Kavelruilcoördinator v/m Wa 1 LfrthJlMktóoK ...Ben jij degene die ons team komt versterken? J jl Kavelruilbureau Zeeland is op zoek naar een le monteurs land bouwt ractoren John Deere Uw (reclame)drukwe verder dan de deurmat! HR OFFICER (mm Provincie Zeeland Vanwege uitbreiding zoeken wij twee ERVAET-VAN EELEB.V. WOLPHAARTSDIJK 0113-581751 www.vervaetvanweele.nl WGGGNGR Media Made with professional pride www.lambweston-nl.com zaterdag 22 februari 2014 Om aan de groeiende vraag naar onze dienstverlening te kunnen voldoen, zijn wij per direct voor dit jaar op zoek naar een (bij voorkeur zzp'er) kavelruilcoördinator voor het agrarisch gebied in de provincie Zeeland (ca. 750 uur per jaar). Wat zijn je werkzaamheden? - Je zet kavelruilen op om de agrarische structuur in de provincie Zeeland te verbeteren. - Je bent een verbindingsofficier en bruggenbouwer tussen agrarisch ondernemers onderling en tussen publieke partijen. - Je draagt actief bij aan het kavel ruilproces: van wensgesprek tot aktepassering. - Je legt verantwoording af aan interne opdrachtgevers van het kavelruilbureau. - Je stelt rapportages en kavelruilschema's op volgens uniforme formats. Wie zoeken wij? - Iemand met ruime kennis van en ervaring met de Zeeuwse grondmarkt en vrijwillige kavel ruilprocessen. - Een persoon die de politiek-bestuurlijke belangen kent, maatschappelijk inzicht heeft en strategisch kan opereren. - Een onafhankelijk persoon, bij voorkeur zzp'er, met een ruim netwerk in de provincie Zeeland. - Iemand met goede communicatieve vaardigheden, die zelfstandig en resultaatgericht kan werken. - Iemand die kan ondernemen, onderhandelen en plannen. - Een daadkrachtig en creatief persoon, die daarnaast over de nodige Excel-kennis beschikt. Wat is het Kavelruilbureau Zeeland? Het Kavelruilbureau Zeeland is een initiatief van de provincie Zeeland en heeft als doel vrijwillige kavelruil effectief en slagvaardig in te zetten om de bedrijfsvoering van agrariërs te verbeteren. De kavelruilcoördinatoren en medewerkers van het Kavelruilbureau Zeeland inventariseren samen met de agrarisch ondernemers de landbouwkundige structuur in de omgeving en zoeken naar verbeteringen van de verkaveling. Daarnaast streeft het Kavelruil bureau Zeeland ernaar om binnen kavelruilen maatschappelijke doelen te realiseren, zoals ruimte voor waterberging, verkeersveiligheid en duurzaamheid. De Provincie Zeeland is opdrachtgever en Dienst Landelijk Gebied is opdrachtnemer van het Kavelruilbureau. Daarnaast zijn Kadaster, ZLTO, waterschap Scheldestromen, Rijkswaterstaat, diverse Zeeuwse gemeenten, Zeeuws Agrarisch Jongeren Kontakt en Rijksvastgoed- en ontwikkelbedrijf bij dit initiatief betrokken. Het project wordt mede mogelijk gemaakt door het Europees Landbouw fonds voor Plattelandsontwikkeling. Meer informatie: www.kavelruilbureauzeeland.nl of www.facebook.com/kavelruilbureauzeeland. Reageer Heb je interesse in deze nieuwe uitdaging en ben je in het bezit van een Verklaring Arbeids relatie (VAR), laat het ons weten. Stuur vóór 5 maart 2014 je sollicitatie, onder vermelding van 'vacature KACO 2014' en voorzien van je curriculum vitae, naar info@kavelruilbureauzeeland.nl. Doe dit t.a.v. Wilco Goudzwaard. Voor meer informatie of vragen kun je contact opnemen met Wico Goudzwaard, projectleider Kavelruilbureau Zeeland, telefoon 06 -11 01 37 23. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in Goes op donderdag 13 maart 2014 of woensdag 19 maart 2014. Opdrachtgever Europees Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling: Europa investeert in zijn platteland! Dienst Landelijk Gebied Ministerie van Economische Zaken Wij van Vervaet-Van Weele zijn officieel dealer van het merk John Deere voor zowel landbouw als tuin&park voor de regio Noord- en Midden- Zeeland. Samen met 4 colle- gabedrijven bedienen we heel Zuidwest-Nederland. We werken vanuit een pro fessionele werkplaats. Iedere dag staat ons team van en thousiaste collega's klaar om te werken aan ons hoofd merk John Deere, een van 's werelds grootste en meest vooruitstrevende producen ten van landbouw- en Tuin&parkmachines. Be trouwbaarheid is onze kracht, service onze motor. Naast John Deere vertegen woordigen wij diverse ande re topmerken zoals AVR, Le- ly, Mullie en Trioliet. Als monteur ben je met je collega's verantwoordelijk voor uitvoering van reparatie en onderhoud aan John Deere machines. Hiervoor heb je de beschikking over modern gereedschap en word je regelmatig bijge schoold om de nieuwste technieken te beheersen. Persoonlijke ontwikkeling en volgen van cursussen stimuleren wij dan ook. Je bent een techneut in hart en nieren. Je hebt inte resse in en affiniteit met de branche. Je hebt mini maal MBO+ niveau. Daarnaast ben je zorgvuldig in je werk en je houdt van orde. Je werkt graag klantge richt en in een gemotiveerd team, en je bent bereid je in te zetten voor allerlei voorkomende werkzaam heden. Je kunt omgaan met computers, je beheerst de Nederlandse taal en beschikt over basiskennis En gels. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden. Bovendien hechten we veel waarde aan een goede werksfeer. Interesse? Laat het ons weten. Vertel ons wie je bent en wat je doet, en stuur je motivatie met persoons beschrijving binnen 1 week na verschijnen van deze advertentie naar Hans Biesma via hb@vervaetvanweele.nl. L A H P 8 0> U W - T S N F A H X f g C H U S-K O' - Geen acquisitie - Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen 1 regio? Verspreid uw boodschap met de huis-aan- 5 huiskranten van Wegener. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en boven- dien: optimale aandacht! Meer weten? Bel 088 - 013 88 90 of mail naar:" reclameverspreiding@wegenermedia.nl V- Lamb Weston Meijer v.o.f. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappel verwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aard appelspecialist Meijer bundelt. Met 1300 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom (NL), Wisbech (UK), Hollabrunn en Wenen (Oostenrijk). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Voor onze afdeling Human Resources, Plant Kruiningen, zijn we op zoek naar een: Als (aankomend) HR Officer lever je een bijdrage aan de ontwikkeling van de organisatie en individuele medewerk(st)ers. In dit kader houd je je onder meer bezig met de werving en selectie van nieuwe collega's, het opleidingsbeleid en met de coördinatie van het ziekte verzuimbeleid. Je hebt een administratieve verantwoordelijkheid en je verzorgt diverse rapportages, je bent betrokken bij de voorbereiding en uitvoering van organisatie-aanpassingen. Ten aanzien van de genoemde gebieden vervul je een adviserende rol aan de leiding gevenden en de medewerkers van onze plant. Je start als aankomend HR Officer waarbij je na een inwerkperiode verantwoordelijk wordt voor een deel van het personeelsbeheer en doorgroeit naar HR Officer. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een afgeronde HBO opleiding richting Personeel Arbeid. Werkervaring in dit vakgebied is een pré. Je hebt een goede beheersing van de Engelse taal. je bent in staat zowel zelfstandig als in team verband te werken en je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wij vragen veel, maar we hebben dan ook wat te bieden: een zelfstandige en uitdagende baan, bij teen snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent, verwachten we je sollicitatiebrief binnen ro dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources Plant Kruiningen, Postbus 17, 4416 ZG, Kruiningen of per e-mail; bramhuijs@lambweston-nl.com. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 21