i 66 Heel veel succes! We staan allemaal achter je. Voor ons ben je al nummer één! 66 Ik ben supertrots op je en ik denk datje heel ver kan komen. Blijf wie je bent 66 Je kan het gewoon. 66 We zijn hartstikke 66 Doe je best, dan 66 Ik ben heel trots. Zo geweldig dat ze in de finale staat Isabel: ga ervoor, maar geniet vooral! 4 ZEELAND 29 3 ISABEL PROVOOST a- duidelijk voor de buitenwereld, want ze mag van RTL geen interviews geven. Nick Si mon laten weten geen tijd te hebben om vra gen over Isabel te beantwoorden. Marjon van Iwaarden weet het zeker: Isabel gaat het heel goed doen. De zangeres uit Hein- kenszand heeft de havo-scholiere het afgelo pen jaar wekelijks zangles gegeven. „Ze heeft een heel mooi, warm en eigen geluid. Haar stem klinkt heel volwassen. Daarnaast is Isa bel heel professioneel. Ze kan de rust bewaren en weet met druk om te gaan. We hebben sa men heel intensief gewerkt aan de nummers die ze vanavond gaat zingen. Ik mag er natuur lijk niks over zeggen, maar de liedjes passen goed bij haar. Ze wil ze heel graag laten horen. Door de lessen voelt ze zich zelfverzekerd. Zelfs als ze verkouden is, kan ze het nóg." Van Iwaarden deed zelf mee aan The Voice of Holland, de volwassenenversie van de talen tenjacht. „Ik heb tegen Isabel gezegd dat ze moet genieten. Ik denk dat het echt een op stap kan zijn voor de toekomst." Wat zo'n televisieshow kan opleveren, weet Chaima Moustaquim (15) uit Kloetinge maar al te goed. Zij deed twee jaar geleden mee aan The Voice Kids, maar viel toen af tijdens The Battle. „Ik heb na de uitzendingen veel optre dens gedaan: Concert for Kids in Goes, Goes Kinderstad, Vestrock Junior in Hulst. Ik werd daarvoor gevraagd, omdat mensen me gezien hadden bij The Voice Kids." Chaima gaat nog regelmatig naar Hilversum waar ze in de stu dio liedjes inzingt voor schoolmusicals. Anouk op den Brouw (13) uit Sint-Maartens dijk was dit seizoen ook te zien bij The Voice Kids. „Ik heb veel reacties gehad. Mensen zei den dat ik het heel goed had gedaan en ik heb kaartjes gehad en berichtjes op twitter. Ook van mensen die ik helemaal niet kende." Anouk drong niet door tot de finales. Teleurge steld was ze maar even. „Vijfduizend mensen hebben zich opgegeven en ik was 1 van de 45 die uitgekozen werden. Daar ben ik trots op." Net als Isabel werden Chaima en Anouk ge coacht door Nick Simon. „Dat was heel erg leuk", zegt Chaima. „Al waren ze erg druk met hun eigen tv-programma. Toch heb ik veel van ze opgestoken. Ze zeiden bijvoor beeld tegen me dat ik niet naar de grond moet kijken als ik een stukje zing dat ik niet zo leuk vind. Ook leerde ik om emotie in de liedjes te brengen." Chaima kan zich goed voorstellen dat Isabel zenuwachtig is. „De audities waren heel erg spannend, omdat de coaches dan hun stoelen moeten omdraaien." Maar dat heeft ook een voordeel. „Ik vind het wel leuk dat het er bij The Voice Kids niet om gaat hoe je eruitziet, maar om wat je kan." Chaima en Anouk denken ook dat Isabel hoge ogen gaat gooien. „Ze zingt heel goed. Echt bij zonder wat zij met haar stem kan", zegt An ouk. Chaima: „Ze moet zichzelf blijven, dan komt het wel goed. Ik denk dat ze hoog gaat eindigen, omdat alle Zeeuwen haar steunen. Ik vind dat ze een rustig liedje moet zingen. Misschien iets van Adèle ofzo." Presteer zoals je trots dat je al zover gaat het zeker normaal doet Heel bent gekomen. lukken. Superveel veel succes! Ik Heel veel succes. succes! Ik ga op je geloof in je Blijf jezelf stemmen! VRIJDAG 21 FEBRUARI 2014 I De zes finalisten van The Voice Kids: Stephanie, Demi, Katrina, Isa bel, Ayoub en Nieloeferaar. foto Sander Stoepker Isabel Provoost (14) woont in Mid delburg. Ze zit in 3 havo op de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren in Middelburg. Ze zingt vanaf haar vierde en turnt op hoog niveau. Haar favoriete zangeressen zijn Adèle en Anouk. Nadat Isabel geselecteerd was tij dens The Blind Auditions van The Voice Kids, ging ze door met coaches Nick St Simon. In de uitzending van 7 februari was te zien hoe ze The Battle won. Ze mag samen met Katrina door naar de finale. Ze neemt het vanavond op tegen vijf andere deelnemers. De uitzending begint om 20.30 uur op RTL 4. Rond 22.30 uur is bekend wie de winnaar is. Bron: www.isabelprovoost.nl en www.thevoicekids.nl. kijk voor video's op www.pzc.nl/isabel Ashanti Lavooy, klasgenote Madelief Pouwer, klasgenote Marjon van Iwaarden, zangcoach Christel Provoost, moeder Chaima, oud-deelneemster Reginald Peene, mentor

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 29