M Familieber chten 441 zaterdag 22 februari 2014 kijk ook op (Hensenlinq.nl Clara Maria de Pauw Elselina Sara Corlina Pongajow Wim en RietMesu Wij zijn op reis naar het paradijs, 't Jeruzalem daarboven! Straks zullen wij met de eng'lenrei de naam van Jezus loven. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Jan Sinke echtgenoot van Ina Sinke-Goedhart Jan is op donderdag 20 februari 2014 te Goes overleden in de leeftijd van 75 jaar. Kinderen en kleinkinderen Sportlaan 78,4332 TM Middelburg U kunt afscheid nemen van Jan in het Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op dinsdag 25 februari van 16.00 tot 16.30 uur. De afscheidsdienst, waarin ds. J.B. Beijer voorgaat, wordt gehouden op woensdag 26 februari om 11.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Slaap zacht, je hebt het verdiend Je vocht tot aan je laatste zucht Eric en Anita Berry, Yola Carla en Franpois Rowan, Morrison Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze beste broer en oom Jan Sinke Rie van den Broeke-Sinke Piet Sinke Neven en nichten tNa een leven van zorg voor allen die haar dierbaar waren is, toch nog onverwacht, overleden onze tante 13 Juni 1926 t 20 februari 2014 Neven en nichten Correspondentieadres: Isabella van Velthoven-Stobbelaar Lange St. Janstraat 19, 4301 AH Zierikzee Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 25 februari van 10.15 tot 10.45 uur in verenigingsgebouw Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. Aansluitend wordt om 11.00 uur de Eucharistieviering gehouden in de R.-K. Parochiekerk. Na de viering zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Hierna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Kaj Munk. Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze vader en opa Jan Zuidweg in de leeftijd van 86 jaar. Yerseke: A. Zuidweg-de Waard Yerseke: Henk en Adriënne Mike, Ilse Yerseke: Bram en Carolien Ricardo, Davey Breda: Gert-Jan 20 februari 2014 Moerplein 32 4401 HZ Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. S. Dierx, wordt dinsdag 25 februari om 13.30 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven"Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze beste zwager en oom Jan Zuidweg Wij wensen Jaan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Cees de Waard Nelly de Waard-van der Schraaf Els en Henk Janet en Adriaan Harry en Ankie en kinderen Kapelle, 20 februari 2014 Ciska Voor uw belangstelling, het medeleven en de enorme steun welke wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve dochter, zus, schoonzus, tante en mijn vriendin -Olly- danken wij u hartelijk. Familie J. Pongajow Arie Oost-Souburg, februari 2014 Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Met al je levenslust en wilskracht heb je deze strijd niet kunnen winnen. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve vriendin, onze lieve ma en oma Riet de Maagt Maria Theresia in liefde verbonden met Ko Govers eerder weduwe van Piet van Huffel Zij overleed in de leeftijd van 65 jaar. Clinge:Ko Govers St. Jansteen:Renateen Dennie Jennifer, Damian, Levy Clinge:Jeroen Jari, Renzo 19 februari 2014 's Gravenstraat 200 i, 4567 AN Clinge U kunt afscheid nemen van Riet in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 24 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 25 februari om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Corrie Sturm - van 't Veer Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Izaak Voogdt echtgenoot van Truus van der Moere Wissenkerke: P.C. de Looff-van der Moere Geersdijk: L.G. de Haze-van der Moere Kapelle: J. A. van der Moere D. van der Moere-van Stee Groningen: I. van der Moere-Huizenga Neven en nichten 18 februari 2014 Voor uw aanwezigheid, kado's, kaarten en verdere belangsteling bij ons 50-jarig huwelijk, zeggen wij u allen hartelijk dank. I Arjaan en Lien Minderhoud We kijken met vreugde terug op ons 50-jarig huwelijksjubileum, met de vele kaarten, bloemen en uw bijdrage voor een goed doel. We zeggen u daarvoor hartelijk dank. Wij zijn heel verdrietig om het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze dierbare moeder, oma en schoonmoeder C. J. van Gils-Volkers •Goes 22 april 1945 tGoes 18 februari 2014 C.L.E. van Giis Goes Jasper Eshuis en Martine de Vaan Utrecht Maaike Eshuis tin liefdevolle herinnering Iringa Marcus Eshuis en Jannetien Huijsman Jette Eshuis Wormerveer Michiel van Gils Goes De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Op 85-jarige leeftijd is overleden onze zus, schoonzus en tante Echtgenote van Jan Sturm 2006 Baarland, 16 juni 1928 Kapelle, 19 februari 2014 Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Cederhof in Kapelle. Oudelande: Sam en Corrie Oudelande: Maarten en Lina Roderesch: RieenJo Neven en nichten Correspondentieadres: I. Louwerse Mauritsstraat 12,4421 CK Kapelle De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op dinsdag 25 februari om 13.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats, Kitskinderscheweg 1 te Kapelle. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 44