dlens0nljna.nl Familieberichten V "N Anjes Doolaege-van Hooff Frans Meeusen Mats de Cock Voor uw blijk van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden en bij het afscheid van mijn zus, onze schoonzus, tante en onze zeer aan het hart liggende vriendin Francina Dominicus-van den Broecke - Sina - willen wij u hartelijk bedanken. fan van den Broecke Marie Dominicus-Hoogesteger Adrie Oosterwijk-Dominicus Neven en nichten Rinus en Ineket Braam-Koole Februari 2014 Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor uw belangstelling en medeleven tijdens haar ziekte en uw steunbetuigingen na het overlijden van wjllen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar de firma van de Bilt Zaden en Vlas BV en drs. M. Deleu en de collega's van de thuiszorg. Patrik Doolaege, Martijn Patrick Westdorpe, februari 2014. Henk Floors Hiermee betuigen wij u onze welgemeende dank voor uw hartelijke blijk van deelneming en medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Elisabeth de Nood-Riemens Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Februari 2014 Waarom zijn er zoveel vragen, waarom is er zoveel pijn. Waarom zijn er zoveel dingen, die niet te begrijpen zijn. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen na het overlijden van onze dochter, echtgenote, moeder en oma Ineke Krijger-Glas Woorden schieten tekort, maar weet dat alle reacties, in welke vorm dan ook, ons een grote troost zijn bij de verwerking van dit grote verlies. Rinus en Tanny Glas Gerrit Krijger Jeffry en Myriam Schrijver Anouk en Isa William en Wilma Schrijver Tiago en Mauro Wij willen iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Elzard Matthijs De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zo veel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Edith, kinderen en kleinkinderen y— Ernest Vincentius Rijckaert Geertruida Pieternella Kosten-Heystek (Truitje) In onze gedachten blijft leven: je liefde, zorgzaamheid en trouw. Voor de blijken van medeleven, persoonlijk of schriftelijk, bij het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder Cherardina Catharina Seghers-Buijs betuigen wij onze hartelijk dank. Uit aller naam: Alfons Seghers Hulst Zaamslag, februari 2014 Dankbaar zijn wij voor de overweldigende belangstelling, die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Peter van den Bergh Het gemis zal blijven, maar in gedachten zal hij altijd bij ons zijn. Christian van den Bergh-Andriessen Sabine van den Bergh Angela en Ruben Hendrikse-van den Bergh Emma en Rik Vlissingen, februari 2014 Anna Ebrina Flikweert-Koster J V kijk ook op zaterdag 22 februari 2014 45 Nooit zullen we het waarom begrijpen Het leven heeft een eigen plan Maar al wat lacht en ademt Daar ben jij een deeltje van. Bij deze willen wij iedereen, familieleden, vrienden, collega's, bekenden en onbekenden, hartelijk bedanken voor alle blijken van steun die wij hebben mogen ontvangen na het plotselinge overlijden van ons lieve zoontje, broertje, kleinzoontje en neefje De pijn kan niemand wegnemen, maar uw medeleven heeft ons goed gedaan. Peter, Yvonne en Thijs de Cock, grootouders de Cock en Prinsen, ooms en tantes van Mats. Sint Jansteen, februari 2014. Lieve mensen van ons dorp Philippine, onze buren van Propiac in Frankrijk, familie, vrienden en kennissen. Uw medeleven voor en na het overlijden van en Uw overweldigende aanwezigheid bij de herdenkingsdienst, hebben ons goed gedaan. De vele lieve reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Beste mensen, dank jullie wel. Riekie, kinderen en kleinkinderen Philippine, februari 2014 Het is voor ons heel snel gegaan Het is een moeilijke tijd, we zijn onze vader en opa in dit leven kwijt. Het doet ontzettend veel verdriet en pijn maar wij zullen altijd trots op onze vader en opa zijn. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze vader en opa. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zovelen geliefd was. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, februari 2014 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Breskens, Februari 2014 Op 10 januari jl. hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Uw aanwezigheid, uw kaart of handdruk zullen voor ons een dierbare herinnering blijven. Hiervoor hartelijk dank. Namens de familie Kosten Kapelle, februari 2014. Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Oostburg, februari 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 157