van de reddende engel Foto's direct bestellen vanaf de smartphone Nieuwe coaching afgestudeerden Zwemmen voor een zacht prijsje 66 Camera's tot 250 euro worden bijna niet meer verkocht Poelborrel voor Coese bedrijven Ondernemersplein MIDDELBURG - Trainingen, work shops en loopbaancoaching voor pas afgestudeerden. Dat is het con cept van de nieuwe organisatie Ta lentlab Zeeland. Mensen die net van school komen zijn theore tisch vaak goed onderlegd, maar missen praktische ervaring. Ook werknemers kunnen er overigens terecht voor advies. Meer info: „Het grote voordeel is dat er op elk willekeurig moment foto's be steld kunnen worden, de klant zit niet meer vast aan een winkel of een printer", vertelt eigenaar van de fotowinkel Bas Verschoore (33). Het idee voor Snappic is ont staan in de winkel in Vlissingen. „We kregen steeds vaker de vraag of wij foto's vanaf een smart phone konden printen. Onze fo- to-orderstations kunnen dit wel, maar echt soepel werkt het niet. We zijn toen op zoek gegaan naar een oplossing." Met het idee van een app in zijn achterhoofd is Bas Verschoore met verschillende partijen rond de tafel gaan zitten. „Uiteindelijk zijn we met het bedrijf FrisBEE uit Vlissingen in zee gegaan, om dat zij uit de buurt kwamen en het daardoor makkelijk was nauw contact te houden over de voort gang van Snappic." Nu, twee maanden later, is de app te verkrijgen, maar de eigenaar van Verschoore mikt nog vooral op het Zeeuwse publiek. „Voordat ik de app landelijk lanceer, wat nog voor de zomer de bedoeling is, is het nu zaak om te kijken of klanten tevreden zijn." Dat is te vens de reden dat Verschoore niet zijn naam verbonden heeft aan de app. „Dat zou mensen kunnen afschrikken, omdat ze dan den ken de foto's in de winkel op te moeten halen. Maar de foto wordt thuisbezorgd." Als de bestelling 's middags voor 16.00 uur is ge daan, is deze de volgende dag af gedrukt en wel in huis. „Een fo to-cadeau bestellen kan ook via de app. Naast foto's op papier is het namelijk mogelijk om deze af te laten drukken op bijvoorbeeld een mok, whiskyglas of muis- mat." De kosten voor het afdrukken be- ginnen bij 0,45 cent en dat is de zelfde prijs als in de winkel van Verschoore. Bas Verschoore: „Op internet zijn er veel bedrijven die het goedkoper aanbieden, maar daar is de kwaliteit dan ook naar. Wij mikken op de kritische klant, gebruiken het duurste papier en controleren elke foto op helder heid en kleur." Mensen grijpen steeds vaker naar hun mobiel voor en foto. Begrijpe lijk, vindt Verschoore. „De kwali teit is goed. Samsung en Olympus hebben al laten weten te stoppen met het op de markt brengen van fotocamera's tot 250 euro." MIDDELBURG - Optisport, de exploi tant van het Vrijburgbad in Mid delburg, bestaat twintig jaar. Dat wordt gevierd met allerlei acties. Zo kan iedereen vrijdag komen zwemmen of fitnessen voor de prijs van 20 jaar geleden. Dat bete kent een korting van 35 procent. Wie in 1994 geboren is, mag de hele maand maart gratis komen zwemmen of fitnessen. GOES - Bouman KantoorTotaal en DMARC, beiden actief op be drijventerrein De Poel II in Goes, houden elke eerste donderdag van de maand tussen 16.30 en 18.30 uur een Poelborrel voor on dernemers. Die is bedoeld om de onderlinge samenwerking te bevorderen. Op poelborrel.nl staat meer informa tie en alle data van dit nieuwe eve nement. DINSDAG 4 MAART 2014 WALCHEREN 31 Zonder nieuwsmedia hadden we zo veel geweten over de gemeenteraadsverkiezingen De nieuwsmedia. Je hoofd sponsor Dit is een boodschap van NDP Nieuwsmedia, de brancheorganisatie voor nieuwsbedrijven waarbij ook de PZC is aangesloten. www.hettalentenlabzeeland.nl Bas Verschoore heeft Snappic op de markt gebracht. „Wij spelen in op het gebruik van camera's op smartphones." foto Ruben Oreel door Maarten Back VLISSINGEN - Foto's vanaf een smartphone rechtstreeks bestellen en thuis opgestuurd krijgen: met de nieuwe app Snappic kan het. Fo to Verschoore heeft de app, die voor zowel voor iPhones als And- roid-toestellen te gebruiken is, op de markt gebracht. Bas Verschoore De app Snappic is gratis te downloa den met een smartphone via de Appstore en Google Play Store. Meer informatie over Snappic: www.snappic.nl Het was niet van harte, maar de poes die al sinds zondag op het dak zat, waagde toch de afdaling, foto Wilco Roeleven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31