Familieberichten fllensenlinq.nl René van Liere w m Willem Joosse Jacky de Lange - Marinus Jacob Willem - Coby van Liere - Wattel Hendrik Marinus Schouwenaar - Henk Henk Schouwenaar Henk Schouwenaar We zijn erg verdrietig door het overlijden van onze lieve bapak Jacky Wij wensen ibu Marian en familie veel sterkte. Jelle en Marleen, Annesophie Pieternella Slager - Meulpolder Wij zijn sprakeloos en zeer verdrietig door het plotselinge overlijden van onze vader in de leeftijd van 60 jaar. Breda: Tanja en Edwin Zierikzee: Christian en Mariëlle Middelburg, 24 februari 2014 Correspondentieadres Fam. Schouwenaar, Krabstraat 16,4301 ZA Zierikzee Wij nemen afscheid van Henk op zaterdag 1 maart om 11:00 uur in het MFC, De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Zo kort na het overlijden van mijn oudste zoon, onze broer, zwager en oom, moeten we nu afscheid nemen van mijn jongste zoon, onze broer, zwager en oom Moe Schouwenaar - Bolle Pa Schouwenaar (in dierbare herinnering) Adri (in dierbare herinnering) en Tanny Freek en Hannie Bram en Joke Theo en Mieke Neven en nichten Middelburg, 24 februari 2014 Onverwacht is overleden de vader van mijn kinderen Klara van den Bos Zierikzee, 24 februari 2014 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden en de door het koor liefdevol gezongen liederen, prachtige bloemen, Fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve oma Ineke Janneke Braam-Koole - Ineke - De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Rinus Braam Martin en Anneke Braam-Bedijn Jeffrey (irt liefdevolle herinnering) Sharony Jessica en Jan Snoep-Braam Willian Sven Heinkenszand, maart 2014 Wij willen iedereen hartelijk dankzeggen voor de belang stelling en het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Jannetje Tona Dekker-de Vrieze Uw medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk heeft ons erg goed gedaan. Familie Dekker 'Kloetinge, maart 2014 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deelneming en belangstelling te ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Ronald Izaak Daniël van Houte Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. Betsie en Harry Coremans-van Houte Sonja en Jan van Zweden-van Houte Neven en nichten Rilland, maart 2014 Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Adriana Janna van der Jagt-Lamper - Jaantje - betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, maart 2014 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van U mochten ontvangen na het overlijden van onze (schoon)vader, opa en overgrootvader, zeggen wij u hartelijk dank. Wissenkerke, maart 2014 De familie Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze (schoon)zus en (oud)tante Lies Luikenaar willen wij u hartelijk bedanken. Namens de familie, Jannie Luikenaar Vlissingen, 1 maart 2013 54 I zaterdag 1 maart 2014 kijk ook op When my time comes, I want to hear no one's cry. Chairil Anwar Indonesia. Verdrietig om het gemis, maar terugkijkend op een lang en mooi leven met verre reizen samen, hebben we vandaag afscheid moeten nemen van mijn geliefde levenspartner, onze vader, schoonvader, grootvader, pleegvader en zwager overl. 28 februari 2014 te Kloetinge geb. 13 maart 1925 te Middelburg Kloetinge: Marian Wattez - de Visser Koudekerk a/d Rijn: Ger en Hetty de Lange Alphen a/d Rijn: Gabien en Klaas Kwint Christiaan Jasper Papendrecht: Els en Rob Meijer Kamperland: Yvonne en Len Koster Oost-Java: Sugik en Marian Noordeinde 2 4481 BJ Kloetinge De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 5 maart om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor de bijeenkomst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 12.45 uur. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Jacky hield van witte en rode rozen. Heden overleed onze lieve zuster, schoonzuster en tante Heinkenszand: C.Meulpolder M.Meulpolder - Blok Portage La Prairie: J.Meulpolder Canada AJ.Meulpolder - van de Velde Neven en nichten 27 februari 2014. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Na een korte zware strijd, ga je rusten voor altijd. Bedroefd, maar dankbaar dat hij uit zijn lijden is verlost geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, mijn trotse opa en broer echtgenoot van in de leeftijd van 66 jaar. J.B. van Liere - Wattel Michel en Claudia Menno Anita en Tieme Hugo van Liere Reza Bergen op Zoom, 26 februari 2014 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Monuta Zorge t.a.v. familie van Liere Putseweg 147 4631 CL Hoogerheide U krijgt de gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren op maandag 3 maart van 19.00 uur tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta Zorge, Putseweg 147 te Hoogerheide. In overeenstemming met zijn wens zal zijn uitvaart in besloten kring plaatshebben. Liever geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 54