I Familieberichten ImmÊfh HamüriiRi) Jn jMü (D (Ilensenlinq.nl kijk ook op Harold de Puysseleijr Jeanne Boënne Harold de Puysseleijr Harold Harold de Puysseleijr Harold was een enthousiaste en gedreven verslaggever. Zeeuws-Vlaanderen vormde zijn geliefde habitat. Harold was al geruime tijd ernstig ziek, maar 'zijn grootste vijand' vormde geen obstakel voor waardevolle ontmoetingen. Wij wensen zijn familie veel sterkte. Directie en redactie PZC Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde collega Harold de Puysseleijr Jouw betrokkenheid, doortastend vermogen, grenzeloze optimisme en neus voor nieuws zijn een blijvende bron van inspiratie. Rust zacht, fijne vent. Wij wensen Jeanne, Tijs en overige familieleden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Jouw collega's van de Zeeuws-Vlaamse redacties van de PZC en BN/DeStem, Wout Bareman, Henk Boot, Pascalle Cappetti, Romain van Damme, Sheila van Doorsselaer, Raymond de Frel, Jean-Lou de Gucht, René Hoonhorst, Martijn de Koning, Mark Neelemans, Peter Nicolai, Camile Schelstraete, Eugène Verstraeten en Harmen van der Werf Onze gewaardeerde collega-redacteur Harold de Puysseleijr heeft na een moedige strijd zijn pen voorgoed neergelegd. Namens hoofdredactie, redactie en managementteam BN DeStem Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Harold de Puysseleijr vader van onze H.V.V.'24-A1 speler Tijs. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en naaste familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur H.V.V.'24 Bestuur, trainers, begeleiders en spelers van H.V.V.'24-A1 Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lief en maatje Ko Sijrier Jacobus Hij overleed in de leeftijd van 58 jaar. Marlies van Rie Veronique en Karsten Marjolein 18 februari 2014 Correspondentieadressen Kaas en Broodsedijk 2,4501 GZ Oostburg Brugstraat 16,4524 CP Sluis De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 22 februari om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Geschokt en sprakeloos door het overlijden van onze vriend Ko John Astrid Leslie Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde collega Ko Sijrier Ko was bijna 32 jaar werkzaam bij de Belastingdienst. We verliezen in hem een graag geziene collega. Wij wensen Marlies en de verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Management en medewerkers Belastingdienst Zuidwest Nederland A. Hamelink-van Alten Lieve Trees 3o I donderdag20februari2014 Enige en algemene kennisgeving This is the end Beautiful friend This is the end My only friend, the end Of our elaborate plans, the end Of everything that stands, the end No safety or surprise, the end I'll never look into your eyes... again (The Doors) Biervliet, 10 september 1964 Sint Jansteen, 18 februari 2014 Jeanne,Tijs, 'ZPuysje Linda en Hans, Maxcile, Céleste Jolanda en Steven, it Louise Piet en Joyce, Niek Familie de Puysseleijr Familie Boënne Meidoornstraat 6 4564CE Sintjansteen U kunt afscheid nemen van Harold op vrijdag 21 februari van 18.45 tot 19.15 uur in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Tevens is daar gelegenheid te doneren in de collectebus van KWF Kankerbestrijding. De afscheidsdienst vindt plaats in besloten familiekring. Wij bedanken dokter Marjan van Dijk, het team van de dagbehandeling oncologie in Terneuzen, Dokter de Visser met zijn team en de thuiszorg van "Zorgsaam" voor de goede zorgen die wij in de afgelopen jaren mochten ontvangen. Wij zijn intens verdrietig met het te vroege overlijden van onze lieve broer, schoonbroer en oom Jenny en Izaak Frans t Rudi en Antonella, Esmee, Stijn Carlo en Esther, Carlijn, Freek Jeanine en Omèr Coen en Gijs Roel en Mariëlle, Boris Ans en Frank Tom en Myrthe Sint Jansteen, 18 februari 2014 We verliezen in jou een grote persoonlijkheid en een fijne vriend. We hebben veel van je geleerd, behalve hoe we je moeten missen. Opa Ria Kees Piet RegyAniek Jeroen Lea Polly Dim Jolien Niels Karien DeniseTon Stefan Phephile Sponsor v.v.Spui Wij wensen de familie veel sterkte toe. v.v. SPUI In liefdevolle herinnering 21 juli 1944 20 februari 2003 Er gaat géén dag voorbij, dat we niet aan je denken. Het verdriet en 't gemis, is het ergste wat er is. Maar toch moet je weten, dat we je nooit zullen vergeten. Walter, kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 76