TELEVISIE 23
RTL 7/
VÊRON1CA
een
TH43 in reportage EO
De EO brengt in Dit is de Dag een
reportage over de malaise in de
visserijsector. Centraal in de repor
tage staat de Thoolse kotter TH43
en haar bemanning. Schipper
Chiel Bijl en zijn zoon Arne vech
ten om het voortbestaan van hun
bedrijf, maar alleen een wonder
lijkt een faillissement nog af te
kunnen wenden. Hun hoop is ge
vestigd op één van de felbegeerde
vergunningen voor pulsvisserij
waarmee efficiënter en goedkoper
gevist kan worden.
Je zal het maar hebben
Het nieuwe seizoen begint met af
levering honderd. Daarin wordt te
ruggeblikt met presentatoren en
enkele kandidaten op wat er ge
beurde na het programma.
Pro deo
Martijn Krabbé en de advocaten
keren terug van reces met een hef
tige zaak: een schutter maakte
twee mensen invalide, tijdens het
proces overleed hij zelf. Wat nu?
RTL 4, 20.30 uur
Buitenlan
DINSDAG 4 MAART 2014
09:00,09:05 Nieuws 09:20
Toekomstmakers: De inter
views 09:40,09:45,10:00,
10:05,10:20, t0:25,10:40,
10:45,11:00,11:05 Nieuws
11:20 Ondernemerszaken
11:40,11:45,12:00,12:05,
12:20,12:25,12:40,12:45,
13:00,13:05,13:20,13:25,
13:40,13:45,14:00,14:05,
14:20,14:25,14:40,14:45,
15:00,15:05 Nieuws 15:20
Wekelijks gesprek met de mi
nister van Financiën 15:30
Opening Wall Street 15:35,
15:40 Nieuws 15:50 Ope
ning Wall Street 16:00,16:05
Nieuws 16:20 Beursspel
16:40,16:45,17:00,17:05,
17:15,17:20,17:30,17:45
Nieuws
18:00 Cops, Reality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
07:45 Minikids: Brandweerman
Sam 07:56 Chuggington 08:06
Oggy en de kakkerlakken 08:14
Oggy en de kakkerlakken 08:24
Elias 08:36 De koalabroertjes
08:46 Musti 08:52 Boom
Reds 08:58 Little People 09:03
Jokie 09:08 TiTaToverfeest
09:23 Sprookjes van Klaas Vaak
09:34 Bibaboerderij 09:50 2
Kleine Kleutertjes 09:53 Bobo
10:00 Teleshop 8 15:02 Straw
berry Shortcake 15:23 Sprook
jesboom 15:31 TiTaToverfeest
15:44 Sprookjes! 15:59 Jungle
club 16:12 De Daltons 16:22
Het mysterie van... 16:53 Oggy
en de kakkerlakken 17:00 Bur
gers' Zoo en waarom 17:05
Sons of Tucson 17:35 Goede
tijden, slechte tijden
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 Extreme Bruiden, Reality
19:30 Jouw vrouw, mijn vrouw,
Reality
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 06:55 Move that
Body 07:30 Born2Cook 08:00
Tommy Teleshopping 11:00
Astro TV 13:00 Tommy Tele
shopping 14:05 Born2Cook
14:45 My Kitchen Rules 15:40
MasterChef USA 16:30 Every
day Gourmet with Justine Scho-
field 17:00 MasterChef Holland
18:00 My Kitchen Rules, Culi
nair magazine
19:00 MasterChef USA, Culinair
magazine
19:55 Smaken Verschillen, Culi
nair magazine
09:15 Davincibles 09:25 Da-
vincibles 09:40 Caspers Grie-
zelschool 10:00 Rekkit Rabbit
10:25 Shuriken School 10:50
Randy Cunningham 11:15 Phi-
neas and Ferb 11:35 Dude,
That's My Ghost! 12:00 Zeke
and Luther 12:25 Kickin' It
12:45 Crash Bernstein 13:10
Ranger dierenjournaal van
uit Emmen 13:15 Eddie Angst-
horn 13:40 The Amazing Spiez
14:00 Davincibles 14:10 Davin
cibles 14:25 Sidekick 14:50 Ina-
zuma Eleven 15:10 Phineas and
Ferb 15:25 Souvenirs de Gra
vity Falls 15:50 Camp Sump-
fgrund 16:00 Kickin' It 16:20
Lab Rats 16:45 Dude, That's
My Ghost! 17:10 Pair of Kings
17:30 Souvenirs de Gravity Falls
18:00 The Big Bang Theory (h)
18:25 Mike Molly
18:50 According to Jim
19:15 Two and a Half Men
19:40 Two and a Half Men
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbeelden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het Journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Thuis 14:20 Extreme dreams
14:45 Death in Paradise 15:40
Flikken 16:25 James Martin
United Cakes of America 16:50
Clips 17:05 De topcollectie
van... 17:35 Buren
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 09:35 Winterbeelden
10:20 St. Elsewhere 11:05 Win
terbeelden 12:30 Onderbre
king 15:17 100" 15:20 Me-
Motv 16:10 100" 16:12 Belga
Sport 17:06 100" 17:08 St. El
sewhere 17:58 100"
18:00 Taxi, Comedy
18:28100"
18:30 Extra Time (h), Voetbal
19:28100"
19:30 Het blijft in de familie
(h), Documentaire
O
O
00
20:30 Kingdom of Heaven, His
torisch drama
20:30 The Beaver, Tragikomedie
20:30 MasterChef Holland, Cu
linair magazine
21:30 Crazy, Stupid, Love, Ro
mantische komedie
20:10 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Cop Out, Actiekomedie
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Manneken Pis, Reisdocu-
mentaire
21:25 Café Corsari, Show
20:00 Terzake (h), Nieuws en
duiding
20:40 Rise of the Continents,
Natuurdocumentaire
21:30 Unsere Mütter, unsere
Vater, Miniserie
23:15 Conan the Barbarian, Ac- 22:20 Divorce, Dramaserie
tiefilm 23:20 Dr. Phil, Praatprogramma
23:55 Laws of Attraction, Ro
mantische komedie
22:40 The Last Boy Scout, Ac
tiefilm
22:15 Het Journaal
22:30 Koppen XL
23:01 Keno
23:02 Euro Millions
23:05 Het Weer
23:10 Ooit komt het goed (h)
23:50 Dagelijkse kost
22:15 De Prooi, Serie
23:10 MeMotv, Cultuurmaga-
01:50 Teleshop 7, Homeshop-
pingprogramma
02:20 Teleshop 7, Homeshop-
pingprogramma
00:15 Nachtlounge - Hollandse
Meiden, Homeshopping-
programma
02:01 Teleshop 8, Homeshop-
pingprogramma
01:35 Astro TV, Magazine
02:05 Slither, Horrorkomedie
03:40 Hart van Nederland -
Late Editie, Reportage
01:50 Nachtclub Live, Show
04:00 Utopia, Muziekprogramma
00:00 ledereen beroemd, Ma
gazine
00:25 Journaallus, Nieuws in lus-
00:00 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm
actualiteiten
sport film
Nederland 2, 21.30 uur
Nederland 3, 20.25 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:22 De stembus 07:35 Editie 2014
07:42 Trugkieke 07:51 Verzeeuwigd
07:55 Muziekclip 07:58 Zeeland in
vogelvlucht 08:00 Herhaling pro
grammering 07:00-07:58 09:00 Zee
land NU 09:20 Het Weer 09:22 De
stembus 09:35 Editie 2014 09:42
Trugkieke 09:51 Verzeeuwigd 09:55
Muziekclip 09:58 Zeeland in vogelv
lucht 10:00 Herhaling programmer
ing 09:00-09:58 11:00 Omroep Zee
land Tekst-tv 18:00 Zeeland NU
18:23 Het Weer 18:28 De stembus
18:41 De canon van Zeeland 18:46
Regioned 18:51 Muziekclip 18:55
Verzeeuwigd 19:00 Herhaling pro
grammering 18:00-18:55 20:00 Zee
land NU 20:23 Het Weer 20:28 De
stembus 20:41 De canon van Zeeland
20:46 Regioned 20:51 Muziekclip
20:55 Verzeeuwigd 21:00 Herhaling
programmering 20:00-20:55 22:00
Zeeland NU 22:23 Het Weer 22:28
De stembus 22:41 De canon van Zee
land 22:46 Regioned 22:51 Muziek
clip 22:55 Verzeeuwigd 23:00 Zee
land NU 23:23 Het Weer 23:28 De
stembus 23:41 De canon van Zeeland
23:46 Regioned 23:51 Muziekclip
23:55 Verzeeuwigd 00:00 Zeeland
NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Countryside 99912:45 Caught
Red Handed 13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News - Weather 14:30 Re
gional News and Weather 14:45 Doc
tors 15:15 Perfection 16:00 Escape to
the Country 16:45 James Martin:
Home Comforts 17:30 Antiques Road
Trip 18:15 Pointless 19:00 BBC News
19:27 Weather 19:30 Regional News
Programmes 19:57 Weather 20:00
The One Show 20:30 EastEnders
20:57 BBC News and Regional News
21:00 Holby Gty 22:00 Death in Par
adise 23:00 BBC News 23:25 Region
al News and Weather 23:32 The Na
tional Lottery Update 23:35 Traffic
Cops 00:35 Mayhem Mishaps: Brit
ain Caught on Camera 01:35 Weath-
erview 01:40 BBC News
BBC2
07:00 This Is BBC Two 07:05 Homes
Under the Hammer 08:05 Country
side 999 08:50 Caught Red Handed
09:20 Helicopter Heroes 10:05 Great
British Garden Revival 11:05 Great
British Railway Journeys 11:35 HARD-
talk 12:00 BBC News 12:30 BBC
World News 13:00 Daily Politics
14:00 The A to Z of TV Gardening
14:10 War Walks 14:40 The First
Eden 15:40 Cagney Lacey 16:25
Bergerac 17:15 Are You Being
Served? 17:45 'Alio 'Alio! 18:15 Vin
tage Antiques Roadshow 19:00 Re
venge of the Egghead 19:30 Sport
Relief s Top Dog 20:00 Permission
Impossible: Britain's Planners 21:00
The Great British Sewing Bee 22:00
An Hour to Save Your Life 23:00 The
Sarah Millican Television Programme
23:30 Newsnight 00:17 Weather
00:20 Mind the Gap: London vs the
Rest 01:20 Super League Show
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Zwei am
grolSen See - Feindliche Obernahme
10:35 Tierarztin Dr. Mertens 11:25
Elefant, Tiger Co 12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin 14:00 Tagesschau 14:10
Rote Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Giraffe, Erdmannchen Co.
17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
18:00 Verbotene Liebe 18:50 Heiter
bis Tödlich - Hauptstadtrevier 19:45
Wissen vor acht - Zukunft 19:50
Wetter vor acht 19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Urn Himmels
Willen 21:00 In aller Freundschaft
21:45 Report Mainz 22:15 Tagesthe-
men 22:45 Erika Pluhar - Trotzdem.
Mein Leben. 00:15 Nachtmagazin
00:35 Alfons und Gaste 01:05 Kiss
Kiss Bang Bang
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Kiichen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Wien 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Köln 19:00 Heute
19:20 Wetter 19:25 Die Rosenheim-
Cops 20:15 Schlank in den Frühling
21:00 Frontal 21 21:45 Heute-journal
22:15 Einsame Spitze 22:45 Markus
Lanz 00:00 Heute Nacht 00:15 Neu
im Kino 00:20 Der Kandidat 01:55
SOKO Köln
WDR
07:25 Ludwig Sebus - Der Grandsei-
gneur im Kölner Karneval 08:10
Kölsch Hannesche Thiater: "Steuer-
oase Düx" 11:10 Nashorn, Zebra
Co. 12:00 Leopard, SeebarSt Co
12:45 WDR aktuell 13:00 Servicezeit
Reportage 13:30 Blötschkopp und
die Rampensaue 15:00 Meine Karne-
valslegenden 15:45 Du Ei! 16:00
WDR aktuell 16:15 Daheim unter-
wegs 18:00 Lokalzeit 18:05 Hier und
Heute 18:20 Servicezeit 18:50 Aktu-
elle Stunde 20:15 Alles unter einer
Kappe 2014 00:15 Aschermittwoch
for one 00:30 Schmerzen, Schweif?
und Spal? 01:00 Domian
Discovery
07:20 Storm Chasers 08:10 Really Big
Things 09:00 Texas Car Wars 09:50
World's Biggest Ship 10:40 Baggage
Battles 11:30 Moonshiners 12:20
Gold Rush 13:10 Deadliest Catch
14:00 How Do They Do It? 14:50
North America 15:40 River Monsters
16:35 Off the Hook: Extreme Catches
17:05 Fast N' Loud 18:00 Baggage
Battles 19:00 World's Biggest Ship
20:00 Savage Family Diggers 21:00
Mythbusters 22:00 Game of Pawns
23:00 Dirty Jobs Down Under 00:00
Sharkbite Summer 01:00 Ross Kemp:
Back on the Frontline 01:55 Myth
busters
National Geographic
07:35 Locked Up Abroad 08:20 Air
Crash Investigation 09:05 Lords of
War 09:30 Abandoned 09:50 Drugs
Inc. 10:40 Air Crash Investigation
11:35 True Tube 12:25 Snow Leop
ard of Afghanistan 13:20 Yukon Gold
14:10 Locked Up Abroad 15:05 Air
Crash Investigation 16:00 Wicked
Tuna 17:00 Made in NL 18:00 Locked
Up Abroad 19:00 Lords of War 19:30
Abandoned 20:00 The Numbers
Game 21:00 Bid Destroy 21:30
None of the Above 22:00 Brain
Games 23:00 The Numbers Game
23:55 Bid Destroy 00:25 None of
the Above 00:50 Brain Games 01:45
The Numbers Game
Animal Planet/TLC
07:15 Wildest Latin America 08:10
The Really Wild Show 09:05 Safari
Sisters 10:00 Animal Precinct 10:55
Orangutan Island 11:20 Swamp
Brothers 11:50 Charles Jessica: A
Chimp Tale 12:45 Gator Boys 13:40
Safari Sisters 14:30 My Cat from Hell
15:30 Wildest Latin America 16:25
Baby Planet 17:00 Say Yes to the
Dress 17:10 Too Young to Marry
18:00 Kitchen Boss 19:00 One Born
Every Minute USA 20:00 Say Yes to
the Dress 21:00 Snog, Marry, Avoid?
22:00 What Not to Wear 22:551 Al
most Got Away With It 23:45 True
CSI 00:35 Murder Shift 01:25 Snog,
Marry, Avoid?
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, le journal 08:40 Maghreb-
Orient-Express 09:05 Flash Info
09:10 Ricardo 09:35 Echo logis 10:00
Flash Info 10:05 Télétourisme 10:30
Nec plus ultraLa collection 10:55
Vestiaires 11:00 Flash Info 11:05
Dans la peau d'un chef 11:40 Plus
belle la vie 12:05 Flash Info 12:10 Les
escapades de Petitrenaud 12:30 Les
Suisses 13:30 Journal RTBF 14:00 En
quêtes réservées 15:45 Flash Info
15:55 Dans la peau d'un chef 16:30
Questions pour un champion 17:00
Flash Info 17:05 Temps présent 17:55
Vestiaires 18:00 64', le monde en
francais, 1 re partie 18:25 Le Journal
de l'économie 18:30 Sous le figuier
20:05 La virée a Paname 20:30 Jour
nal France 2 21:00 Mémoires vives
22:30 Acoustic 23:00 Journal TSR
23:25 Tv5monde, le journal Afrique
23:45 TV5, l'invité 23:55 Thalassa
01:50 Le point 1
Eurosport
08:30 Eurogoals 09:30 Watts 10:30
World Cup in Kuopio (Finland) 11:30
World Tennis Day in Londen (Groot-
Brittannië) 12:15 World Tennis Day in
New York (USA) 13:15 World Tennis
Day in Londen (Groot-Brittannië)
14:15 World Tennis Day in New York
(USA) 15:15 Mats Point 15:45 World
Cup in Kuopio (Finland) 18:45 Welsh
Open in Newport (Groot-Brittannië)
20:00 Boksen 21:30 Watts 22:00
World Cup in Kuopio (Finland) 23:00
WK in Losail (Qatar) 23:30 Watts
00:30 World Cup in Kuopio (Finland)
MTV
10:00 3 From 1 11:00 Pimp My Ride
11:25 Pimp My Ride 11:50 Pimp My
Ride 12:15 Pimp My Ride 12:40 Pimp
My Ride 13:05 Made 13:55 Teen
Mom 2 14:45 Beauty School Cop
Outs 15:10 Beauty School Cop Outs
15:40 Catfish: The TV Show 16:30
Made 17:25 Awkward 17:50 Awk
ward 18:15 I Used to be Fat 19:05
Awkward 19:30 Awkward 20:00 Are
You the One? 20:55 Big Tips Texas
21:20 Big Tips Texas 21:45 Snooki St
JWoww 22:35 Geordie Shore 23:25
Ridiculousness 23:50 Ridiculousness W
00:15 The Valleys 01:05 Jackass
01:30 Jackass 01:55 Ridiculousness
CNN
09:30 Inside Africa 10:00 World Busi
ness Today 11:00 CNN Newsroom
11:30 Paris Fashion Week 12:00
Amanpour 12:30 CNN NewsCenter
13:00 Piers Morgan Live 14:00 News
Stream 15:00 World Business Today
16:00 International Desk 17:00 Glo
bal Exchange 18:00 World Sport
18:30 Paris Fashion Week 19:00 In-
ternational Desk 20:00 Amanpour
20:30 CNN NewsCenter 21:00 Con
nect the World with Becky Anderson
22:00 Quest Means Business 23:00
Amanpour 23:30 World Sport 00:00
Piers Morgan Live 01:00 CNN News
room Live from Hong Kong 01:30
World Sport