m Voordelig Keukenhof Arrangement Zonder nieuwsmedia hadden we zo veel geweten over Europese arbeidsmigratie De nieuwsmedia. Je hoofd sponsor www.fletcher.nl/noordwijk 139,- p.p. 99,- p.p. €159,- p.p. €119,-p.p. FLETCHER HOTELS Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Dit is een boodschap van NDP Nieuwsmedia, de brancheorganisatie voor nieuwsbedrijven waarbij ook BN DeStem is aangesloten. Fletcher Badhotel Noordwijk Fletcher Hotel-Restaurant De Witte Raaf maandag 3 maart 2014 Eindelijk voorjaar! Tijd voor 3 dagen Noordwijk met een bezoek aan Keukenhof Wat een heerlijke combinatie; 3 dagen strand en een dagje naar Keukenhof. Vier het voorjaar! Uitwaaien aan zee, een sfeervol drie- of viersterren hotel, winkelen en bloemenpracht bewonderen. In Keukenhof vindt u ruim 32 hectare aan bloemen, 7 verrassende inspiratietuinen, inspirerende bloemenshows en 100 prachtige kunstwerken. Dit unieke park is een bezoekje meer dan waard en zal u zeker lentekriebels bezorgen. Heeft u hier nog niet genoeg van na uw bezoek, dan zijn er nog vele bloemenvelden in de directe omgeving waarlangs u een mooie fietstocht kunt maken. Uiteraard kunt u ook genieten van een lange strandwandelingof een bezoek brengen aan de mooie stad Leiden. Hier vindt u leuke winkelstraten en ook prachtige musea! U zal nog tijd tekort komen... Inhoud: Welkomstdrankje 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangen diner op de dag van aankomst Entreekaartje Keukenhof Informatiepakketje van de omgeving Dit arrangement is te boeken van 20 maart t/m 17 mei 2014 m.u.v. feestdagen. Meer informatie en boeken Ga naar de website: Of bel naar het hotel: Badhotel Noordwijk: +31 (0)71 - 362 03 40 Hotel-Restaurant De Witte Raaf: +31 (0)252-242 900 Fletcher Badhotel Noordwijk Dit knusse en gemoedelijke hotel is gelegen in de historische dorpskern van de bruisende badplaats Noordwijk aan Zee. Het ligt op enkele minuten loopafstand van het strand, de winkelpromenade en verschillende mooie natuurgebieden. Het hotel beschikt over een eigen sauna met dompelbad, eenvoudige en nette kamers en een gezellig restaurant. Adviesprijs Lezersprijs* Prijzen zijn per persoon o.b.v. het verblijf van 2 personen in een standaard tweepersoonskamer. Toeslag alleengebruik is €25 per nacht. Toeslag op vrijdag en zaterdagnacht €5 p.p.p.n. Tax handling fee (€2,50 p.p.p.n.) Reserveringskosten €5 per boeking. Fletcher Hotel-Restaurant De Witte Raaf Dit luxe hotel is heerlijk rustig gelegen aan de rand van de duinen. Via een pad loopt u in een kleine 20 minuten naar het strand. Het hotel beschikt over een prachtig terras, een gezellige bar en mooi restaurant metuitzichtopdetuinendeduinen.Uwhotelkamerisvanallegemakken voorzien. Adviesprijs Lezersprijs* Prijzen zijn per persoon o.b.v. het verblijf van 2 personen in een standaard tweepersoonskamer. Toeslag alleengebruik is €25 per nacht. Toeslag op vrijdag en zaterdagnacht €10 p.p.p.n. Tax handlingfee (€3,15 p.p.p.n.) Reserveringskosten €5 per boeking. a

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 40