker Cindy en Mare Jordy, Milan Serge en Daphne Pepijn, Anna Schoondijke: Adrie en Diana Schoonakker-van den Bunder Mike en Barbora Damian, Laura Denny Erwin en Evelien Correspondentieadres: Willemsweg 44, 4507 AT Schoondijke Ma is opgebaard in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg, alwaar u afscheid van haar kunt nemen op woensdag 5 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Algemene kennisgeving. Stil ging je heen, lang heb je gewacht Op het laatst weinig gesproken maar wel veel gedacht Je bent nu daar waar je rusten mag. Heel verdrietig, maar met onuitwisbare herinneringen, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus en tante geboren op 7 september 1966 te Hoofdplaat overleden op 1 maart 2014 te Brugge Sluis: Sarine en Michel Lucas Breskens: Natascha Breskens: Hylkje en Jeffrey Breskens: Marie-Louise Adrie, Gianni Kaprijke: Patricia en Tony Mauro, Len Nicki, Zoë, Gilian Correspondentieadres: Zuiddijkstraat 15 4524 AP Sluis De afscheidsbijeenkomst vindt in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 64