Van Hansweert naar Heinkenszand 24 maanden 50% korting Selectie Hoek gaat niet naar sportgala in Goes Samsung Galaxy Sill Mini twv €359,- GRATIS 28 SPORT J p/mnd Vodafone Voordeel Web Tencezaman wint ook negentiende duel. Twee teams lijken nog om de tweede plaats te gaan strijden. Bestel snel op: www.vodafone.nl/pzc Q Gisteravond werd Van Duyn met een voorgesteld als trainer van een andere club. Bij zaterdag-der deklasser Heinkenszand maakt hij het seizoen af. Vorige week ver trok Jos van Belzen als trainer bij de club. Voor Van Duyn was het niet de eerste keer dat hij voortijdig ver trok bij een club. Begin 2011 werd hij ontslagen bij Zierikzee, waar na hij een maand later aan de slag ging bij Colijnsplaatse Boys. Me dio 2012 zou hij trainer worden van Domburg, maar daar moest hij vijf weken voor de start van de competitie noodgedwongen vanaf zien. Van Duyn werd niet toegela ten tot de cursus Trainer/Coach II en Domburg kreeg ook geen dis pensatie van de KNVB. Vervolgens werd hij in oktober binnengehaald door zondag-vier deklasser Sluiskil, waar hij een contract voor anderhalfjaar teken de. Na een paar maanden maakte Van Duyn duidelijk dat hij aan het einde van dat seizoen toch ging stoppen, omdat hij 'in Sluis kil de sportieve omgeving miste waarin hij als trainer prettig kan werken'. Van Duyn, die ook nog even trainer was van Zeelandia Middelburg 2, ging afgelopen zo mer naar Hansweertse Boys. Daar heeft hij eerder dan gepland de deur achter zich dichtgetrokken, maar de deur bij Heinkenszand ging juist open. Boonman assistent in Frankfurt en de Kuip Angelo Boonman maakt zich op voor een mooie week. De in woner van Sluiskil is morgen samen met Erwin Zeinstra ac tief als assistent van scheids rechter Björn Kuipers, tijdens het Europa Leagueduel tussen Eintracht Frankfurt en FC Por to. Het heenduel in Portugal ein digde vorige week in 2-2. Drie dagen later heeft Kuipers ook de leiding bij de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax. Hij zal zondag in de Kuip opnieuw geassisteerd worden door Boonman en Zeinstra. Wielerronde in Kloosterzande en Kortgene Het organisatiecomité van de Ronde van Kortgene zat vorig jaar juli in zak en as. Omdat de broodnodige verjonging uit bleef, kwam er na 37 jaar een einde aan de gerenommeerde wielerkoers door het dorp. „Maar gelukkig is het besef ge komen dat deze koers niet ver loren mag gaan", vertelde Leo Bakker, voorzitter van Trimbe- langen Midden-Zeeland (TMZ) gistermiddag. En daardoor komt er toch een 38e editie, op zaterdag 24 mei. „Er is een nieuw wielercomité opgericht, dus het is gelukkig geen einde verhaal", vertelt Leo Bakker van TMZ. De Ronde van Kortge ne trekt al decennia veel ren ners. Johnny Hoogerland won de koers driemaal. Niet alleen vanuit Noord-Beve land was gisteren goed nieuws te melden, ook Zeeuws-Vlaan deren krijgt er weer een wieler koers bij, liet Bakker weten. „Na jaren afwezigheid krijgt Kloosterzande weer een wieler ronde. Zes jonge gasten heb ben daarvoor het initiatief ge nomen." De wedstrijd wordt maandag 7 juli verreden. Het is de afsluiting van de Molen straatfeesten die elk jaar in het dorp worden gehouden. Speciale aanbieding van Vodafone voor de lezers van deze krant van €50",- voor Kijk op de website voor meer gratis toestellen met identieke aanbiedingen. TERNEUZEN - De strijd om de twee de plaats in de eerste klasse van het zaalvoetbal Zeeuws-Vlaande- ren lijkt nog te gaan tussen Went- zler Pauwels en LimeWorkx/'t Keldertje. Beide ploegen wonnen hun wedstrijden, terwijl nummer vier OQ_value afhaakte na de zwa re 8-3-nederlaag tegen D'Ouwe Brug/Outokumpu. Kampioen Ten cezaman won ook zijn negentien de competitieduel. Baderie Dam werd met 8-2 geklopt. OQ. value-D'Ouwe Brug/Outo kumpu 3-8 (0-3): De Sasse ploeg speelde een van zijn beste wed strijden van het seizoen, terwijl OQ_ value een offday had. De thuisclub wist voor de rust zelfs niet te scoren. Na de 3-0-rust- stand liepen de Sassenaren vlot uit naar een royale zege. Wesley Winne nam de helft van de Sasse productie voor zijn rekening. Ben Ongenae scoorde alle doelpunten voor OQ. value. LimeWorkx/'t Keldertje-Du Commerce 8c Bodyline 4-3 (x-o): Micky Imandt besliste het duel met een benutte strafschop in het voordeel van de thuisclub. Beide ploegen waren aan elkaar ge waagd. Voor rust was het een tac tisch steekspel. In de tweede helft liep LimeWorkx uit naar een 3-1- voorsprong, maar Du Commerce kwam terug tot 3-3. De strafschop was daarna doorslaggevend. Doelpuntenmakers. LimeWorkx: Jef frey Buijze, Mike Stenzei, Tim de Braai, Micky Imandt allen 1. Du Com merce: Bauke Boon 2, Roy Baes 1 Kraker Trailers-Wentzler Pau wels 6-10 (2-5): Het verschil tus sen de nummer twee en de degra datiekandidaat was te groot. Wentzler Pauwels had vier minu ten voor het einde al een 10-3- voorsprong. Kraker maakte de stand daarna nog wat draaglijker door nog drie keer te scoren. Doelpuntenmakers. Kraker Trailers: Yorick Koekkoek 2, Joram Scheele, Danny Oppeneer, Rinus Scheele allen 1Wentzler Pauwels: Ricardo de Bruijn 3, Yannick Vanhijfte, Dennis van Passel, Jeffrey de Koning allen 2, Dave de Waal 1. De Molenhoek-Van Kouteren 5-5 (3-x): Van Kouteren had geen wissels. Na de pauze wisten de Terneuzenaren toch een 5-2-ach- terstand weg te werken. Dat ge beurde in een fase dat de tegen stander uit Hoek na het uitvallen van Thijs de Blaeij ook geen wis sels meer had. Het gelijkspel van Van Kouteren was mede te dan ken aan uitstekend keeperswerk van Chris Polderman. Doelpuntenmakers. De Molenhoek: Sander de Haas 2, Wesley Mieras, Thijs de Blaeij, Maikel van Langevelde allen 1. Van Kouteren: Marijn Ver- helst 3, Niek van Kouteren 2. Tencezaman-Baderie Dam 8-2 (2-0): De kampioen speelde voor rust ongeïnspireerd, maar in de tweede helft kwam de doelpun- tenmachine van Tencezaman op gang. Johnny Lensen onderscheid de zich met vier treffers. Doelpuntenmakers. Tencezaman: Jo hnny Lensen 4, Jonas Roels 2, Michiel Standaert, Roy Esseling beiden 1Ba derie Dam: Erik Loof, Cert-Jan Hame link beiden 1. Hoek speelt zaterdag op eigen veld de inhaalwedstrijd tegen Ste- doco en daarom willen de techni sche staf en spelers liever trainen. Hoek is met nog negen duels te gaan koploper en wil graag pro moveren naar de topklasse. Stedo- co is de nummer vier en heeft zes punten minder dan Hoek. De Zeeuws-Vlaamse club bereik te afgelopen seizoen de nacompe- titie en won de districtsbeker. Dit seizoen won de ploeg de eerste- periodetitel en bereikte het in de KNVB beker de derde ronde, waarin Feyenoord de tegenstan der was. Naast Hoek zijn ook de zaalvoetballers van Groene Ster Vlissingen en de rugbyers van Oe- moemenoe genomineerd in de ca tegorie Sportploeg van het Jaar. Het sportgala in Goes begint don derdag om 19.30 uur. HANSWEERT - Marcel van Duyn is vertrokken als trainer van Hans- weertse Boys. De oefenmeester zou aan het einde van dit seizoen vertrekken bij de zondag-vijfdeklas- ser, maar is nu per direct gestopt. „We hebben afgesproken om in het belang van de club inhoudelijk niet naar buiten te treden over oor zaak en gevolg", laat Van Duyn we ten „Wel wil ik benadrukken dat het bestuur van Hansweertse Boys alles heeft gedaan om een werkba re situatie voor mij te creëren." Marcel van Duyn SLUISKIL KLOOSTERZANDE «cniws (iftiK -if *12:45 MIN SMS INTERNET VAN ACTIE 60 40 200 MB €30,- €15,- 120 80 200 MB €35,- €17,50 180 120 300 MB €40;- €20,- 240 180 400 MB €45,- €22,50 Limeworkx laat langs concurrent door Aector Dooms Doelpuntenmakers. OQ value: Ben Ongenae 3. D'Ouwe Brug: Wesley Winne 4, Sebastian de Meijer, Niels van Putten, Martijn Marcélis, Stijn Eg- germont allen 1. door Barry van der Hooft TERNEUZEN - De eerste selectie van Hoek is morgenavond niet aanwe zig bij het Zeeuwse sportgala in Goes. De zaterdag-hoofdklasser is genomineerd in de categorie Sport ploeg van het Jaar en zou met de selectie en technische staf naar theater De Mythe gaan. De spelers hebben echter besloten dat trainen die avond belangrijker is. Voorvragen en meer informatie bel: 0900-0603 c 045 per gesprek) vodafone Kijk op de website ook voor aanbiedingen met toestellen en abonnementen. Abonnementen al vanaf 15,- en altijd in combinatie met een toestel. Bovenstaande actie abonnementen hebben een contractduur van 2 jaar. De aansluitkosten bedragen 30,-. Zolang de voorraad strekt. Alleen online verkrijgbaar. Typ-, druk- of zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 64