Fjordtour in Noorwegen HtT 10-daagse busreis inclusief ontbijt, diner en ferryovertochten De wereld is Kras Hoe boek ik deze lezersreis? Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen busreizen Bereik uw doelgroep Dagprogramma: Vertrekdata en prijzen Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/LR21414 10 dagen nü vanaf 944 maandag 24 februari 2014 Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR21414 of bel met Kras: 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21414 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 12 maart 2014. Met de PZC bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuwssites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Buiten een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 0139995 of mail naar adverteren.zeeland@wegenermedia.nl Bron: NOM-STIR PZC Beleef een fantastische reis door het ongerepte landschap van de Noorse fjorden. Deze rondreis neemt u mee door de indrukwekkende Noorse natuur en laat u kennis maken met prachtige watervallen, diepe fjorden, imposante gletsjers en de grootste hoogvlakte van Europa. Een boottocht langs de Prekestolen en bezoeken aan de historische steden Stavanger en Bergen behoren ook zeker tot de hoogtepunten. Maar dat is nog niet alles... alleen u, als lezer van deze krant, ontvangt de rit per floibaan naar de Floiberg geheel gratis! Hier vandaan heeft u een schitterend panorama uitzicht over de stad Bergen. Boek snel... Dag 1-2: heenreis via diverse opstapplaatsen met hotelnacht in Denemarken en overtocht naar Noorwegen. Dag 3: het beroemde Telemark-kanaal en de Haukelifjell. Dag 4: een toeristische route naar Stavanger. Dag 5: fraaie hanzehuizen en de Bryggenkade in Bergen inclusief gratis rit per flpibaan. Dag 6: een prachtig uitzicht over de Handangerfjord en optioneel een unieke treinreis per Flambaan. Dag 7: geniet van een vrije dag. Dag 8: het operagebouw, Vigelandpark en Akerhus in Oslo. Dag 9-10: terugreis met hotelnacht in Duitsland. Vertrek van 26 mei t/m 1 september 2014. Lezersprijs 10 dagen mi vanaf 944 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: reis per Comfort Class touringcar, ervaren chauffeur, 8 nachten verblijf in 3-/4-sterren hotels o.b.v. 9 x ontbijtbuffet en 3-gangendiner of buffet, ferryovertocht Hirtshals—Larvik, ferryovertocht Olso-Frederikshavn in een binnenhut met beneden bedden, het beschreven excursieprogramma en gratis rit per floibaan in Bergen. Exclusief: niet genoemde maaltijden, optionele excursies, verplichte stadsgidsen, entreegeldentenzij anders vermeld, reis-en annulerings verzekering, reserveringskosten€19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 22