3 DWTgs mmum m Colofon dlensenlinq.nl 'sflsdsn V Orfge vrtle aandacht Adriana Stroo - Jobse ~Jane~ amitiebe richten Koos de Smit Joos Hendrik Geldof Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Jacoba Geldof - de Smit - Koos - in de leeftijd van 75 jaar 's Heer Hendriks kinderen: Geerard Lewedorp: BobenNella Arnemuiden: Wim en Addi 's-Gravenpolder: Bram en Jozien neven en nichten 25 februari 2014 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoon zuster, tante Koos Geldof-de Smit Vlissingen: Henk en Annie Geldof-Kodde Kinderen en kleinkinderen Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van Koos Geldof Moeder van onze directeur Boudewijn Geldof Wij wensen de familie Geldof veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Hoek: Personeelsleden* Geldof Zeeuwsch-Vlaanderen Kees Knuist Met gevoelens van machteloosheid en stil verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn dochter, onze (schoon)zus en tante Cobie Wij wensen Sjaak, Ruud, Gerben, Vera en kleinkinderen heel veel sterkte en kracht nu en in de toekomst. Moeder Trees en Peter Jopie en Sjaak Elly en Ko Lou Bea en Kees neven en nichten Cobie Nooit meer wandelen! Eerst Jeannette; nu jij Ik zal je missen Cobie Mariëtte Veilig in Jezus' armen Met groot verdriet, maar ook met bewondering hoe zij omging met haar leven, waarin de wereld voor haar steeds kleiner werd, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en "ouwe oma" Westkapelle, 9 juli 1929 t Domburg, 26 februari 2014 Piet Stroo Peter Stroo Ina Stroo - van Breda Femke en Martijn Tibbe, Siem Norbert, Emiel Wim Stroo Heieen Willeboordse - Stroo Henk Willeboordse Vera, Casper Wij willen al het personeel en vrijwilligers van Simnia, woning 2A, hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Bomé 16,4374 DB Zoutelande De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden zaterdag 1 maart om 10.00 uur in de Cathiarinakerk te Zoutelande. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Molenweg aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er in de kerk van 9.30 tot 9.50 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. ZZl? Overtoom Groen kijk ook op donderdag 27 februari 2014 Sterven doe je niet ineens, maar af en toe 'n beetje, en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Nu is op 75-jarige leeftijd van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van 10 juli 1938 t 25 februari 2014 Amersfoort: IJzendijke: Breskens: Breskens: Breskens: Jack, Heidi Maxime Cyrano Tycho Boudewijn en Diana Jeffrey Sander Femke Lonneke Rob en Miranda Rowan Thierry Maaike en Phil Shannon Tristan Benjamin t Correspondentieadres: Burg. van Zuijenstraat 10 4511 GM Breskens Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 3 maart van 11.30 tot 12.00 uur. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op maandag 3 maart om 14.00 uur in de PKN kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Ringlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, zie deze advertentie dan als zodanig. We missen een bevlogen, slimme en warmhartige man. We wensen zijn familie en vrienden sterkte met dit grote verlies. SP afdeling Middelburg Wij zijn verslagen en verdrietig door het plotseling overlijden van onze schoonzus en tante Echtgenote van onze broer en zwager Sjaak. Wij wensen Sjaak kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ma, Schoonzussen en Zwagers, neven en nichten. WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. Uitvaartzorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 fj/fj www.uzzl.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38