Familieberichten mensenlinq.nl DvarJ^rJ^u Jan Pieter Kramer Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voormalige voorzitter Peter Bikker Peter was jarenlang een van de drijvende krachten achter het Hogeschool Zeeland Schaaktoernooi. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Stichting Schaak Walcheren Jopie van Dijke-Matthijsse Je bent niet dood Uit:' Gouddraad uit vlas' van Nel Benschop Je bent niet dood - de Heer heeft je geroepen bij Hem te wonen in Zijn glanzend huis. Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, je hebt ze nu - want je bent veilig thuis. Je bent niet dood - je mag voor eeuwig leven. Je bent verlost van onvolkomenheid, van pijn en van verdriet. God zal je geven een onbegrensd geluk in onbegrensde tijd. Hij was moe, zo moe. Gelukkig is Koos omringd door zijn dierbaren rustig ingeslapen. We zijn dankbaar voor zijn liefde en zorg en zullen hem als man, vader, opa enorm missen. Hij was een bijzonder mens. Jacobus Willem Eising 21.09.1923 1.3.2014 echtgenoot van Adrie Elsing-Stevense eerder getrouwd met Ger Elsing-Sevinga Middelburg: Adrie Eising Wissenkerke: Hans en Christine Eising Michiel, Martijn, Jasper Nigtevecht: Wilma Eising en Arjan Wiskerke Gemmy, Jorien, Jisca Correspondentie: Abbé de St. Pierrelaan 23,4334 AN Middelburg Koos is thuis. Donderdag 6 maart is er om 11.00 uur een dankdienst in de Nieuwe Kerk, Groenmarkt 12 te Middel burg, geleid door ds. Gert Jan Smit. Voorafgaand aan de dienst is gelegenheid om afscheid te nemen in de Wandel- kerk van 10.15 -10.45 uur. Na de dienst begraven we hem om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg; aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de aula op de Algemene Begraafplaats. Pieternella Flipse - Minderhoud Veilig in Jezusarmen Heden overleed onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Pieternella Flipse-Minderhoud op de leeftijd van 89 jaar. J. de Witte-Minderhoud (in herinnering) L. de Witte (in herinnering) K. Roelse-Minderhoud P. Roelse Dekker-Minderhoud Dekker (in herinnering) Neven en nichten Westkapelle, 1 maart 2014 Piete Flipse - Minderhoud Buurvrouw Pie Pieternella Flipse-Minderhoud Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo wasje wil Nu heb je rust, lichaam en geest Vaak zullen wij denken aan wat is geweest Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zolang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa sinds 9 juni 2013 weduwnaar van Anna Kramer - Anthonisse Wissenkerke, 29 februari 1916 t Goes, 27 februari 2014 "God is liefde, en wie in de liefde blijft, blijft in God en God blijft in hem." 1 Johannes 4:16 Vlaardingen: Hannie en Jan (in liefdevolle herinnering) Sittensen (D): Mare en Inge Christian en Maren Ermelo: Ineke en Eddie Stephan Geersdijkseweg 14,4494 NK Geersdijk Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 5 maart tussen 13.30 en 13.45 uur in de ontvangstruimte van de "Opstandingskerk" te Wissenkerke. Om 14.00 uur vindt de afscheidsdienst plaats in bovengenoemde kerk. Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het "Drenthehuis" te Geersdijk. Jan Kramer Johannes Peter Maria van der Vorst 22 maandag 3 maart 2014 kijk ook op Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze werkgeefster: Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Frank Friesen Tonny Zomer Autobedrijf van Dijke Nieuwerkerk "De Heer is mijn Herder" Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die we van haar mochten ontvangen, geven wij u met verslagenheid kennis dat na een kort ziekbed toch nog vrij plotseling is overleden mijn lieve echtgenote, onze moeder en oma in de leeftijd van 89 jaar. Andries Flipse Wim en Marjan Ellen en Dustin Karen en Wesley René en Marianne Debora Onze dank gaat. uit naar de medewerkers van "Weyevliet" voor hun liefdevolle verzorging. 1 maart 2014 Boekhoutstraat 10 4361 BX Westkapel Ie De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 6 maart om 1 1.00 uur in de Moria kerk, Markt Westkapelle. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.30 tot 10.45 uur in netjeugdgebouw. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van deze plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in hetjeugdgebouw. Toch nog onverwachts is overleden mijn vriendin Piete Flipse - Minderhoud. A.J. Huibregtsen - Simonse 'Thuis zijn is het mooiste wat er is' Na vele jaren van vriendschap zijn wij bedroefd door het overlijden van onze Maarten Peene Jo de Pagter - Minderhoud Nel Toutenhoofd - van Rooijen Klaar Roelse Janis, Elly en Evelisa Slabber Elly de Visser Wij wensen Ries, de kinderen, kleinkinderen en de familie sterkte toe met dit verlies. Westkapelle, 1 maart 2014 Seizoenen komen en gaan, hij genoot ervan. Bedroefd nemen we na vele jaren van vriendschap afscheid van Met groot respect en dankbaarheid gedenken wij zijn verbondenheid aan de Anna Maria Hoeve en ons gezin. Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit verlies. fam. Steven J. de Regt Geersdijk, 27 februari 2014 Het is goed zo.... Na een korte periode waarin zijn gezondheid snel achteruit ging, is rustig ingeslapen mijn man, onze vader en opa -Joop - in de leeftijd van 64 jaar. Margreet Cathelijne en Jeroen Tobias Jetske en John Dara, Stef V Joram en Charlotte Marlouke en Kevin Carola en Michiel Manon, Max Correspondentieadres: Sluisweg 5 4455TD Nieuwdorp Joop is thuis opgebaard alwaar gelegenheid tot bezoek is in overleg met de familie. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 7 maart om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condo- leren in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 22