OysrJüdsn 4 Colofon fI1ensenlinq.nl Familieberichten Georges Jacki Victor Viaene Piete Flipse - Minderhoud Reizen was zijn lust en zijn leven. Hij is nu aan zijn laatste reis begonnen. Bedroefd deel ik u mede dat, na een kort ziekbed, toch nog onverwacht is overleden mijn lieve zorgzame man 17-01 - 1943 Zelzate (B) t 01 -03-2014 Terneuzen Sas van Gent: Jacqueline Viaene - Scheffer Familie Viaene Familie Scheffer Sas van Gent, 2 maart 2014. Statenstraat 5,4551 W De crematieplechtigheid, waarvoor ik u uitnodig, zal plaats hebben op vrijdag 7 maart om 11.00 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Samenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Jan Kramer Mijn laatste groet is aan hen die mij kenden en die mij liefhadden Bedroefd maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een kort stondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve broer, neef, en achterneef Ludovicus Maria Joseph Carolus van Rie Louis Geboren teEedeop 14 juni 1932 Overleden te Oostburg op 28 februari 2014 Eede: Laura van Rie zijn zus Eede: Johan en Annie van Rie-Cocquyt Sabrina Gonnie en Davy en kinderen Kurt en kinderen zijn neef, achterneef en achternichten 28 februari 2014 Scheidingstraat 18,4529 GK Eede Een speciaal woord van dank de huisartsen, de mede werkers van: de Stelle afd. Klaverblad, de thuiszorg, en Az. St-Jan te brugge afd. geriatrie voor de goede verzorging. De afscheidsbijeenkomst waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 7 maart 2014 om 10.00 uur in de hof van Eede, dorpsplein 3 te Eede, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden op begraafplaats "De Verrijzenishof" te Eede. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na de begrafenis op de begraafplaats. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. ...De Heer keek toen vol liefdmij aan en antwoordde op mijn vragen "mijn lieve kind, toen 't moeilijk was, toen heb ik jou gedragen. Met verdriet en in liefde gedenkend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Adriana Ida Uitterhoeve-van Beurden Sjaan - weduwe van Jan Uitterhoeve in de leeftijd van 92 jaar. Hubert en Bep Miriam en Pieter-Jan, Sam, Robin, Lars Janneke en Johannes, Merijn, Faber, Silas Jacques en Marian Minke en Firas, Irini, Emmanuel Jan en Lisette Michelle en Victor, Daphne, Marcus Ellen en Jelto, Jorrit, Tieme, Ruben Daniëlle Claartje en Karin Martine, Sophie, Irene Heinkenszand, 1 maart 2014 Correspondentieadres: Venkel 114451 TM Heinkenszand De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 5 maart om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder José Ivonne Honorine Zaman-Suij tV 1 juli 1922 t 28 februari 2014 weduwe van Rob Zaman Schilde (B): Mare en Chris Zaman-Dierckx Kim, Pascale en Maxine Esther, Christof en Suvi Stekene (B): Robby en Miriam Zaman-de Clercq Alexander en Sophie Roliene en Ruben Lauren Rockanje: Niek en Heike Zaman-Sachtler Patrique Paul-Josse en Zuzanna Hulst: José en Marian Zaman-Poppe Thomas Isa Correspondentieadres: Truffinoweg 258 4561 NT Hulst De uitvaartdienst vindt plaats in de kapel van De Blaauwe Hoeve te Hulst op donderdag 6 maart 2014 om 10.30 uur, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. MONIQUE De Uitvaart Informatie Hulplijn C 0800 - 4444 000 kijk ook op maandag 3 maart 2014 23 Toch nog onverwachts is overleden mijn vriendin Piete Flipse - Minderhoud. A.J. Huibregtsen - Simonse Zijn liefde, persoonlijkheid en levenshouding zal bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. In volle vrede is na een werkzaam en zorgzaam leven van ons heengegaan, ons dierbaar familielid Hubregt van Peenen weduwnaar van Maatje Jerina Versprille in de leeftijd van 97 jaar. Terneuzen: Schoondijke: Aardenburg: J.H. van Gijs in herinnering J.S. van Gijs - Brakman M.P. Meulenberg - Moelaart W.J.M. Meulenberg J.J. Keijmel A.S. Keijmel - Cambier Een speciaal woord van dank voor het personeel van Verzorgingshuis "De Burght" te Breskens en Verpleeghuis "De Stelle" te Oostburg Oostburg, De Stelle 1 maart 2014 Correspondentieadres: Executeur testamentair J.J. Keijmel Christiaansenstraat 11 4527 BA Aardenburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 6 maart om 14.00 uur in het Kerkcentrum aan het Kerkplein te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zuidzande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant 'De Rode Leeuw' te Zuidzande Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Seizoenen komen en gaan, hij genoot ervan. Bedroefd nemen we na vele jaren van vriendschap afscheid van Met groot respect en dankbaarheid gedenken wij zijn verbondenheid aan de Anna Maria Hoeve en ons gezin. Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit verlies. fam. Steven J. de Regt Geersdijk, 27 februari 2014 In liefdevolle herinnering 03-03-2009 03-03-2014 Nog altijd bij ons. ANNE MICHIEL GILBERT Uitvaart informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige-factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E^naif pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl tetetoöfl 088-013 9999 Fax 088-013 9990 internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 57