ümmiui'Sn'i Colofon .nl d1ensenlinq.nl Fai lieberichten ■lij Joos Koene Neeltje Maria Kosters-Schot Nellie Johannes Hoogerwerf kijk ook op Hendrika Maria Böing-Mulder Riek - - - Familie Roggeband sinds 4 december 1992 weduwe van Jacob Leendert Kosters Pieternella Slager - Meulpolder Theodora Sophia de Waal - de Wijs - Door - amilleberfchten www.pzc.nl vrijdag 28 februari 2014 39 9 Na een lang en voldragen leven is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder sinds 26 augustus 1991 weduwe van Theo Böing i* Amsterdam, 23 december 1922 t Middelburg, 25 februari 2014 Thea en Wilfried t Trudeke en Dick Cor en Teresa Marjan en Peter Henk Joke Hetty en Henk Gemma t en Johan Theo Nelleke en John Jos Klein - en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bogardstraat 30, 4331 BN Middelburg De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 3 maart om 13.00 uur in de parochiekerk van de HH Petrus en Paulus, Lombardstraat 1, 4331 AA Middelburg, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande aan de uitvaartdienst is er vanaf 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van mama. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwillig(st)ers van Willibrord voor de liefdevolle verzorging die zij van hen heeft ontvangen. Mama voelde zich daar veilig en thuis. :re s. Enige en Algemene Kennisgeving Hierbij delen wij u mede dat na een eenzaam, moejtevol leven is overleden onze broer, zwager en oom 23 september 1935 Meliskerke f 19 februari 2014 Namens de familie: J. Koene Correspondentie: Bergstraat 6 4365 BD Meliskerke De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 4 maart om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Meliskerke. Samenkomst om 11.15 uur in de ontmoetingsruimte van de Odulphuskerk gelegen aan de Torenstraat in Meliskerke. Na de begrafenis bent u uitgenodigd om de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van voornoemde kerk. Enige- en algemene kennisgeving 1927 22 februari 2014 gaat uit n van Allévo voor de liefdevolle aandacht Borrendamme 89, Zierikzee Correspondentie-adres: C.J. de Jong-Roggeband Brahmsstraat 27 3281VC Numansdorp Ingevolge zijn wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Zijt getrouw tot den dood en Ik zal u geven de kroon des levens. Verdrietig om de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder 7 juni 1923 Zierikzee 27 februari 2014 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo Cornelia, afd. Hoge Duin, voor de liefdevolle zorg aan onze moeder. Goes: Jan en Jeanny Kosters Miriam en Ralph Aniek, Sander Johan en Linda Maasdam: Anja en Maurits Leeuw Monique en Rob Silvia en Alexander Iris, Ivar Verpleeghuis Allévo Cornelia, afdeling Hoge Duin E. Sandströmweg 2 Zierikzee Correspondentie-adres: J. Kosters Beukenstraat 73 4462 TR Goes De dienst van Woord en gebed voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op maandag 3 maart om 1315 uur in de Thomaskerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, waarna de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er in de ontmoetingsruimte van de kerk gelegenheid de familie te condoleren. Wentel uw weg op de Here en vertrouw op Hem, en Hij zal het maken psalm 37:5 Na een lang en voldragen leven, is toch nog onverwacht onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder op 93-jarige leeftijd overleden. weduwe van W. Slager eerder weduwe van Ant. van der Maale 21-7-1920 27-2-2014 Krabbendijke: Sjaak en Dini van der Maale - van Stee Yerseke: Attie en Piet Koole - van der Maale Koudekerke: Peter en Sanny van der Maale - Eckhardt Goes: Marijke en Johan Cabboort - van der Maale Wilhelminadorp: Willy en Piet Paauwe - van der Maale Wemeldinge: Boudewijn van der Maale -in herinnering- Alkmaar: Elly en Piet Bruinooge - van der Maale Oost-Souburg: Conny en André Bruggeman - van der Maale Wemeldinge: Bouwina van der Maale -in herinnering- Kapelle: Tonnie van der Maale Wemeldinge: Jan-Kees van der Maale -in herinnering- Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Zwartbessenstraat 1, 4413 AJ Krabbendijke Gelegenheid tot afscheidnemen op zaterdag 1 maart van 16.00-17.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De dankdienst voor haar leven, wordt gehouden op maandag 3 maart om 13.00 uur in het rouwcentrum te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd rouwcentrum. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Van het concert des levens, krijgt niemand een program. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, laten wij u weten dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma weduwe van Dingeman Jan de Waal in de leeftijd van 91 jaar. Dies en Lilian de Waal-Claeys Angelo en Monique Angelique en Mark Gianni Quinty Alysia 26 februari 2014 Correspondentieadres: Spaarnestraat 79 4388 TJ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 3 maart van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar dokter Van den Driest en het verzorgend personeel van De Zoute Viever voor hun goede zorgen. Het is hartverwarmend dat u na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa zoveel medeleven heeft getoond. Dit heeft ons zeer goed gedaan en geeft ons extra kracht om dit verlies te dragen. Hiervoor onze dank. Familie Hoogerwerf Bruinisse, februari 2014 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax j 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39