O niensenlinq.nl Familieberichten Overleden Tona Quist - Baart Toos Baart JAN KOEMAN Maria Ventevogel-Malgo 'Dl Bfvi:u>]i)i>r Cobie Menheere-Raas Cobie Cobie Menheere-Raas Coby Menheere Toon van der Sluis Familieberichten Jer Koeman ERZORGING Peter Butler Johan/Hoekman/ kijk ook op woensdag 26 februari 2014 3^ Om te leven dacht ik je zou een vlinder moeten zijn Om te vliegen heel ver weg van alle leven, alle pijn Machteloos, verslagen en verdrietig, maar dankbaar voor datgene wat ze voor ons heeft betekent geven we u kennis dat veel te vroeg uit ons leven is gestapt, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma in de leeftijd van 60 jaar. Goes: Sjaak Menheere Heinkenszand: Ruud Menheere Julie en Brent Heinkenszand: Gerben Menheere Vera de Blaeij Lars en Penna 23 februari 2014 Laagewei 4,4464 AK Goes. Donderdag 27 februari is er van 20.00 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren en om persoonlijk afscheid van Cobie te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met gevoelens van machteloosheid en stil verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn dochter, onze (schoon)zus en tante Moeder Trees en Peter Jopie en Sjaak Elly en Ko Lou Bea en Kees neven en nichten Hebben woorden wel waarde voor wie verblind is en verdoofd? Maar echt.... we voelen de stilte in jullie hart en het onbegrip in jullie hoofd. We wensen Sjaak, Ruud, Gerben, Vera, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte. Bram en Els Serge en Eline Brenda en Rikkert Zou het erg zijn lieve oma als de wind niet meer waait Als de haan in de morgen z'n lied niet meer kraait Zou het erg zijn lieve oma Dikke knuffel Julie, Lars, Brent en Fenna Geschokt zijn wij door het overlijden van moeder van onze vriend Ruud Wij wensen Ruud en zijn familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. John Jacqueline Mike Inge Dennis Yvonne Erik Marina Arjen Clarinda Jacco Mariët Frank Moniek Angelo Franca Jan Emmie Ons resten geloof, hoop en liefde, maar de grootste daarvan is de liefde. 1 Korintiërs 13 Intens verdrietig, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht zijn, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze altijd optimistisch, stralende, lieve moeder en liefhebbende oma gehuwd met Jacobus Cornelis Quist (in liefdevolle herinnering) Zierikzee, 6 februari 1921 Goes, 24 februari 2014 We hebben zó veel liefde van haar gekregen en veel liefde hebben we haar kunnen geven. Goes: Biervliet: s-Heer Hendrikskinderen: Jacques (in liefdevolle herinnering) Marjan en Tonny Werner (in liefdevolle herinnering) Natasja en Rob Antonie, Maurits, Elise Ellen en Johan Erwin en Chantal Davey en Kim Correspondentieadres: Frank van Borsselenstraat 33 4472 AX 's-Heer Hendrikskinderen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 27 februari tussen 12.30 en 12.40 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Aansluitend vindt de afscheidsdienst plaats. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de condolean ceruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ verpleeghuis Ter Valcke - TV02 voor de liefdevolle verzorging. Nog bedroefd na het overlijden van onze zus Bertha is nu overleden onze lieve zus, schoonzus en tante gehuwd geweest met Co Quist in de leeftijd van 93 jaar. Wij zijn dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht zijn. Namens de familie J. C. Baart Havenpark 53 4301 JH Zierikzee 24 februari 2014 Het podium leeg Het licht gedoofd De gordijnen gesloten Met groot verdriet nemen wij afscheid van onze toneelvriend Wij wensen Janet en de (klein)kinderen alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Jan, Leen, Marco, Paul, Nineke, Elvira, Jella, Hanneke, Rian, Toon jr, Ad, Ramon, Anita, Henny. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl Wij ontvingen het trieste bericht dat op 22 februari plotseling is overleden Hij werd 67 jaar. Jan is zijn hele loopbaan werkzaam geweest in de baggerindustrie als projectmanager, directeur Technische Dienst en directielid van onze rechtsvoorgangers Volker Stevin Baggeren en HAM. Tot aan zijn pensionering in 2008 was hij manager Technische Dienst. Jan bleef altijd nauw betrokken bij onze onderneming. Techniek en schepen waren zijn passie. Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor zijn bijdrage aan het succes van Van Oord en zijn rechtsvoorgangers. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, dochter, schoonzoon, kleinkinderen en moeder. Directie en medewerkers Van Oord Met verslagenheid hebben wij kennis genomen dat onverwachts is overleden Jer was vanaf 2009 als bestuurslid betrokken bij De Zuid hoek. Wij kijken met grote waardering terug op zijn inzet en betrokkenheid bij het WSW bedrijf. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel, gemeentesecretaris G.C.G.M Rabelink, burgemeester Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand. Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, laten wij u weten dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder dochter van Adriaan Cornelis Malgo en Jacoba Luitwieler weduwe van Pieter Ventevogel Middelburg, 30 mei 1915 Vlissingen, 19 februari 2014 Truus Linke-Ventevogel Ullrich Linke Pieter Linke Marijke Linke en Albert van Hal Emma, Hannah-Marie Hans-Christoph Linke en Judith Linke-Ensink felle, Jop, Karlijn Erik Linke en Paulien Vermeulen Wiske de Jong en Hicham Jouhri Aurora, Isis, Soufian Correspondentieadres: Touwbaan 29 4331 VB Middelburg De crematieplechtigheid heeft op 25 februari in besloten kring plaatsgevonden. Voor een perioonlijne begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Uitvaartverzorging VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Eigen rouwcentrum met aula en koffiekamer Geidetoozepad 20 1 a463 AJ Goes (0113)311 444 uitvaartzorgcentrum.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31