mensenlinq.nl Familieberichten üi/srlails ij Johanna Hendrika van Dijke-Matthijsse Jopie Auto van Dijke Jopie van Dijke-Matthijsse Jopie van Dijke-Matthijsse kijk ook op zaterdag 1 maart 2014 53 We zijn allemaal erg verdrietig door het overlijden van ons aller Peter, man, vader en opa Peter Bikker Pieter Abraham Cornelis Vlissingen, 4 september 1936 Goes, 23 februari 2014 Greetje Bikker Jackie en Paul Robin en Mariska Erik en Joke Paauwenburgweg 111 4384 JD Vlissingen De crematieplechtigheid heeft op 28 februari in besloten kring plaatsgevonden. Wij hebben vernomen dat ons oud Lions lid, de heer Peter Bikker op zondag 23 februari 2014 is overleden. Wij zullen Peter blijven herinneren als de grondlegger van het Boekenbal, het latere Lentefeest, en denken met grote waardering terug aan zijn fundraisingactiviteiten tijdens internationale rampen. Ook zullen wij de door hem georganiseerde toneelavonden van de Zeeuwse Komedie nooit vergeten. Namens de Lions Club Vlissingen wensen wij Greetje en haar naaste familie heel veel sterkte toe met het verlies van Peter. Lions Club Vlissingen Flemming Bleijenberg, President Jouw lach, jouw vriendelijke groet... We zullen je nooit vergeten Jeroen Wij wensen Ellis, Dennis, Thijs, Sem en de rest van de familie veel sterkte toe. Florie en Bram Astrid en Boris Sigrid en Berend Sanne en Thomas Geschokt namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega ondernemer, Jeroen Gellman Wij zullen Jeroen zijn positive aanwezigheid erg missen. Wij wensen Ellis, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Collega ondernemers Industrieweg 1-3 Vlissingen Verdrietig, geschokt en stil zijn wij door het plotseling overlijden van Jeroen Gellman Vader van Sem en onze oud-leerlingen Dennis en Thijs Wij leven in gedachten mee en wensen hen en hun moeder Ellis sterkte toe om dit te verwerken. Ouders, (oud-) leerlingen, team en bestuur van Christelijke Basisschool Acaciahof Middelburg Veel gelukkige jaren waren zij samen, samen waren zij één, voor even gescheiden, nu voor eeuwig bijeen Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen en nog vol verdriet over het verlies van pa, opa en schoonzoon, geven wij u met verslagenheid kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, trotse oma en geliefde dochter echtgenote van Wim van Dijke f 25 november 2013 in de leeftijd van 61 jaar. Marcel en Nicole Michiel Remco Ramon René Fay J.J. Matthijsse-Wandel Zonnemaire, 27 februari 2014 Oprit 20 Correspondentieadres: Esdoornstraat 8 4306 AH Nieuwerkerk De herdenkingsdienst zal woensdag 5 maart om 11.00 uur gehouden worden in de Johanneskerk, Kerkring te Nieuwerkerk. Voor de dienst is er van 10.00 tot 10.50 uur gelegenheid tot condoleren in kerkcentrum "Punt-3". De crematie zal in besloten kring plaatshebben. Geen bloemen In verband met het overlijden van onze moeder is tot nader bericht gesloten. Marcel en René Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden je hebt het als een moedige vrouw gedaan niemand kan weten watje hebt geleden niemand kan zeggen wat je hebt doorstaan.... Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van mijn geliefde dochter, onze zus, schoonzus en tante Nieuwerkerk, J. Matthijsse in herinnering J.J. Matthijsse-Wandel Nieuwerkerk, Rinus en Tanny Zierikzee, Sari en Hans Nieuwerkerk, Nelleke en Charles neven en nichten Nieuwerkerk, 27 februari 2014 Verslagen zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Betsy en Jan Marjan en Klaas Conny en Adrie neven en nichten Nieuwerkerk, 27 februari 2014 Nog maar kort na het overlijden van Wim, hebben we op het aller onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Jopie We bidden hun kinderen, kleinkinderen, moeder en verdere familie heel veel sterkte toe, in deze verdrietige tijd. André en Jannie Martien en Marja Johan en Corrie Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze lieve buurvrouw Jopie van Dijke-Matthijsse Wij wensen de familie veel sterkte met dit zware verlies. De buren, Fam. Stouten Fam. van Vliet Fam. Fonteine Fam. Duinhouwer Fam. de Bree Mevr. Mulder Maurice Hart Fam. van Noort Fam. Jong Fam. J. Geelhoed Fam. Baartse Peter, Scarlet en Ryan Fam. K. Geelhoed Maurice en Marijke Lennart en Jolanda Paul en Eva de Roock Mevr. Voshol Rogier en Susanne Polak Onverwacht is overleden onze collega Jopie van Dijke-Matthijsse Zij was werkzaam op afdeling Vliedberg binnen Cornelia Allévo als Medewerker Hotelvoorziening. In deze periode heeft zij altijd met veel inzet haar werkzaamheden verricht en blijk gegeven van haar grote betrokkenheid bij cliënten. Wij verliezen in haar een gewaardeerde collega. Wij wensen haar kinderen en verdere familie en vrienden de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Raad van Bestuur en medewerkers van Allévo 'In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Want Ik ga heen om u een plaats te bereiden, opdat ook gij zijn moogt, waar ik ben'. uit Joh. 142 en 3 We zijn heel verdrietig dat, kort nadat onze zoon Arjan is overleden, nu ook van ons is heengegaan mijn lieve man, vader en schoonvader Marinus Hoek - Rien - 17 februari 1930 27 februari 2014 Marie Hoek-de Ronde Jos en Ineke Arjan t Correspondentieadres: Dijkstraat 15 4311 BK Bruinisse We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Rien te nemen op dinsdag 4 maart om 13.00 uur in het 't Durps'uus, Molenstraat 52 te Bruinisse. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Bruinisse, aan de Molenweg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd 't Durps'uus. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve en markante broer, zwager en oom Marinus Hoek (Rien) op de leeftijd van 84 jaar. Goes: P.J. Houkamp-Hoek M. Houkamp t Goes: J.F. Giljam-Hoek D.A. Giljam f Bruinisse: T.W. den Braber-Hoek J. den Braber Goes: L.J. den Haan-Hoek W. den Haan Neven en nichten Zierikzee, 27 februari 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 53