Colofon Wat blijft is de emotie. O-CO familieberichten f]| (Tlensenlinq.nl Familieberichten Philippine Wil hel mine Stolk Wil Stolk familieberichtenonline.nl kijk ook op EUjlC e vergeten gaforr? te Vol verbijstering en ongeloof laten wij u weten 4at Wil in baar slaap is overleden. Wil beeft haar leven geleefd. Wij berin neren baar als een bijzondere vrouw met een groot hart voor mens en dieic. - Wil Delft 18 juli 1944 Zierikzee f 27 februari 2014 Bestuur en vrijwilligers Dierenambulance Dierenbulp Eddie Correspondentieadres: Dhr. H. A. Vrijdag Zuidwellewekken 3 4326 SH Noordwelle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 6 maart a-s. om 15.30 uur in bet crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3. Voorafgaand aan de plechtigheid is er nog gelegenheid om afscheid te nemen van Wil. Na de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van bet crematorium. Geheel onverwachts overleed mijn lieve zus en zorgzame tante Africalaan 126 2622 LR. Delft ...De Heer keek toen vol liefd' mij aan en antwoordde op mijn vragen "mijn lieve kind, toen 't moeilijk was, toen heb ik jou gedragen. Met verdriet en in liefde gedenkend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Adrians Ida Uitterhoeve-van Beurden Sjaan - weduwe van Jan Uitterhoeve in de leeftijd van 92 jaar. Hubert en Bep Miriam en Pieter-fan, Sam, Robin, Lars Janneke en Johannes, Merijn, Faber, Silas Jacques en Marian Minke en Firas, Irini, Emmanuel Jan en Lisette Michelle en Victor, Daphne, Marcus Ellen en Jelto, Jorrit, Tieme, Ruben Daniëlle Claartje en Karin Martine, Sophie, Irene Heinkenszand, 1 maart 2014 Correspondentieadres: Venkel 114451 TM Heinkenszand De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 5 maart om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op i. 0800 - 4444 000 Sluittijden overlijdensadvertenties Sluittijden overige familieberichten Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant maandag 3 maart 2014 23 Jessica Stolk Eric Alblas www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Menseniinq app voor Android I phone f] "«oreop Twitter KJ Facebook Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 0884313 9999 Fax 088-0139990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 23