TELEVISIE 19
Veronica
L
RTL7/7
-ir
I CANVAS
n
N
Keuringsdienst van waarde
Coquilles Saint Jacques, het klinkt
zo chic, maar ze zijn overal: zelfs
in de diepvries van de goedkoop
ste supermarkt. Hoe zit het met
deze sint-jakobsschelpen?
Grenzeloos verliefd
De Nederlandse Susanne ontmoet
te haar Zuid-Afrikaanse droom
prins Darryl tijdens een stage in
Nieuw-Zeeland. Al heel snel fanta
seert het liefdespaar erop los over
een gezamenlijke toekomst.
Net 5, 20.30 uur
Zembla
Hema, Albert Heijn en Bakker
Bart: achter deze sterke winkelna
men gaat volgens het onderzoeks
programma Zembla een zee van
franchiseleed schuil.
Andere tijden
In Syrië lijkt de vernietiging van
chemische wapens goed te verlo
pen. Twintig jaar geleden leek dat
in Irak ook zo. Maar Saddam Hoes
sein speelde een vies spelletje.
Nederland 2, 21.30 uur
DONDERDAG 20 FEBRUARI 2014
07:30 Teleshop 7: Tel sell
08:30,08:40,08:50 Voorbeurs
09:00,09:05,09:20,09:25,
09:40,09:45,10:00,10:05,
10:20,10:25,10:40,10:45,
11:00,11:05 Nieuws 11:20
Beursspel 11:40,11:45,12:00,
12:05,12:20,12:25,12:40,
12:45,13:00,13:05,13:20,
13:25,13:40,13:45,14:00,
14:05 Nieuws 14:20 Toe
komstmakers: De interviews
14:40,14:45,15:00,15:05,
15:15,15:20 Nieuws 15:30
Opening Wall Street 15:35,
15:40 Nieuws 15:50 Ope
ning Wall Street 16:00,16:05,
16:20,16:25,16:40,16:45,
17:00,17:05,17:15,17:20,
17:30,17:45 Nieuws
18:00 UEFA Europa League,
Voetbal
19:00 UEFA Europa League Slo-
van Liberec - AZ, Voetbal
08:09 The Adventures of Chuck
Friends 08:23 Oggy en de
kakkerlakken 08:31 Oggy en
de kakkerlakken 08:42 De Dal-
tons 08:50 De Daltons 09:01
Chuggington Medaille Race
09:05 Jokie 09:11 TiTaTover-
feest 09:26 Sprookjes van Klaas
Vaak 09:37 Ernst, Bobbie en
de rest 09:50 Sprookjesboom
09:53, Bobo 10:00 Teleshop 8
15:02 Strawberry Shortcake
15:23 Sprookjesboom 15:31
TiTaToverfeest 15:44 Sprook
jes! 15:58 Jungleclub 16:11
De Daltons 16:16 De Daltons
16:21 Het mysterie van... 16:52
Oggy en de kakkerlakken 17:00
Burgers' Zoo en waarom 17:05
Sons of Tucson 17:35 Goede
tijden, slechte tijden
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 Extreme Bruiden, Reality
19:30 Jouw vrouw, mijn vrouw,
Reality
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 07:00 Move that
Body 07:30 Born2Cook 08:05
Tommy Teleshopping 11:05
Astro TV 13:05 Tommy Tele
shopping 14:30 Born2Cook
15:00 Everyday Gourmet with
Justine Schofield 15:30 Mas-
terChef USA 17:10 Everyday
Gourmet with Justine Schofield
17:40 My Kitchen Rules
18:40 MasterChef USA, Culinair
magazine
08:15 Ranger dierenjournaal
vanuit Emmen 08:20 The Sui
te Life Movie 09:40 Lab Rats
10:00 Kickin'It 10:25 Crash
Bernstein 10:50 Pair of Kings
11:15 Phineas and Ferb 11:40
Dude, That's My Ghost! 12:00
Zeke and Luther 12:25 Kickin'
It 12:45 Lab Rats 13:15 Ranger
dierenjournaal vanuit Emmen
13:20 Eddie Angsthorn 13:45
Crash Bernstein 14:15 Pair of
Kings 14:30 Zeke and Luther
14:45 Inazuma Eleven 15:10
Phineas and Ferb 15:20 Sou
venirs de Gravity Falls 15:40
Dude, That's My Ghost! 16:00
Camp Sumpfgrund 16:20 Lab
Rats 16:45 Dude, That's My
Ghost! 17:10 Pair of Kings
17:30 Crash Bernstein
18:00 The Big Bang Theory (h)
18:25 2 Broke Girls
18:45 Two and a Half Men
19:15 Two and a Half Men
19:40 The Big Bang Theory
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbedden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het Journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Thuis 14:20 Extreme Dreams
14:50 Villa Politica 16:40 James
Martin United Cakes of Ameri
ca 17:05 De topcollectie van...
17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 09:35 Reyers Laat 10:15
Winterbeelden 12:30 Onder
breking 13:45 Scott Bailey
14:31 100" 14:33 Arm rijk
15:22 100" 15:25 Sotsji 2014
17:40 100" 17:45 Sporza:
UEFA Europa League
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
O
00
21:00 UEFA Europa League
Ajax - Red Bull Salzburg,
Voetbal
20:30 Dr. T and the Women,
Komedie
20:25 MasterChef Holland
Journaal, Culinair maga
zine
20:30 Grenzeloos Verliefd, Rea-
lity-show
21:30 Vakantieliefdes, Reality
20:10 The Fugitive, Actiethriller
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:35 Via Annemie, Reality
21:25 Café Corsari, Show
20:00 Terzake (h), Nieuws en
duiding
20:40 Sporza: UEFA Europa
League (h), Voetbal
23:15 UEFA Europa League sa
menvattingen, Voetbal
23:40 Premier League, Darts
23:00 Will Grace, Sitcom
23:30 Dr. Phil, Praatprogramma
22:30 Net5 doc: 40 en nog
steeds maagd, Documen
taire
23:30 Oeps! Een zesling, Re
portage
23:15 NCIS, Actieserie
23:40 Mike Molly, Comedy
22:15 Het Journaal
22:30 Ooit komt het goed
23:09 Keno
23:10 Het Weer
23:15 Dagelijkse kost
23:25 ledereen beroemd
23:50 Journaallus
23:10 Reyers Laat, Show
23:50 Sporza: UEFA Europa
League, Voetbal
O
00:40 Virtuality, Drama
02:15 Teleshop 7, Homeshop-
pingprogramma
actualiteiten sport film
00:25 Nachtlounge - Hollandse
Meiden, Homeshopping-
programma
02:01 Teleshop 8, Homeshop-
pingprogramma
00:30 Grenzeloos Verliefd, Rea-
lity-show,
01:30 Vakantieliefdes, Reality
02:25 Astro TV, Magazine
02:55 Oeps! Een zesling, Re
portage
03:45 Hart van Nederland -
Late Editie, Reportage
00:10 Better With You, Comedy
00:40 Nachtclub Live, Show
03:40 Hart van Nederland,
Nieuws
00:20 Poetins Olympische
Droom, Documentaire
01:15 Villa Politica (h), Politieke
magazine
03:05 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm
Nederland 3, 20.25 uur
Nederland 2, 20.55 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:22 Zeeuwse Top 40 clips 07:35
Regioned 07:44 Verborgen, niet
vergeten 07:56 Verzeeuwigd 08:00
Herhaling programmering 07:00-
07:56 09:00 Zeeland NU 09:20 Het
Weer 09:22 Zeeuwse Top 40 clips
09:35 Regioned 09:44 Verborgen,
niet vergeten 09:56 Verzeeuwigd
10:00 Herhaling programmering
09:00-09:5611:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland NU 18:23
Het Weer 18:28 Eenhoornruiters
18:41 Regioned 18:50 Verzeeuwigd
18:54 Zeeland in vogelvlucht 19:00
Herhaling programmering 18:00-
18:54 20:00 Zeeland NU 20:23
Het Weer 20:28 Eenhoornruiters
20:41 Regioned 20:50 Verzeeuwigd
20:54 Zeeland in vogelvlucht 21:00
Herhaling programmering 20:00-
20:54 22:00 Zeeland NU 22:23
Het Weer 22:28 Eenhoornruiters
22:41 Regioned 22:50 Verzeeuwigd
22:54 Zeeland in vogelvlucht 23:00
Zeeland NU 23:23 Het Weer 23:28
Eenhoornruiters 23:41 Regioned
23:50 Verzeeuwigd 23:54 Zeeland in
vogelvlucht 00:00 Zeeland NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Wanted Down
Under Revisited 11:00 Homes Under
the Hammer 12:00 The Sheriffs Are
Coming 12:45 Saints and Scroungers
13:15 Bargain Hunt 14:00 BBC News
- Weather 14:30 Regional News and
Weather14:45 Doctors 15:15 Per
fection 16:00 Escape to the Country
16:45 James Martin: Home Comforts
17:30 Put Your Money Where Your
Mouth Is 18:15 Pointless 19:00 BBC
News 19:27 Weather 19:30 Regional
News Programmes 19:57 Weather
20:00 The One Show 20:30 EastEnd-
ers 21:27 BBC News and Regional
News 21:30 Inspector George Gently
23:00 BBC News 23:25 Regional
News and Weather 23:35 Question
Time 00:35 The Color of Money
BBC2
07:00 Nature's Weirdest Events
08:00 Italy Unpacked 09:00 See
Hear 09:30 Live Winter Olympics
20:00 Winter Olympics: Today at the
Games 21:00 The Hairy Bikers' Asian
Adventure 22:00 Bible Hunters 23:00
Ql 23:30 Newsnight 00:17 Weather
00:20 The Restaurant Man 01:20
See Hear 01:50 Britain Underwater:
Panorama
ARD
08:30 Olympia Live 20:00 Tagesschau
20:15 Mord in bester Gesellschaft
21:45 Monitor 22:15 Tagesthemen
22:55 Beckmann 00:10 Nachtmaga-
zin 00:30 Mord in bester Gesellschaft
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kan-
ne - Service taglich 10:30 Notruf
Hafenkante 11:15 SOKO 5113
12:00 Heute 12:10 Drehscheibe
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
Heute - in Deutschland 14:15 Die
Küchenschlacht 15:00 Heute 15:05
Topfgeldjager 16:00 Heute - in Eur
opa 16:10 SOKO Wien 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45
Leute Heute 18:05 SOKO Stuttgart
19:00 Heute 19:20 Wetter 19:25
Heldt 20:15 Rach tischt auf! 21:45
Heute-journal 22:15 Maybrit lllner
23:15 Markus Lanz 00:30 Heute
Nacht 00:45 Der Adler - Die Spur des
Verbrechens
WDR
07:20 90 SUd - Expeditionen zum
Siidpol 07:50 Grönland: Erdbeeren
am Polarkreis 08:05 Wüsten - For-
schung im Grenzbereich 08:20 Planet
Wissen 09:20 Eins zu eins - Gesprach
aus Düsseldorf 09:45 Hier und Heute
11:10 Nashorn, Zebra St Co. 12:00
Leopard, Seebar St Co 12:45 WDR
aktuell 13:00 Servicezeit 13:30 In
aller Freundschaft 14:15 Mord ist ihr
Hobby 15:00 Planet Wissen 16:00
WDR aktuell 16:15 Daheim un-
terwegs 18:00 Lokalzeit 18:05 Hier
und Heute 18:20 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 20:15 Tatort 21:45
WDR aktuell 22:00 FrauTV 22:30
Menschen hautnah 23:15 Die Köche
und die Sterne 00:45 Filmtipp 01:00
IHHÜH
Domian
Discovery
07:20 Storm Chasers 08:10 Really Big
Things 09:00 Overhaulin' 2012 09:50
Alaska: Surviving the Last Frontier
10:40 Auction Hunters 11:30 Air-
crash Confidential 12:20 Shipwreck
Men 13:10 Swords: Life on the Line
14:00 How Do They Do It? 14:50
The Magic of the Big Blue 15:40 The
Liquidator 16:05 Gold Divers 16:55
Chasing Classic Cars 17:20 Wheeler
Dealers 18:10 Auction Hunters 19:05
Alaska: Surviving the Last Frontier
20:00 One Man Army 21:00 Man
hunt 22:00 Yukon Men 23:00 Beyond
Survival with Les Stroud 00:00 Body
Invaders 01:00 Dirty Jobs 01:55
Manhunt
National Geographic
07:30 Air Crash Investigation 08:20
Abandoned 08:45 Lords of War
09:05 Apocalypse 09:50 Nazi Un
derworld 10:40 Inside The American
Mob 11:30 Air Crash Investigation
12:20 Tiger Queen 13:15 Ultimate
Survival Alaska 14:10 Ultimate
Airport Dubai 15:05 Air Crash Inves
tigation 16:00 Wicked Tuna 17:00
Diggers 17:30 Prospectors 18:00 Car
S.O.S 19:00 Abandoned 19:30 Lords
of War 20:00 Nazi Scrapbooks 21:00
None Of The Above 22:00 Born To
Ride 23:00 Strippers: Cars for Cash
00:00 None Of The Above 01:00
Born To Ride
Animal Planet TLC
07:15 Dogs 101 08:10 Steve Irwin's
Wildlife Warriors 09:05 Into the Pride
10:00 Animal Precinct 10:55 Oran
gutan Island 11:20 Swamp Brothers
11:50 Bizarre Animal ER 12:45 Wild
Things with Dominic Monaghan
13:40 Into the Pride 14:30 My Cat
from Hell 15:30 Dogs 101 16:25 Ka-
rina: Wild on Safari 17:00 Say Yes to
the Dress 17:10 Karina: Wild on Safari
17:10 Bakery Boss 18:00 Kitchen
Boss 19:00 A Baby Story 20:00 Say
Yes to the Dress 21:00 Here Comes
Honey Boo Boo 22:00 Toddlers St
Tiaras 22:55 I Almost Got Away With
It 23:45 True CSI 00:35 Mystery ER
01:25 Here Comes Honey Boo Boo
TV5
08:00 journal Radio Canada 08:25
TvSmonde, le Journal 08:40 Médi-
terranéo 09:05 Flash Info 09:10 Les
p'tits plats de Babette 09:35 Jardins
St Loisirs 10:00 Flash Info 10:05
Chroniques d'en haut 10:30 Nec plus
ultra La collection 11:00 Flash Info
11:05 Dans la peau d'un chef 11:35
Plus belle la vie 12:00 Flash Info 12:05
Ricardo 12:30 Le gout de I'amour
13:30 Journal RTBF 14:00 Les mains
de Roxana 15:35 A bon entendeur
16:05 T'es pas la seule 116:30 Ques
tions pour un champion 17:00 Flash
Info 17:05 Questions a la une 18:00
64', Ie monde en francais, 1 re partie
18:20 Le Journal de l'économie 18:30
Un village francais 20:10 Géopolitis
20:25 Un objet, un exploit 20:30
Journal France 2 21:00 Les adoptés
22:35 Le ballon rouge 23:00 Journal
TSR 23:25 Tv5monde, le journal
Afrique 23:45 TV5, l'invité 23:55 La
Grande Librairie 00:55 Le goüt de
I'amour 01:50 Mise au point
Eurosport
08:30 Ronde van Andalusië (Spanje)
09:30 EK in Gdansk (Polen) 10:30
Ronde van Andalusië (Spanje) 11:30
EK in Moskou (Rusland) 13:30 Ronde
van Andalusië (Spanje) 16:00 EK in
Gdansk (Polen) 17:00 EK in Gorican
(Kroatië) 19:05 Ronde van Andalusië
(Spanje) 20:00 Davai Sotchi 20:30
Fight Club 22:00 Watts 22:30 Davai
Sotchi 23:00 EK in Moskou (Rusland)
00:00 Ronde van Andalusië (Spanje)
01:00 Davai Sotchi
MTV
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV Break
fast Club 10:00 3 From 1 11:05 The
City 11:30 The City 11:50 The City
12:15 The City 12:40 The City 13:00
The City 13:20 The City 13:45 Made
14:30 Teen Mom 2 15:15 Awkward
15:40 Awkward 16:05 Catfish: The
TV Show 16:55 Made 17:40 Awk
ward 18:05 Awkward 18:301 Used to
be Fat 19:15 Are You the One? 20:00
Girl Code 20:25 Girl Code 20:50
Catfish: The TV Show 21:35 Big Tips
Texas 22:00 Big Tips Texas 22:25
Geordie Shore 23:10 Ridiculousness
23:35 Ridiculpusness 23:55 Gandia
Shore 00:50 Jackass 01:10 Jackass
01:35 Ridiculousness 01:55 Ridicu
lousness
CNN
07:00 CNN Newsroom 09:00
World Sport 09:30 Talk Asia 10:00
World Business Today 11:00 CNN
Newsroom 11:30 Open Court 12:00
Amanpour 12:30 CNN NewsCenter
13:00 Piers Morgan Live 14:00 News
Stream 15:00 World Business Today
16:00 International Desk 17:00
Global Exchange 17:45 CNN Market
place Middle East 18:00 World Sport
18:30 Open Court 19:00 Interna
tional Desk 19:45 CNN Marketplace
Europe 20:00 Amanpour 20:30 CNN
NewsCenter 21:00 Connect the
World with Becky Anderson 22:00
Quest Means Business 23:00 Aman
pour 23:30 World Sport 00:00 Piers
Morgan Live 01:00 CNN Newsroom
Live from Hong Kong 01:30 World
Sport