MACHT IN ZEELAND 3t justitie, belasting, politie, Kamer van Koophandel. Waarom is er geen WRR van Zeeland die uitrekent dat het kostenefficiency-rapport van de gereorganiseerde politie bullshit is? Dan kun je een vuist maken." Hij preekt de revolutie van de perife rie. „In Groningen is die volop aan de gang. Ook wij moeten en kunnen van ons laten horen. We hebben hier in het kader van Standplaats Zeeland mensen gehad als Paul Schnabel en Louise Fresco. Zeeland mag er best zijn, kreeg je telkens te horen. En trots dat we waren! Eigenlijk huilde ik vanbinnen: we volgen weer, we lo pen achteraan in plaats van dat we zelf een vuist maken. Richt je op ver andering. Dan trekken er minder jon ge mensen weg en stop je vanzelf met het blind imiteren van de Randstad." Dick van den Bout Gerard van Harten - ZATERDAG 22 FEBRUARI 2014 vuist foto Wim Kooyman directeur Scoop 60 jaar, woont in Vlissingen getrouwd, 1 kind partij: PvdA voorzitter raad van commissarissen Dow Benelux 61 jaar, woont in Sluiskil getrouwd, 3 kinderen politieke partij: geen (neven)functies: - voorzitter raad van toezicht University College Roosevelt - commissaris bij Zeeland Seaports - vice-voorzitter Strategie Board Delta Regio - boegbeeld Topsector Chemie - lid raad van toezicht Zeeuwse Gronden - lid comité van aanbeveling stichting Zeeuws-Vlaanderen 2014 - lid raad van advies Industrieel Museum Zeeland - lid raad van toezicht Green Chemis try Campus Bergen op Zoom (neven)functie - voorzitter Odensehuis Zeeland - lid raad van toezicht Mondia Scholen- groep - lid Samenwerkingsverband Speciaal Voortgezet Onderwijs - bestuurslid stichting Panorama Walcheren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 79