Het spelletje van verhuur, verkoop en inkoop The Beatles - the complete story BEVELANDEN en THOLEN 31 Nieuwe coaching afgestudeerden Dependance oefentherapie Poelborrel voor Goese bedrijven Ondernemersplein 44 Soms lig ik 's nachts gewoon wakker van alle ideeën die ik heb €10,05 pzc.nl/webwinkel MIDDELBURG - Trainingen, work shops en loopbaancoaching voor pas afgestudeerden. Dat is het con cept van de nieuwe organisatie Ta lentlab Zeeland. Mensen die net van school komen zijn theore tisch vaak goed onderlegd, maar missen praktische ervaring. Ook werknemers kunnen er terecht voor advies. Meer info: De laatste jaren zag Hans van Trier (52) zijn bedrijf, Van Trier transportbanden in Tholen, steeds verder groeien. „In 2013 groeiden we zelfs met dertig pro cent", reageert Van Trier enthou siast. Van Trier transportbanden ver huisde in 2011 vanuit De Heen naar Tholen. Het bedrijf was na 265 jaar uit zijn voegen gebarsten en had meer ruimte nodig. Nu, drie jaar later, moet het bedrijf op nieuw uitbreiden. „Op dit mo ment worden er bijna tweehon derd transportbanden voor ons ge produceerd. Als die klaar zijn, moeten we die ook ergens kwijt kunnen. Vorig jaar moesten we er een aantal buiten stallen, omdat het allemaal niet meer paste. Dit jaar wil ik dat niet meer. Daarom laat ik een nieuwe loods bou wen." In totaal beslaat de loods straks een hectare grond. Nu staan er nog ruim driehonderd transport banden. Straks zijn dat er bijna vijfhonderd. Althans, als ze er alle maal staan. „Eigenlijk is het bij ons heel scheef. We hebben velen malen meer transportbanden staan dan we verhuren. Van het totale aantal transportbanden wordt dagelijks zo'n vijfentwintig procent verhuurd." Het aantal, de mogelijkheden en het snelle handelen zijn volgens Van Trier de reden achter de groei van zijn bedrijf. „Stel, er gaat op dit moment een transport band kapot in de haven van Ham burg, dan moet er zo snel moge lijk vervanging komen. Vaak wor den wij dan gebeld, omdat we een heel ruim aanbod hebben en meteen kunnen leveren." De ondernemer geeft aan dat er niet echt sprake is van concurren tie. „Het is een echte nichemarkt. Door de jaren heen hebben wij een enorm aanbod bij elkaar ver zameld. Onze grootste 'concur rent' heeft ongeveer tien banden staan." Van Trier is een echt familiebe- drijf. Hans van Trier is de negen de generatie die het bedrijf draaiende houdt en nog steeds bruist hij van de inspiratie. „Soms lig ik 's nachts gewoon wakker van mijn werk. Niet vanwege zor gen, maar vanwege alle ideeën die ik heb", aldus Van Trier. „Dage lijks pompt de adrenaline nog door mijn lijf. Eigenlijk ben ik net een verslaafde gamer. In het week end kan ik niet wachten tot ik maandag weer mijn spelletje van verhuur, verkoop en inkoop kan gaan spelen." Toch kent zijn succes ook een schaduwzijde. „Veel mensen vin den mij maar een opschepper. In slechte tijden willen mensen niet horen dat het goed gaat met je be drijf. Mensen hebben meer sym pathie voor je als het slecht gaat met je onderneming. Als je met je kop boven het graan uitsteekt, wordt je hoofd eraf gemaaid." OVEZANDE - Oefentherapeute An- nemieke de Feiter uit Heinkens- zand heeft een dependance voor Oefentherapie Cesar in Ovezande geopend, zodat mensen uit de Zak van Zuid-Beveland dichter bij huis terecht kunnen. Oefenthe rapie Cesar is een erkend parame disch beroep waarbij klachten aan spieren en gewrichten worden verminderd/voorkomen. GOES - Bouman KantoorTotaal en DMARC, beiden actief op be drijventerrein De Poel II in Goes, houden elke eerste donderdag van de maand tussen 16.30 en 18.30 uur een Poelborrel voor on dernemers. Die is bedoeld om de onderlinge samenwerking te bevorderen. Op poelborrel.nl staat meer informa tie en alle data van dit nieuwe eve nement. II H 11 1 1 DINSDAG 4 MAART 2014 www.hettalentenlabzeeland.nl Hans van Trier is de negende generatie die het bedrijf draaiende houdt en nog steeds bruist hij van de inspiratie, foto Leo Adriaansens door Janneke Koster THOLEN - „Eigenlijk zijn wij anticy clisch. Als het economisch slecht gaat, loopt de verhuur van de trans portbanden juist goed. Als het eco nomisch beter gaat verhuren we minder, maar dan gaat het wel stukken beter met de verkoop van transportbanden." Hans van Trier WEBWINKEL Deze opmerkelijke, vijf dvd's tellende box bonus cd neemt de kijker mee op een reis die begint tijdens de dagen van de CavernClub en Hamburg tot aan het opzienbarende succes van de Beatles en de iconische supersterren die John, Paul, George en Ringo uiteindelijk werden. Er is gebruik gemaakt van zeldzame filmbeelden, opnamen van nieuwsberichten en optredens, onbekend fotomateriaal en interviews. Daarnaast bevat de box twee documentaires welke dieper ingegaan op het leven van John Lennon en George Harrison. Beide documentaires John Lennon 'The messenger' en George Harrison 'The Quiet one' zijn een unieke kijkerservaring; een "must see" voor iedere Beatles liefhebber! Bon jag94mup ;atles DVD-box Hierbij bestel ikx Beatles DVD-box d 12,95* Exclverzendkosten 2,95 Voornaam: Achternaam: mO vO Straat: Nr: Plaats: Postcode: I Telefoon: E-Mail: Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Media éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: IBAN: NL_ of Bankrekening: Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090,5004 BB Tilburg Handtekening: Vragen? Bel 0900 -2021352 (€0,45 p.g.) Let op: verwerking von een bon order duurt tot 5 wei Uw bestelling sneller in huis, bestel online!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 51