prominent specialist in lekker zitten 20 CONSUMENT Relaxstoelen met handige sta-op functie gratis Bon voor een gratis catalogus brochure? )341 - 26 06 76 zelfs in het lifestyle katern van The New York Times. Naast haar merk Hi-di-hi lanceer de Krens in 2010 het label Noi-Noi. Gericht op een jong pu bliek, voordeliger geprijsd en iets commerciëler. De Travelbaggies van Krens gaan grif over de toonbank. Niet al leen via de webshop, maar ook via meer dan 450 winkels in Eu ropa en Amerika. Het merk wordt omarmd door eigenzin nige types (m/v) van 8 tot 80. „Al lemaal mensen die zich willen onderscheiden en niet bang zijn om dat te laten zien." Ze worden tot in Amerika verkocht, de Travelbaggies van het Nederlandse merk Hi-di-hi. Kleurrijk, multifunctioneel en altijd voorzien van een grapje, zijn dit tassen waar je écht blij van wordt. Kijk, hiermee is het allemaal begonnen," zegt ontwerp ster Sylvia Krens (1970), terwijl ze wijst op de schooltas die ze in 2006 voor haar zoontje Noa in el kaar stikte. Een rugzak die de 4-jarige zelf had ontworpen, om dat hij graag een superheld wilde zijn. Krens maakte de tas vanuit 'de bedstand' zoals ze zelf zegt. „Ik was halfzijdig verlamd ge raakt als gevolg van overbelas ting, maar mijn zoontje wilde zo graag een stoere backpack dat ik dacht: laat ik het maar proberen, misschien is het wel bevorderlijk voor mijn herstel. Dus heb ik me zelf op een goede dag overeind la ten hijsen zodat ik achter de naai machine kon zitten. Met mijn lin kerhand heb ik alles eronder door getrokken. Gebruikmakend van materialen die toevallig in mijn huiskamer lagen. Voorname lijk interieurstoffen zoals skai, maar ook een stuk van het regen jasje van mijn dochter en een rits uit een oude tent." Het superheldontwerp was een succes, maar Krens was vooral ge troffen door de reacties die de tas opriep. „Overal waar mijn zoon tje kwam, draaiden mensen zich even om waarna ze met een glim lach weer verder liepen. Of ze be gonnen spontaan een gesprekje met elkaar. Doorgaans gebeurt dat niet. Geloof me: toen ik moest revalideren, heeft mijn bed een halfjaar lang in de woon kamer gestaan, pal voor het raam. Ik heb de buitenwereld dus uitgebreid kunnen observeren. Niemand groette elkaar, mensen liepen voorbij zonder ook maar iets te zeggen." Krens, die is afgestudeerd aan de kunst- en de modeacademie, be sloot twee vliegen in één klap te slaan. Ze wilde mooie, functione le tassen maken, die de interactie tussen mensen op gang zouden brengen. „Een wereldverbeteraar ben ik niet, maar ik wilde de we reld graag een beetje leuker ma ken." Dus begon ze met een col lectie van vier, vijf modellen, die op z'n minst een glimlachje zou den opwekken. En dat doen de tassen, die ze vernoemde naar een Britse comedyserie die in de jaren '80 te zien was, zeker. Neem de clutches in nepbont met geappliceerde ogen, de hand tas Coco uit de nieuwe zomercol lectie, in de vorm van een bal, en natuurlijk de Winky Bag, het suc cesnummer van het Hi-di-hi-la- bel. Op het hippe heuptasje prijkt een hologram van een oog dat zich opent en sluit, waardoor het 'knipoogt' als je loopt. De we reldwijde bestseller figureerde Winkels in de buurt Thuis proefzitten? Kijk op prominent.nu Bel 0341 - 26 06 76 Naam Dhr Mevr Adres Postcode Plaats Telefoon www.hi-di-hi.nl ©reageren? consument@depersdienst.nl Tassen die je doen glimlachen door Janice Deul foto's Louis Haagman E-mail wkl0_Pl_pzc Zonder postzegel opsturen naar: Prominent, Antw. nr. 707,8070 WB Nunspeet De Knapsack, voorzien van een gezellige picknick-print. Het is niet altijd makkelijk om na het zitten uit uw stoel te komen, het opstaan is een flinke belasting voor spieren en gewrichten. Een fauteuil die, met een druk op de knop, hoffelijk meekantelt bij het opstaan kan uw lichaam ten goede komen. Zonder pijnlijke knieën, rug of gewrichten. Bovendien ontvangt u deze week een 2e stoel geheel gratis!* Kom langs bij één van onze showrooms of bel 0341 - 26 06 76 voor een demonstratie bij u thuis! 9.6 klantwaardering óp www.prominent.nu Slank design Binnenvering interieur met beuken romp Handige opbergetui doorlopende voetsteun Zeer goede lendeondersteuning zitten relaxen liggen Alleen geldig bij een stoel of bank op maat. Niet geldig i.c.m. andere acties. De gratis stoel is er een uit de budgetcollectie. Prominent heeft 48 winkels. Gratis parkeren voor de deur en gratis koffie. Niets is zo prettig als de stoelen vrij blijvend bij u thuis uit te proberen. Breda Grenssteen 15 Capelle a/d I Jssel Hoofdweg 4 Goes Albert Plesmanweg 1c Spijkenisse Lucebertstraat 38 Den Bosch CEZEB Tinnegieterstraat 25-27 Roosendaal Oostplein 17a Vlaardingen tidii Gerard Burgerlaan 1+3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 20