Familieberichten O IDensenlinq.nl JumEu) Riet de Maagt 421 www.pzc.nl vrijdag 21 februari 2014 kijk ook op Dit ventje wordt vandaag 50 jaar! rjyprlpfjpn Na een mooie oude dag met enkele moeilijke laatste jaren is in Huize de Werve op 100-jarige leeftijd overleden onze lieve vader en opa Dirk Dees weduwnaar van Tanneke Dees-de Meij Zaamslag, 13 maart 1913 Breda, 14 februari 2014 Het familieonderzoek, de zorg voor zijn vrouw en de heldere herinneringen aan zijn jeugd hebben zijn oude dag kleur en betekenis gegeven. Breda, Dick en Marly Dees-Maas Amsterdam, Jan Dees en René van der Star Culemborg, Els en Wim van der Sluis-Dees Tanja en Gerard Fokje en Sander, Teun en Noor Sytske Breda, 20 februari 2014 Correspondentieadres: Dick Dees Zandberglaan 7 4818 GH Breda De begrafenis heeft in de besloten kring van de naaste familie plaatsgevonden. Verdrietig, omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase is overleden mijn man, vader, schoonvader en opa Kees Geus echtgenoot van Els Geus-de Jonge in de leeftijd van 68 jaar. Els Geus-de Jonge Peter en Dorien Isabelle 19 februari 2014 Beeldhoeveweg 6a, 4453 VK 's-Heérenhoek De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn we om het verlies van Kees Geus (schoon)vader en opa van onze vrienden We wensen Els, Peter, Dorien, Isabelle en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. De Vlegels Verdrietig hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van Partner van onze (schoon)pa Ko Govers, eerder weduwnaar van Tannie Menheere. Kapelle; Wendy en Jaap Dewi, Kim, Jesse en Lisa Lewedorp; Edwin en Bianka Nina en Wessel Ik ben de Weg, de Waarheid en het Leven. Johannes 14:6 In dit geloof mocht hij leven en is hij gestorven. Verdrietig, omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat de HEERE hem heeft Thuisgehaald, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Adriaan Meulmeester Adrie sinds 25 september 2009 weduwnaar van Adriana Tannetje Meulmeester - den Hollander In de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: Ria en Pieter - Johan Meerveld Mart-Jan en Talitha; Joy, Micha Sjanneke en Jan; Julian, Roshanne René en Stijntje; Nathan, Elise Joline en Joacim Ann-Marie en Lourens; Tess Marléne en Maarten; Manuel Rianne en Tom Vlissingen: Pim en Suzan Meulmeester Alinda en Frangois; Levi Arnold Meliskerke: Ronny en Corina Meulmeester Arriëtte Ilse Kees-Arie Annique Almere: André en Jorina Meulmeester Corné Marnix Jorianne Timo Yerseke: Marjon en Leo van Dommele Jurriën Andrianne Lerënt Mathilde Yerseke: Hanna en Johan van der Hart Chanel Ramon Overloperhof 33 4337 GW Middelburg, 19 februari 2014 Onze vader .is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, hier is gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 24 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 25 februari om 12.30 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen - Geen toespraken Want de mens gaat naar zijn eeuwig huis" Bedroefd vernamen wij dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Adrie Meulmeester in de leeftijd van 75 jaar Middelburg: J. Meulmeester - Marijs Vlissingen: B. Nieuwenhuize - Meulmeester Vlissingen: B. Meulmeester Vlissingen: M .Kort - Meulmeester Vlissingen: G.C. Huissen - Meulmeester Neven en nichten Vlissingen, 19 februari 2014 NHMl Bedroefd delen .wij u mee dat, na een moeilijke laatste periode, toch nog onverwacht uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom Adriaan Meulmeester sinds 25 september 2009 weduwnaar van A.T. den Hollander Hij overleed op 19 februari 2014 in de leeftijd van 75 jaar. Oost- Souburg: J.M. den Hollander J. den Hollander-de Nooijer Vlissingen: C. den Hollander (in herinnering B. den Hollander-Schroevers Vlissingen: M. den Hollander M.K. den Hollander-de Ridder Vlissingen: A. den Hollander Goes: J. den Hollander (in herinnering) A. den Hollander-van Es neven en nichten februari 2014 Hij zal Zijn werk voor mij volenden, Ps. 1384 berijmd. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze altijd meelevende Oom Adrie Meulmeester Vlissingen: Kees en Loes Kapelle: Klaas en Jeanet Middelburg: Matty en Andre Arnemuiden: Greetje en Jan Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe. God heeft haar welgedaan Na een prachtig leven is van ons heengegaan mijn schoonzus en onze onvergetelijke tante Corrie Sturm - van 't Veer Echtgenote van Jan Sturm f 2006 Baarland, 16 juni 1928 f Kapelle, 19 februari 2014 Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Cederhof in Kapelle. Kapelle: M.C. Louwerse - Sturm M. Louwerse Ede: Corrie Zwartsluis: Paul en Marian Kapelle: Sjaak en Annemieke Achterneven en nichten Correspondentieadres I. Louwerse Mauritsstraat 12, 4421 CK Kapelle De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op dinsdag 25 februari om 13.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats, Kitskinderscheweg 1 te Kapelle. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Corrie kende veel mensen. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan bent u bij deze alsnog van harte welkom. Op 85-jarige leeftijd is overleden onze zus, schoonzus en tante Corrie Sturm - van 't Veer Sam en Corrie Maarten en Lina Rie en Jo Neven en nichten Oudelande, 19 februari 2014 Gefeliciteerd Miranda, Nina en Chiel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42