Familieberichten 'tl fv-----r- ~j kijk ook op I fllenseniinq.nl fh/pHpfjpn Albert Gijzel Albertus Stoffel Albert Gijzel Adriaantje Janna Saman-van de Panne Ada Harold de Puysseleijr Jeanne Boënne Harold de Puysseleijr Harold Harold de Puysseleijr Harold was een enthousiaste en gedreven verslaggever. Zeeuws-Vlaanderen vormde zijn geliefde habitat. Harold was al geruime tijd ernstig ziek, maar 'zijn grootste vijand' vormde geen obstakel voor waardevolle ontmoetingen. Wij wensen zijn familie veel sterkte. Directie en redactie PZC Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde collega Harold de Puysseleijr louw betrokkenheid, doortastend vermogen, grenzeloze optimisme en neus voor nieuws zijn een blijvende bron van inspiratie. Rust zacht, fijne vent. Wij wensen Jeanne, Tijs en overige familieleden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Jouw collega's van de Zeeuws-Vlaamse redacties van de PZC en BN/DeStem, Wout Bareman, Henk Boot, Pascalle Cappetti, Romain van Damme, Sheila van Doorsselaer, Raymond de Frel, Jean-Lou de Gucht, René Hoonhorst, Martijn de Koning, Mark Neelemans, Peter Nicolai, Camile Schelstraete, Eugène Verstraeten en Harmen van der Werf Onze gewaardeerde collega-redacteur Harold de Puysseleijr heeft na een moedige strijd zijn pen voorgoed neergelegd. Namens hoofdredactie, redactie en managementteam BN DeStem Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbij gingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Afgelopen zondagavond is overleden onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Triena Adriana de Graaf - van der Noll weduwe van Johannes de Graaf Middelburg, t Middelburg, 28 januari 1921 16 februari 2014 Nel Brandes - de Graaf Jan Brandes Jan de Graaf Greetje de Graaf - Joosse Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Lammerensteeg 17 4331 MB Middelburg Wij waren rijk omdat wij haar zo lang bij ons mochten hebben, maar zijn verdrietig omdat wij uiteindelijk toch afscheid hebben moeten nemen. Onze dankbaarheid gaat uit naar haar huisartsen Dr. Bruijnzeel en Dr. Mannie. Een bijzonder woord van dank en alle respect voor het verplegend en verzorgend personeel van Zorghotel Hof 't Seijs. Geen moeite was hen teveel en aan geen enkele zorg heeft het moeder ontbroken in deze laatste weken. Geheel overeenkomstig ma's wens heeft de crematieplechtigheid in alle stilte plaatsgevonden. We zijn geschokt door het plotseling overlijden van Gerrold Pinas medewerker van het werkbedrijf van Orionis Walcheren. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en naasten. We wensen hen veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens het Dagelijks Bestuur, management en alle collega's, in het bijzonder de naaste collega's van verpakken 4, van Orionis Walcheren 38 donderdag20februari2Ö14 Geen dierder plek voor ons op aard, Geen oord ter wereld meer ons waard, Dan, waar beschermd door dijk en duin, Ons toelacht veld en bosch en tuin; Na een ernstige ziekte is rustig overleden mijn man en onze vader Kruiningen, t Rilland, 12-6-1950 18-2-2014 Ina Gijzel-Jeremiasse Anoeska Gijzel Silvano Gijzel - Adriaan Butijnweg 89 4411 BW Rilland Albert is thuis opgebaard. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 22 februari om 13.00 uur in de zaal van 'de Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats te Rilland. Vervolgens is er gelegenheid de familie te condoleren in 'de Levensbron'. Heden overleed onze schoonzoon en zwager Elke zondag kwam je langs voor een praatje, we zullen dit missen Rilland: H.E. Jeremiasse-van der Endt Dies Nieuwegetn uw ogen zagen mijn vormeloos begin; in uw boek waren zij alle opgeschreven, de dagen, die geformeerd zouden worden, toen nog geen daarvan bestond. Psalm 139:16 Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden verlost is, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Guus Saman Eikerzee. 10-05-1933 Goes, 16-02-2014 Heerenveen: Michiel en Betty Ida, Liesbeth Eduard Timon, Jessica Annelies eh Louis Annemieke Michele, Colleen Correspondentieadres: Wulpstraat 66, 8446 GK Heerenveen D.V. zal er op maandag 24 februari om 13.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de Christelijk Gereformeerde Kerk, Kasteelstraat 11 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij haar om 14.30 uur begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Pres.Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. V!V- A :'v. V Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Enige en algemene kennisgeving This is the end Beautiful friend This is the end My only friend, the end Of our elaborate plans, the end Of everything that stands, the end No safety or surprise, the end I'll never look into your eyes... again (The Doors) Biervliet, Sint Jansteen, 10 september 1964 18 februari 2014 Jeanne,Tijs, X-Puysje Linda en Hans, Maxcile, Céleste Jolanda en Steven, 'Xr Louise Piet en Joyce, Niek Familie de Puysseleijr Familie Boënne Meidoornstraat 6 4564CE Sintjansteen U kunt afscheid nemen van Harold op vrijdag 21 februari van 18.45 tot 19.15 uur in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Tevens is daar gelegenheid te doneren in de collectebus van KWF Kankerbestrijding. De afscheidsdienst vindt plaats in besloten familiekring. Wij bedanken dokter Marjan van Dijk, het team van de dagbehandeling oncologie in Terneuzen, Dokter de Visser met zijn team en de thuiszorg van "Zorgsaam" voor de goede zorgen die wij in de afgelopen jaren mochten ontvangen. Wij zijn intens verdrietig met het te vroege overlijden van onze lieve broer, schoonbroer en oom Jenny en Izaak Frans t Rudi en Antonella, Esmee, Stijn Carlo en Esther, Carlijn, Freek Jeanine en Omèr Coen en Gijs Roel en Mariëlle, Boris Ans en Frank Tom en Myrthe Sintjansteen, 18 februari 2014 We verliezen in jou een grote persoonlijkheid en een fijne vriend. We hebben veel van je geleerd, behalve hoe we je moeten missen. Opa Ria Kees Piet Regy Aniek Jeroen Lea Polly Dim Jolien Niels Karien DeniseTon Stefan Phephile

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38