Familieberichten (T1ensenlinq.nl Hanneke Qya/Jüdsj] Catharina Visser =s Leendert Jan Stoel Verdrietig geef ik u kennis dat plotseling is overleden mijn lieve moedertje Maria Anna van Boven - Cijsouw weduwe van Pieter van Boven ft Oost-Souburg, 6 januari 1925 - f Goes, 2 maart 2014 M.H. (Rein) van Boven Korenweg 13 4455 RV Nieuwdorp De crematieplechtigheid zal worden gehouden donderdag 6 maart om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de plechtigheid is er vanaf 11.20 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Met droefheid delen wij u mee dat onze geliefde, zorgzame zwager en oom Jan Giljam op de leeftijd van 84 jaar is overleden. We zullen hem missen in de familiekring en bidden de Heere om troost en kracht voor onze zus Rina en de kinderen. A. de Waal-Kik E. van den Bos-Kik J. Stoel-Kik M. Stouten-Kik P. de Bruine-Kik J. de Bruine L. Kik M.P. Kik-Van Dijke J.Th. Kik A.P. Kik-Capelle Neven en nichten 1 maart 2014 Meidoornstraat 10,4311 GR Bruinisse Guurtje van der Zegen de Beer-Romeijn Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Intens verdrietig geven wij u kennis dat, voor ons geheel onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw en moeder Johanna Polfliet-van Sabben - Hanneke - in de leeftijd van 50 jaar. Jan Polfliet Kelly 1 maart 2014 Julianaplein 3,4484 AW Kortgene De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 7 maart om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig zijn. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Hanneke hield van bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rust zacht lieve dochter, (schoon)zus en tante Hanneke Goes: Marianne en Jaap Aardenburg: Rens en Adie Loes Roel en Cindy Krabbendijke: Miranda Nina lelie Na een rijk en welbesteed leven is overleden Tine Haar hart.ging uit naar het onderwijs. Krommenie 11 mei 1922 Middelburg 2 maart 2014 Nol en Trude Sjoerd en Greet Wouter en Els Maarten en Dorothy Piet en Brook Jaap t en Marjo Neven en nichten Gerbrandylaan 18a, Middelburg Correspondentieadres: M. Visser, Loosdrechtseweg 56,1215 JX Hilversum De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 7 maart om 12:30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Amadore hotel Arneville aan de Buitenruststraat 22. rA Mijn sterke man, mijn rots, mijn trots, mijn 'alles kan'. Mijn sterke man, geveld, gekweld, geworden tot mijn 'niets meer kan' gebroken door het lot. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op een zeer bewonderens waardige wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, vader en schoonvader Leo 17 maart 1950 11 maart 2014 Loeki Stoel - Poortvliet Erik en Wilma Jesse Pica Karnemelksvaart 8 4301 GX Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 7 maart om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid om afscheid te nemen van Leo. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden ontvingen wij het droevige bericht, dat op 1 maart 2014 op de leeftijd van 63 jaar is overleden de heer Leo Stoel Leo trad in 1992 bij onze onderneming in dienst en was tot aan zijn uitdiensttreding in 2013 werkzaam als toezichthouder. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Directie en Aandeelhouders Kloosterboer v.o.f. Met verdriet staan wij stil bij het overlijden van onze oud collega Leo Stoel Leo was een zeer gerespecteerde collega die altijd klaar stond voor zijn collega's. We missen in Leo een "man van het eerste uur" die ruim 22 jaar werkzaam is geweest voor Kloosterboer Vlissingen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Management Kloosterboer Vlissingen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Leo Stoel Wij wensen zijn familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. De medewerkers van Kloosterboer Vlissingen 3o dinsdag 4 maart 2014 kijk ook op Wat als je gedachten niet meer jouw gedachten zijn je woorden geen zinnen meer vormen herinneringen steeds meer van vroeger zijn je stilaan steeds meer opgesloten raakt in lichaam en geest Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat, moe en verlangend naar het einde, is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder sinds 10 augustus 1991 weduwe van Arie van der Zegen de Beer Wormerveer, 17-5-1921 Terneuzen, 1-3-2014 Maria Siem en Els Monique en Ronny - Timon, Jade Daniëlle en Jan - Laila, Nikki Arjan en Astrid - Daan Reinie en Kees Jeroen en Ella - Nathan Mariska en Harmen - Pepijn, Norah correspondentieadres: Emmalaan 9 4532 AB Terneuzen Donderdag 6 maart is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar verzorgingshuis 'Bachten Dieke', afdeling 't Scheldehof, voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Goes: Pa (in dierbare herinnering) Ma Bedroefd moeten wij afscheid nemen van j wensen JAN en KELLY de kracht dit verlies te dragen. Wijnand [Corrie in herinnering] Lenie. Theo-Lilian. Casper-Pascal. Petra. Julia-Giannie. i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38